Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MeumCraft - Serwer minecraft dla Ciebie [Dedyk][200slotow][3 nacje][Survival / RP][Nowe Pluginy][Duża Mapa][Wiele Rang]


xxxRiPulxxx

Modyfikacje na serwa?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie modyfikacje na serwie?

    • Tak
      43
    • Nie
      31
    • Zale?y jakie - Propozycje napisz w odpowiedzi do tematu
      17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick.: Sebek01375

Wiek.: 15

Dlaczego nasz serwer.: Lubię RPG a frakcje i rangi zapowiadają się znakomicie

Dodatkowe informacje (nie potrzebne ale mile widziane)

Czy posiadasz ts3.: TAK

Czy posiadasz Sprawne Mikro.: TAK

PS.

Serwer będzie na 1.4.2 ?

1355060603-U722580.png

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick.:Sponsor
(PODANIE KOLEGI)

Wiek.:14

Dlaczego nasz serwer.:Chyba najbardziej rozbudowany serwer jaki widziałem.Bardzo fajnie się zapowiada myślę że będzie dobry NAPEWNO ZAGRAM.

 

Dodatkowe informacje: I te fajne drzewko klas po prostu pięknie. Będę grał z kolegą.

Czy posiadasz ts3.:Tak

Czy posiadasz Sprawne Mikro.:
TAK

 

 

PROSZĘ O DODANIE NA WL
Opublikowano

Nowe pytanka:

-Co z rangą rybak? Już działa i czy ma jakieś przywileje? Czy je zyska po dodaniu modów?

-I czy handlarz (chodzi mi o podst. klasę) zyskał coś unikalnego?

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Już zgłosiłem twój czyn , nie wstawiaj tu swoich reklam...

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Wszelkie Pytania prosimy kierować na naszym forum.

Wszelakie News-y będą opisane na naszej głównej stronie! Zachęcam do odwiedzania naszej strony oraz naszego TS-a Eventy już się pomału zaczynają! ZAPRASZAM!

Opublikowano

Nick.:Knajcik_PL

Wiek.:12

Dlaczego nasz serwer.:Ponieważ zainteresował mnie

 

Dodatkowe informacje (nie potrzebne ale mile widziane)

Czy posiadasz ts3.:tak

Czy posiadasz Sprawne Mikro.:tak
Opublikowano

Nick.:MenO

Wiek.:13

Dlaczego nasz serwer.:Bo zapowiada się ciekawie:D

 

Dodatkowe informacje (nie potrzebne ale mile widziane):...

Czy posiadasz ts3.:tak

Czy posiadasz Sprawne Mikro.:
tak
Opublikowano

Mam nadzieję żę dziś włączycie

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Ponawiam pytania , nadal szukam odpowiedzi

-Czy ranga rybak juz działa? Ma jakieś przywileje?

-Co z podstawową rangą handlarza, zyskał coś unikalnego?

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

jestem doświadczony ale ten serwer to nic ile ja już widziałem tego ile już plemion było o boże pełno tego jest te plugy nie są nowe one są stare pozmieniałeś tylko fabułke i nazwy plemion i o może jakieś ustawienia w bonach i tyle

Opublikowano

A przeczytałeś może jedno zdanie z zasad rozgrywki? czy po prostu popatrzałeś na fotki, przeczytałeś parę zdań informacyjnych i to wszystko? jeśli sądzisz że przeczytałeś zasady gry chociaż w 1/9 tego co jest tam zawarte, zapraszam na ts-a, przepytamy cie i wtedy zobaczysz że takiego serwa jeszcze nie ma!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...