Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] [WL] "SquidWorld" Kwadratowa Masakra! Dedykowany serwer!


krzyzan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Shaviq

Wiek: 14 lat

Premium: Tak

Skype: axezmc

Ogarniasz?: Owszem.

Dlaczego chcesz tu grać?: Szukam, szukam i szukam tego typów serwerów. Jestem zapisany na serwer Kwadratowa Dolina przez YT Kondzia. Będę nagrywał materiały z tego serwera.

Masz jakiś problem? Bez żadnych komplikacji udzielę Ci odpowiedzi.

Pisz na GG: 44369097

Dzwoń na Skype: axezmc

Opublikowano

Nick:marek659

Wiek:14

Premium:Tak

Skype:frozer15

Ogarniasz?:Tak

Dlaczego chcesz tu grać?:

Ponieważ jest to bardzo fajny rodzaj serwera ,który podoba mi się najbardziej.

Dlaczego ?:

-Ograniczona mapa

-Fajna atmosfera (zazwyczaj)

-Lubię oglądać jak serwery tego typu się rozbudowują

Opublikowano

Nick: Arek24g

Wiek: 14

Premium: Nie (Mineshafter)

Skype: Tak posiadam

Ogarniasz?: Na 99,9% nikt nie jest idealny

Dlaczego chcesz tu grać?: Bo lubię gry tego typu.

:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: Xosus

Wiek: 15 (w styczniu 16)

Premium: Oczywiście

Skype: TAK

Ogarniasz?: Jestem jaki jestem yyy... To znaczy tak ogarniam :P

Dlaczego chcesz tu grać?: Nie lubie bardzo przepełnionych serwerów i ograniczeń, które są stawiane na typach FreeBuild. Poza tym nie mam z kim pograć, a na singlu to nudno samemu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: MrEricoful

Wiek: 13 lat[ogar]

Mutacja: Niestety nie

Premium: TAK

Skype:Jak chcesz to PW.

Opublikowano

Nick: PustyB

Wiek: 14

Premium: Nie

Skype: PustyB

Ogarniasz?: Tak :P

Dlaczego chcesz tu grać?: Szukam odpowienika masakry , i serwera do nagrywania na yt :P

 

 

Nick: Ravi

Wiek: 14

Premium: Nie

Skype: fishu2801

Ogarniasz?: tak

Dlaczego chcesz tu grać?: Szukam serwera na ktorym moge sie pobawic , i nagrywac na yt ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...