Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WorldCraft [Kwadratowa Masakra] [0% LAG] [LOGBLOCK] [Dedyk]


mati05

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek: 13

Nick z gry: Kunik

Dlaczego ty: A kto inny jak nie ja. Jestem uczciwy,Wesoly,pracowity

Ile grasz w MC: Okolo 2 lat

Coś o sobie (min 3 zdania):

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:13 lat

 

Nick z gry: Kokutstc

 

Dlaczego ty: Ogarniam jestem mily , kolezenski nie grifuje i nie zabijam za nic

Ile grasz w MC: od beta 1.5

 

 

Coś o sobie (min 3 zdania): Mam na imie Kuba .Bardzo lubie ogladac kwadratowam masakre. Uprawiam sporty

Opublikowano

Wiek:13

Nick z gry:Maximus3

Dlaczego ty: Lubie nowy wyzwania

Ile grasz w MC:2 lata

Coś o sobie (min 3 zdania): Lubię grać w minecrafta i Team Fortres. Nienawidzę cheaterów i przemożonych adminów.

Lubie także wszstkie serwery Maskary

Opublikowano

Wiek:13

Nick z gry:TheProsekPL

Dlaczego ty: Dlaczego nie ?!?

Ile grasz w MC: 2 lata

Coś o sobie (min 3 zdania):Lubie serwery tego typu . Mam skype i TS3 . Nie cheatuje tak ja wieksza czesc ludzi . Ogarniam komendy i ladnie buduje .

Opublikowano

Wiek: 12

Nick z gry: bartik246

Dlaczego ty: Lubie serwery typu Kwadratowa Masakra

Ile grasz w MC: prawie rok

Coś o sobie (min 3 zdania): Nazywam się Bartek. Jestem ogarniętym chłopakiem. Interesuję się informatyką

Opublikowano

Lista przyjętych :

KielsoN

4everrrr

Plazik

1krzys1

lukiboss

Guy

jarcak1233

_mobsMaster_

Anarchik_PL

danbro

Esperanto10

FireONgame

Zigut

Rizek

Kruczyk

someonel1

Maximus3

Real

_KubaPL_

Hufax

xXxkuriataxXx

Gragonek123

KrzemykGaming

SORY ZA OPÓŹNIENIE

Opublikowano

Wiek:

Nick z gry:grayek

Dlaczego ty:Lubię serwery tego typu

Ile grasz w MC:1,5-2 lata

Coś o sobie (min 3 zdania):Jestem Szymon.Jestem nołlajfem.Mieszkam w Toruniu mam kuku na muniu :-) [nie bierzcie mnie na poważnie]

Opublikowano

Wiek: 16 lat

Nick z gry: michuo

Dlaczego ty: Ponieważ jestem ogarniętym graczem w mc, rzadko popełniam błędy ortograficzne, oraz szukam jakiegoś ogarniętego serwera.

Ile grasz w MC: Od pierwzego Hallowen Uptade ( listopad 2010)

Coś o sobie (min 3 zdania): Oczywiście lubię grać w minecrafta. Mam skype i ts3, więc można ze mną pogadać. Grałem na wielu innych serwerach mc, choć gram zazwyczaj tylko w weekendy (szkoła).

PS.: Mam premium.

michuo.png

Opublikowano

Wiek:13

Nick z gry:Aviv0

Dlaczego ty:Chciałbym zagrać na tym serwerze, ponieważ długo czasu szukałem takiego serwera i mam nadzieje, że ludzie na serwerze bedę się ze mną dobrze bawić.

Ile grasz w MC:Od Alphy 1.2.6

Coś o sobie (min 3 zdania):Co tu dużo mówić lubie grać w MC, gry MOBA, FPS i RPG. Interesuje się sportem i grafiką, najbardziej lubię koszykówkę i jazde na rolkach.Posiadam TS3 i Skype więc w razie potrzeby lub jakiegoś problemy do mnie będe mógł to obgadać.

Opublikowano

Wiek:

Nick z gry:Zal

Dlaczego ty:zal

Ile grasz w MC:zal

Coś o sobie (min 3 zdania):zal

|| Już ponad pół roku na Mpc ||

|| Zapraszam na serwer minecraft CraftyPL ||

Opublikowano

Wiek: 15

Nick z gry: trzonek105

Dlaczego ty: Mam kulture osobista , jestem ogarniety.

Ile grasz w MC: 2 lata nie cale.

Coś o sobie (min 3 zdania):Mam na imie pawel , mam 15 lat , mieszkam za granica 7 lat , bardzo lubie gry komputerowe

(zreszta jak wiekszosc ludzi) , ogladam serje kwadratowa masakra i chetnie zagram na takim serwerze .

nie klne , jestem spokojny , oraz moge grac zespolowo i nie bede grifowal.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...