Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] [WL] "SquidWorld" Kwadratowa Masakra! Dedykowany serwer!


krzyzan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:BezimiennaPostac

Wiek:13 A po co ci ?

Premium:Yes

Skype:twardypro

Ogarniasz?:Nie wiesz ...

Dlaczego chcesz tu grać?:Bo chcę pograć ... Serwer zapowiada sie dobżee. (błąd "dobżee" jest specjalnie)

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: 6Master9

Wiek: 14

Premium: Tak

Skype: wisnia2425

Ogarniasz?:Oczywiscie . : )

Dlaczego chcesz tu grać?: Fascynuja mnie servery Typu Kwadratowa Masakra . Lubie czesto spedzac czas w towarzystwie graczy i administracji . Dziennie poswięcam po 2/3/4 h gry .

 

Czekam Na ODP .

Opublikowano

Nick : Szczypi0or

Wiek : 15

Premium : jeszcze nie

Skype : mam. szczypi0or

Ogarniasz? : No jasne!

Dlaczego? : Ponieważ szukam ogarniętego serwera bazującego na kwadratowej masakrze, a ta prezentacja wygląda profesjonalnie!

Opublikowano

Nick: ViVaNcOxD

Wiek: 15 lat

Premium: Wiadomo

Skype: bejbasek2

Ogarniasz?: Wiadomo ; )

Dlaczego chcesz tu grać?: Ponieważ lubię grać na serwerach typu survival , chętnie pomagam początkującym graczom . Swoją rozgrywkę z mc zacząłem ok. roku temu , bo wtedy wyszedł.

Opublikowano

Nick: KalafiorPPLL

Wiek: 14

Premium: tak

Skype: nie

Ogarniasz?: no pewnie :D gram już 3 lata

Dlaczego chcesz tu grać?: bo bardzo mi się podobają takie servery. I nawet jak nie mam skype to i tak mnie dodaj. :D

Opublikowano

PLamus1

15

Nie

Nie

Oczywiście; gram od 1.2 Alpha

Ponieważ szukam dobrego serwera, ten wydaje się być odpowiedni.

Opublikowano

Nick: michal3254

Wiek: 16 lat

Premium: Nie posiadam :>

Skype: michallol3254

Ogarniasz?: Oczywiście !

Dlaczego chcesz tu grać?: Chcę zagrać na tym serwie ponieważ zawsze chciałem zagrać na serwie typu "Kwadratowa Masakra" oczywiście z ogarniętymi ludzmi.A w minecraft gram już z 2 lata :>

Opublikowano

Nick: Major1709

Wiek: 13

Premium: Nie

Skype: tomek.1709

Ogarniasz?: Tak

Dlaczego chcesz tu grać?: Lubie takie serwery : 3

lalabg.png
Opublikowano

Nick:1filipek

Wiek:13,5 (Bardzo bym prosił o wyjątek)

Premium:Tak

Skype:Mam już zaprosiłem cię na skype

Ogarniasz?:Tak! Gram 2 lata w minecrafta

Dlaczego chcesz tu grać?:Ponieważ kocham serwery tego typu jestem ogarnięty w MC , poza kompem interesuje się piłką nożna :D

Mam nadzieję że zostane dodany na whiteliste ponieważ bardzo zależy mi na grze na tym serwerze ! Pozdrawiam!

Znawca
Opublikowano

Nick: goldpliz

Wiek: 15

Premium: tak

Skype: tak

Ogarniasz?: nie nie ogarniam.. (żart)

Dlaczego chcesz tu grać?: Lubie tego typu serwery. Jeśli naprawde nie ma tak grieferow/n00bów to z pewnością zostane na dłużej.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Nick: MrChAmErA

Wiek: 17

Skype: tak ts mumble itp

Ogarniasz: tak ^^ gram od alfa 1.2

Dlaczego ja?: Dlatego że ponieważ iż mogłbym nagrywać itp. Poza tym bedzie beka:)

Opublikowano

Nick: pasu1962

Wiek: 16

Premium: Niestety nie

Skype: Jest

Ogarniasz?: Hmm, tak?

Dlaczego chcesz tu grać?: Szukam servera typu Kwadratowa Masakra z ogarniętymi ludźmi

Opublikowano

Nick:Mateusz2001r

Wiek:11

Premium:Niestety nie ale w najbliszym czasie kupie.

Skype:Jest

Ogarniasz?:Tak

Dlaczego chcesz tu grać?:Podobają mi się takie typy serwerów

Opublikowano

Nick: podeszwa

Wiek: dzisiaj skończyłem 16

Premium: Nie

Skype:Nie

Ogarniasz?: Ortografie czy Minecrafta? obydwie rzeczy.

Dlaczego chcesz tu grać?: Szukam jakiegoś porządnego serwera i chce obczaić ten.

 

 

 

Pozdrawiam

      10       50      100    150       200      250      300       350      370      400

Opublikowano

Nick: MCKrowa

Wiek: 20

Premium:Tak.

Skype: Nie.

Ogarniasz?: Tak.

Dlaczego chcesz tu grać?: Ponieważ zawsze marzyłem aby zagrać na kwadratowej masakrze - to mogłoby mi trochę pomóc wyobrazić , że jestem SKKF czy ktoś tam :).

Nick:Russek14

Wiek:14

Premium:Tak

Skype:Nie,wolę team speak 3 lub gg

Ogarniasz?:Tak

Dlaczego chcesz tu grać?:Zawsze chciałem zagrać na takim serwerze bo jest to coś super mogę również udostępnić serwer team speak żeby gracze mogli sobie porozmawiac

Nick: MinecraftFresh

Wiek: 14-15

Premium: Nie ;/

Skype: Jest Ale mikro mi padło ale jak dodacie to na 100 kupie nowe :D[/font]

Ogarniasz?: Oczywiście myślę że na serwerze bd miła atmosfera :D[/font]

Dlaczego chcesz tu grać?: Poprostu od zawsze chciałem zagrać na takim serwie poza tym myślę o nagrywaniu L.P itp na yt myślę ze może to rozsławić serwer ale czy zostanę dodany to sie zobaczy :)

Nick: Cule123

Wiek: 16lat

Premium: Nie

Skype: Tak

Ogarniasz?: Pewnie ;]

Dlaczego chcesz tu grać?: Grałem na wielu takich serwerach i podobają mi się o wiele bardziej niź serwery innego typu. Oczywiście nie będzie dobrej gry w gronie 'dzieciaków' (nie o wiek mi chodzi).

Nick: 6Master9

Wiek: 14

Premium: Tak

Skype: wisnia2425

Ogarniasz?:Oczywiscie . : )

Dlaczego chcesz tu grać?: Fascynuja mnie servery Typu Kwadratowa Masakra . Lubie czesto spedzac czas w towarzystwie graczy i administracji . Dziennie poswięcam po 2/3/4 h gry .

 

Czekam Na ODP .

Nick : Szczypi0or

Wiek : 15

Premium : jeszcze nie

Skype : mam. szczypi0or

Ogarniasz? : No jasne!

Dlaczego? : Ponieważ szukam ogarniętego serwera bazującego na kwadratowej masakrze, a ta prezentacja wygląda profesjonalnie!

Nick: ViVaNcOxD

Wiek: 15 lat

Premium: Wiadomo

Skype: bejbasek2

Ogarniasz?: Wiadomo ; )

Dlaczego chcesz tu grać?: Ponieważ lubię grać na serwerach typu survival , chętnie pomagam początkującym graczom . Swoją rozgrywkę z mc zacząłem ok. roku temu , bo wtedy wyszedł.

Nick: michal3254

Wiek: 16 lat

Premium: Nie posiadam :>

Skype: michallol3254

Ogarniasz?: Oczywiście !

Dlaczego chcesz tu grać?: Chcę zagrać na tym serwie ponieważ zawsze chciałem zagrać na serwie typu "Kwadratowa Masakra" oczywiście z ogarniętymi ludzmi.A w minecraft gram już z 2 lata :>

Nick: goldpliz

Wiek: 15

Premium: tak

Skype: tak

Ogarniasz?: nie nie ogarniam.. (żart)

Dlaczego chcesz tu grać?: Lubie tego typu serwery. Jeśli naprawde nie ma tak grieferow/n00bów to z pewnością zostane na dłużej.

Nick: MrChAmErA

Wiek: 17

Skype: tak ts mumble itp

Ogarniasz: tak ^^ gram od alfa 1.2

Dlaczego ja?: Dlatego że ponieważ iż mogłbym nagrywać itp. Poza tym bedzie beka:)

Nick: pasu1962

Wiek: 16

Premium: Niestety nie

Skype: Jest

Ogarniasz?: Hmm, tak?

Dlaczego chcesz tu grać?: Szukam servera typu Kwadratowa Masakra z ogarniętymi ludźmi

Nick: podeszwa

Wiek: dzisiaj skończyłem 16

Premium: Nie

Skype:Nie

Ogarniasz?: Ortografie czy Minecrafta? obydwie rzeczy.

Dlaczego chcesz tu grać?: Szukam jakiegoś porządnego serwera i chce obczaić ten.

 

 

 

Pozdrawiam

Dodajcie na skype krzyzan521123

 

@ref

Opublikowano

a ja ? : <

// Nie jestem grieferem : 3 Jestem ogarnięty , interesuje się siatkówka w wolnym czasie lubie słuchać muzyki. Zróbcie wyjątek : D

lalabg.png
Opublikowano

Nick:SerusssMc

Wiek:13

Premium:mineshafter

Skype:nie.podam17 login <<

Ogarniasz?:Tak gram od alphy

Dlaczego chcesz tu grać?:Lubie serwery takiego typu są fajne śmieszne:)Są to serwery typu wyzwanie:a pozatym myślę ze tu znajde graczy fajnych z którymi będę mógł grać

Opublikowano

Nick: KalafiorPPLL

Wiek: 14

Premium: tak

Skype: nie

Ogarniasz?: no pewnie :D gram już 3 latz

Dlaczego chcesz tu grać?: bo bardzo mi się podobają takie servery. I nawet jak nie mam skype to i tak mnie dodaj. :D

 

 

zapomniałeś mnie dodać plizz dodaj

Opublikowano

Nick: Dresan

Wiek: 16

Premium: Tak

Skype: legrys . xD

Ogarniasz?: Pewnie, znam zasady ortografii, w minecrafta gram 2 lata wiec ... ;]

Dlaczego chcesz tu grać?: Ponieważ chciałbym spróbować zagrać na KM. :)

Opublikowano

Nick: Kanakun

Wiek: 14

Premium: Tak mam

Skype: Nie mam

Ogarniasz?: Minecrafta tak

Dlaczego chcesz tu grać?: Ponieważ lubię grać na serwerach tego typu :)

mca.png
Opublikowano

Nick: Sett

Wiek: 15

Premium: Niestety nie

Skype: Podam jak dodasz

Ogarniasz?: No pewnie ze tak

Dlaczego chcesz tu grać?: Poniewaz chcialbym zagrac na takim typie serwa

Opublikowano

Nick:Elort

Wiek:17

Premium:Nie

Skype:Posiadam lubie pogadac:)

Ogarniasz?:tak

Dlaczego chcesz tu grać?:Poniewaz lubie takie serwery moze tez nagram serie oczywiscie ze zgoda administracji serwera

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...