Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MeumCraft - Serwer minecraft dla Ciebie [Dedyk][200slotow][3 nacje][Survival / RP][Nowe Pluginy][Duża Mapa][Wiele Rang]


xxxRiPulxxx

Modyfikacje na serwa?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie modyfikacje na serwie?

    • Tak
      43
    • Nie
      31
    • Zale?y jakie - Propozycje napisz w odpowiedzi do tematu
      17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj serwer wystartował, pracujemy nad dodaniem paru dobrych rzeczy aby umilić wam grę na serwie i ją jakoś jednocześnie urozmaicić, to proste że czasami admin (zwłaszcza H@) może być tak zajęty że nie widzi chatu na serwie. To tyle z mojej strony.

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick.:DreinD

Wiek.:16

Dlaczego nasz serwer.:Bo szukam dobrego serwa i miłej atmosfery

 

Dodatkowe informacje (nie potrzebne ale mile widziane)

Czy posiadasz ts3.:nie ale mogę posiadać

Czy posiadasz Sprawne Mikro.:
tak
Opublikowano

Wzór podania na białą listę.:

 

Nick.: Sain

Wiek.: 15

Dlaczego nasz serwer.: Grałem na 1 i 2 edycji serwera chciałbym i na 3

 

Dodatkowe informacje (nie potrzebne ale mile widziane)

Czy posiadasz ts3.: tak jasne

Czy posiadasz Sprawne Mikro.:
tak ;d
Opublikowano

Nick.: ThEkIRq

Wiek.:18

Dlaczego nasz serwer.:Wydaje mi się być ciekawy, i całkiem nieźle rozbudowany.

 

Dodatkowe informacje (nie potrzebne ale mile widziane)

Czy posiadasz ts3.:Posiadam

Czy posiadasz Sprawne Mikro.:Posiadam
Opublikowano

Wtedy będzie trzeba wiele bugów naprawiać... i ogarniać inne pluginy, jak wyjdzie rekomendowana wersja CraftBukkita to oczywiście, zmienimy na 1.4.2

Opublikowano

Nick.:Przemocz

Wiek.:15

Dlaczego nasz serwer.:Lol coś dla mnie serwer jak żaden zapowiada sie dobrze i mam zamiar na nim gracz nie miesiąc czy ale nawet forever

 

Dodatkowe informacje (nie potrzebne ale mile widziane)

Czy posiadasz ts3.: Tak

Czy posiadasz Sprawne Mikro.:Oczywiscie

Pomogłem daj Like


Opublikowano

...poza serwerem Avernus, na którym nie miałeś okazji grać.

 

//spam

 

 

 

 

Przez pewien czas grałem na avernusie i mogę spokojnie powiedzieć ,że meumcraft jest o niebo lepszy.

 

A po nadto nie reklamuj swojego servera w tematach innych.

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

Przez pewien czas grałem na avernusie i mogę spokojnie powiedzieć ,że meumcraft jest o niebo lepszy.

 

A po nadto nie reklamuj swojego servera w tematach innych.

 

O ile wiem, to nie grałeś. A nawet jeśli, to musiało to być na tyle krótko, że nie poznałeś możliwości serwera. Poza tym KAŻDY ISTNIEJĄCY serwer jest lepszy od serwera, który jest dopiero W PLANACH.

Opublikowano

Znajdowałeś się na spawnie .

W tym zamku są wszelkie reguły gry.

 

Miasta sami gracze budują.

Nie czytałeś zasad gry i się czepiasz.

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

Znajdowałeś się na spawnie .

W tym zamku są wszelkie reguły gry.

 

Miasta sami gracze budują.

Nie czytałeś zasad gry i się czepiasz.

 

Reguły gry o wiele lepiej prezentują się na stronie domowej serwera tak jak u nas, a nie na maluśkich tabliczkach, z ktorych zrobiono boazerie. Poza spawnem bylem - trafilem na jakas KOMPLETNIE PUSTA rownine z kilkoma lozkami i adminshopami (które nazywaly sie adminshopami, wspaniale komponujac ta nazwe z realiami Fantasy)... Ech, moge tak dalej wyliczac, tylko po co. Podoba Ci sie tam, to ok.

 

Wiec, jaki miales nick na Avernusie. Przyznaj sie, albo uznam ze zmyślasz, ze kiedykolwiek u nas grales.

Opublikowano

@avernusrpg Musze cię zmartwić. Serwer stoi od początku sierpnia, tylko teraz zdecydowaliśmy się na drugą edycje, by każdy gracz miał równe szanse. Jak widać wielu starym graczom się to spodobało

 

 

A i jeszcze jedno, to nie świat fantasy, tylko średniowiecze kolego...

radiator0.jpg


Opublikowano

Dokładnie,

 

Moim skromnym zdaniem ten serwer jeszcze długo będzie.

Nowa mapa, 0 lagów, crashów.

Administracja jest ogarnięta, na serwerze wśród graczy panuje kultura.

 

Polecam

Opublikowano

Szukam ludzi do miasta Cintra!

Wymagania:

-minimum 14 lat

-sprawny mikrofon

-znajomość zasad gry

-TS3

-przynajmniej 3h dziennie online

-umiejętność pracy w dużej grupie

-preferowana profesja to farmer/kopacz/drwal(dobrze jest mieć chociaż 10zł na fonie na kolejną rangę)

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

Nick.:kevin60 (Kevcio)

Wiek.:16

Dlaczego nasz serwer.:Ponieważ brakuje mi serverow Role Play , znam zasady serwera , ponieważ wielokrotnie miałem swoją wioske :DD

Czy posiadasz ts3.:Takkk

Czy posiadasz Sprawne Mikro.:Takk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...