Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WorldCraft [Kwadratowa Masakra] [0% LAG] [LOGBLOCK] [Dedyk]


mati05

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek: 16

Nick z gry: Plazik

Dlaczego ty: Jestem kulturalny, nie popełniam błędów ortograficznych, nie żałuje niczego drugiej osobie,

Ile grasz w MC: od wersji 1.5 beta.

Coś o sobie (min 3 zdania): Na imię mam Sebastian i pochodzę ze śląska, lubię grać w siate. Lubie jeździć na motorze (Honda Vadero 125 ccm). Moje myśli nie ograniczaja się do griefowania . Uczę się w technikum jako elektronik.

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 14,5

Nick z gry: KrzemykGaming

Dlaczego ty: Hmm, nie wiem. Bardzo lubię oglądać skkf i mandzia jak grają na masakrze

Ile grasz w MC: od alphy

Coś o sobie (min 3 zdania):

Jestem otwartym i miłym człowiekiem. Bardzo dobrze znam się na grach typu Battlefield 3, Minecraft i inne. Lubię poznawać nowych ludzi i zawierać długoletnie przyjaznie.

Opublikowano

Ogarnijcie się, nic tym nie zdziałacie, uszanujcie to, że on nie chce wam jakiegoś bubla wcisnąć, radzę Ci Mati, abyś usunął z wl tych, którzy tak spamują, bo w grze może być podobne marudzenie...

Opublikowano

Usunąć bo czekają na coś co miało być, 2h temu ??

 

Spoko jak będzie chciał to usunie. : )

Tuor
Chunjo

Sura-WP
Trudny

09350491600558213991.jpg

Opublikowano

Wiek: 16lat

Nick z gry:Zigut

Dlaczego ty: chce pograć z kimś w mc i poczuć sie jak na prawdziwej masakrze

Ile grasz w MC: 1,5 lat

Coś o sobie (min 3 zdania): lubię różne gry, wyczynowo pływam zawody itp. , jestem wesoly i przyjacielski

Opublikowano

Wiek: 13

Nick z gry: Rizek

Dlaczego ty:

lubię współpracować, jestem kreatywny, jestem dobry w redstone

Ile grasz w MC: od BETA 1.2

Coś o sobie (min 3 zdania): Hmm... Jestem Bartek, i mam 13 lat. Szukam serwera, na którym da się grać a nie jak na innych. Myśle że Kwadratowa masakra to dobry pomysł na serwer. Jeśli mi się spodoba, napewno polece go kumplom

Opublikowano

Wiek:16

Nick z gry: KruczyK

Dlaczego ty: Nie stwarzam problemow, mozna mi zaufac, nie robie innym na zlosc.

Ile grasz w MC: kolo roku

Coś o sobie (min 3 zdania) : Trenuje pilke nozna, lubie grac w roznego rodzaju gry. Nie grifuje i staram sie pomagac. Bardzo lubie budowac.

Opublikowano

Wiek:13

 

Nick z gry: Hufax

 

Dlaczego ty: Jestem uczciwym graczem, nie kalecze języka jak inni gracze.

 

Ile grasz w MC: 2 wersje przed 1.0.1(wcześniej się tym nie interesowałem).

 

Coś o sobie (min 3 zdania) : Mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim(obok Łodzi).Gram w siatkówkę.Lubie kwaśną herbatę.

Opublikowano

Wiek: 14

 

Nick z gry:

xXxKuriataxXx

 

Dlaczego ty: Bo lubię takiego typu serwery[/font]

 

Ile grasz w MC: 2 lata

 

Coś o sobie (min 3 zdania):Mam na imię Patryk.

W Minecrafta gram dziennie jakoś 3/4/5 godzin

 

Jestem ogarniety w MC nie wyzywam i nie uzywam cheatów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...