Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MeumCraft - Serwer minecraft dla Ciebie [Dedyk][200slotow][3 nacje][Survival / RP][Nowe Pluginy][Duża Mapa][Wiele Rang]


xxxRiPulxxx

Modyfikacje na serwa?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie modyfikacje na serwie?

    • Tak
      43
    • Nie
      31
    • Zale?y jakie - Propozycje napisz w odpowiedzi do tematu
      17

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Spotkałem się tylko z dwoma tak dobrymi serwerami RPG. Niestety na dzień dzisiejszy mają lekki problem od strony technicznej, ale ten problem nie przeszkadza w graniu. Wojny i inne rzeczy sprawiają, że serwer żyje. Nie jest to serwer typu RPG gdzie będą wojny w niedalekiej przyszłości. Tutaj wojna to coś normalnego, ale nie bynajmniej nudnego i przewidywalnego.

 

Zachęcam do dołączenia do miasta Rorikstead i tym samym do Nordów. Mój nick tam to Zazamuch. Serwer ma co najmniej 30graczy online i nie laguje przy tej ilości. Serwer stoi na 1.3.2 full.

Nova    tnXkN4Y.png    Regna

Opublikowano

Nick.: Oldrix

Wiek.: 15

Dlaczego nasz serwer.: Lubie servery na których sa rangi rozwijanie postac

 

Dodatkowe informacje

Czy posiadasz ts3.: tak

Czy posiadasz Sprawne Mikro.: tak
Opublikowano

Nick.: KidzBlackPL

Wiek.: 13

Dlaczego nasz serwer.: Zapowiada się bardzo interesująco

Mikro, ts3: tak, lecz niechętnie rozmawiam w czasie gry
Opublikowano

W razie pytań wbijać na ts3.

 

ts.meumcraft.pl

 

Postaram się pomóc.

 

; )

 

Edit:

Jeszcze informacja dla nowych ekip: W krainie śniegu za darmo założę Wam wioskę. Wymagania na forum serwera i na tsie.

NR.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...