Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dead-Island][40 slotów][LifeMC][PvP:tak][Whitelist:tak][KM][Dedyk]


Olastin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Nick w grze: Deralaos

 

 

2.Wiek: 14 lat

 

 

3.Kontakt do siebie(skype): nazwa użytkownika : fopatecki

 

 

4.Dlaczego nasz serwer: Lubię tego typu serwery, ponieważ przeważnie grają na nich ogarnięci ludzie.

 

 

5.Kilka słów o sobie: Mam na imię Filip, lubię grać w piłkę, trochę interesuję się robieniem texturpacków,paczkami modów i paczkami pluginów : )

 

 

6.Ortografia: Dobrze znana, nie robię błędów. =]

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1.Nick w grze - Wyrfelek99

2.Wiek - 14 lat

3.Kontakt do siebie(skype) - w razie konieczności podam na PW

4.Dlaczego nasz serwer - Według mnie , jeżeli server ma dobrą prezentację to jest ogarnięty :D

5.Kilka słów o sobie - Mam na imię Dawid xD

6.Ortografia - Znam :P

Opublikowano

1.Nick w grze:Kali

2.Wiek:15

3.Kontakt do siebie(skype):radyjko475

4.Dlaczego nasz serwer:Nigdy nie grałem na tego typu serwerze i myślę że ten bedzie w sam raz

5.Kilka słów o sobie:Mam na imię Patryk.Lubię grę w Minecrafta,lecz lubie też różne sporty.Jestem ogarniętą osobą

6.Ortografia:Bardzo dobra

Opublikowano

1.Nick w grze:KielsoN

2.Wiek:14

3.Kontakt do siebie(skype):kielson26(aktualnie brak mikro)

4.Dlaczego nasz serwer:Nigdy nie grałem na Kwadratowej Masakrze. Chciałbym doznać adrenaliny :D I przyjemnie się przy tym bawić.

5:Kilka słów o sobie:Mam na imię Sebastian.Bardzo lubię piłkę nożna oraz interesuję się informatyką :D Jestem ogarnięty i nie udaje kogoś innego, po prostu jestem sobą

6.Ortografia: Myślę że bardzo dobra :D

Opublikowano

Nie polecam serwer nawet fajny ale admini i atmosfera chujowa tyle powiem

nie obrazam tylko Duke który byl tylko jedynym normalnym adminem

reszta ma graczy gdzieś gdy ktoś komuś przeszkadza i gracz prosi o pomodz admin odpowiada ze sa inni admini

no porostu ful wypas zajebisty serwer :)

z pozdrowieniami _KubaPL_ i Real

Opublikowano

1.Nick w grze: Taczek69

2.Wiek: 14

3.Kontakt do siebie(skype): Taczek69

4.Dlaczego nasz serwer: Ponieważ lubię serwery tego typu i ogarniętych ludzi :P

5.Kilka słów o sobie: Jestem normalnym nastolatkiem z poczuciem humoru i uwielbiam minecrafta :D

6.Ortografia:7/10

Zapraszam na mojego Youtube'a ;)

 

https://www.youtube.com/Taczek69

Opublikowano

1.Nick w grze: LunoroPL

2.Wiek: 17

3.Kontakt do siebie(skype): lunoro_pl

4.Dlaczego nasz serwer Chciałbym zobaczyć jak się gra u was ;)

5.Kilka słów o sobie Jestem Lunoro imienia nie publikuje mam 17 lat w minecrafta pykam z 3 lata. Dobra to wszystko ;d

6.Ortografia Meine Ortografiren das Perfekt

Zapraszamy do gry !

Opublikowano

1.Nick w grze: Jankolo

 

2.Wiek:14

 

3.Kontakt: GG 2616160

 

4.Spodobał mi się

 

5.Jestem Karol mam 14lat w minecrafta gram od 2 lat dziennie siedzę tak z 4/5h

 

6.Ortografia jest troche słabsza bo mam dyslekcje ale można powiedziec ze jest nawet dobra

Opublikowano

1.Nick w grze: olekPL

2.14 lat

3.olek.psuj1(Skype)

4.Chce zobaczyć jak to jest na "Masakrze"

5.Jestem miły pomocny,Nie Grifuje

6.Ortografia Tak sobie

76561198169567059.png

Opublikowano

1.Nick w grze:

Peglo

 

2.Wiek:

14 lat.

 

3.Kontakt do siebie(skype):

piotr.kozdra lub Peglo

 

4.Dlaczego nasz serwer:

Ponieważ serwery survival, a najlepiej z mocnym survival mnie przyciągają.

 

5.Kilka słów o sobie:

Jestem raczej spokojnym, towarzyskim człowiekiem. Jedną z moich wad jest niecierpliwość, ponieważ jestem "zmienny". Lubię próbować nowych rzeczy oraz grać w gry. Moim ulubionym gatunkiem gier jest Survival, Post-Survival, Action, RPG i Survival-Horror.

 

6.Ortografia:

Według mnie dobra, nie jestem znawcą języka polskiego, lecz nachalnie wypisuje poprawy ludziom.

 

----I proszę was, dodajecie osoby które nie stosują się do wzoru, ale i tak ich dodajecie. Jak już coś to możecie zniszczyć white-liste, bo takie coś - to masakra.

Opublikowano

"+"

-Nie ma cuboida tylko każdy buduje gdzie chce

-Gracze pomocni :D

-Zaczyna się od 0 nie ma kit tools

-Wioske tworzą gracze

"-"

-Można niszczyć dom ale mam nadzieje że tacy gracze bd karani ;]

"="

Serwer godny uwagi

Opublikowano

1.Nick w grze : Guy

2.Wiek : 13 (ogarnięty)

3.Kontakt do siebie(skype) : biecolek

4.Dlaczego nasz serwer : Lubię pograć na takiego typu serwerach , bardzo inspirują mnie odcinki skkf'a z kwadratowej masakry

5.Kilka słów o sobie : Mam 13 lat pochodzę z wojewoództwa Wielkopolskiego . Na co dzień gram z kolegami w gry multiplayer , bądź w piłkę nożną .

6.Ortografia : Dobra z "plusem"

Opublikowano

1.Nick w grze matrixemil

2.Wiek 17

3.Kontakt do siebie(skype) basiak302

4.Dlaczego nasz serwer wydaje się w porządku i lubię dead island

5.Kilka słów o sobie gram w mc od alphy i nie jestem chamski

6.Ortografia bardzo dobra

Opublikowano

1.Nick w grze: CinaS

 

2.Wiek:14

 

3.Kontakt do siebie(skype) Podam potem, jak będzie potrzebny

 

4.Dlaczego nasz serwer: Chciałbym zobaczyć jak grają Ci na prawdziwej kwadratowej masakrze.

 

5.Kilka słów o sobie: Mam na imię Marcin. Mam 14 lat . W minecrafta gram od wersji alpha 1.2.6. Codziennie gram w minecrafta (1-3h)

 

6.Ortografia: Bardzo dobra

Opublikowano

Wiek 14 lat

podam później adminowi

koledzy zaprosili mnie na tego serva nicki jedras 313 i cinas koledzy z realu

mam 14 lat jestem z Województwa Wielkopolskie lubie grac w minecrafta i ogolnie w cf

Ortografia bardzo dobra

 

Wiek 14 lat

podam później adminowi

koledzy zaprosili mnie na tego serva nicki jedras 313 i cinas koledzy z realu

mam 14 lat jestem z Województwa Wielkopolskie lubie grac w minecrafta i ogolnie w cf

Ortografia bardzo dobra

 

zapomniałem nicku xisco

Opublikowano

1.Nick w grze DumStriker

2.Wiek 13

3.Kontakt do siebie(skype) Nie mam

4.Dlaczego nasz serwer Bo chce spróbować być na 'kwadratowej masakrze'

5.Kilka słów o sobie Jestem ogarnietym graczem i gram w mc od 1.2.5

6.Ortografia 9/10

Opublikowano

1. vik

2. Wiek: 15

3. Kontakt: jeśli to konieczne, podam podczas gry

4. Dlaczego my:Ponieważ chciałbym spędzic miło jesienne wieczory

5. informatyka

6. wystarczająco

Opublikowano

1.Nick w grze

fazi230

2.Wiek

15lat

3.Kontakt do siebie(skype)

Mogę podać na PW w każdej chwili

:D

4.Dlaczego nasz serwer

Spędziłem lata (3 dokładniej

:D) na szukaniu idelnego serwera, na którym mogę grać z radością. I ten serwer odpowiada kryteriom mojego "idealnego serwera"

5.Kilka słów o sobie

Jestem Konrad. Mieszkam w Zwoleniu (południowo-mazowieckie). Lubię zwierzęta. "Mam zerwane śmigło"! oczywiście pozytywnie

xD!

6.Ortografia.

Jak chcę to potrafię

:D (Czyli bardzo dobra)

Pomogłem? Daj +!

Robię graficzne reklamy serwera. Ustawiam pluginy. Szukam plików.

Jeżeli masz problem z powyższymi to POMOGĘ ! Nie wstydź się! Pisz na PW! :D

mca.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

1.Nick w grze:Pikens

2.Wiek 16

3.Kontakt do siebie(skype) pikens22

4.Dlaczego nasz serwer Pełen survival,czyli moje ulubione

5.Kilka słów o sobie Mam na imie Dawid.Interesuje się muzyką hip-hop i sportem

6.Ortografia OD 1do10 to 9...nikt nie jest doskonały i zdarzają się błędy

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...