Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dead-Island][40 slotów][LifeMC][PvP:tak][Whitelist:tak][KM][Dedyk]


Olastin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

Dead Island

informacjeo.png

083.gif Adres IP:s42.csrv.pl:46055

083.gif Typ Serwera:Survival

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:40

083.gif Biala Lista:Tak

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

AuthMe . LWC, Persmissions, World Guard i Edit oraz wiele więcej !

ekipab.png

Duke ( h@), JohnGaret , Posejdon133 , Xibalras

infododatkowe.png

Gramy na wyspie podobnej do mapy z kwadratowej masakry .

Na serwie znajdziecie pomocnych adminów a w szczególnościo Duke

:)

Zapraszamy was wraz z swoimi kolegami

:)

Zachęcamy do zawierania sojuszy

:)

 

WZÓR PODANIA

 

1.Nick w grze

2.Wiek

3.Kontakt do siebie(skype)

4.Dlaczego nasz serwer

5.Kilka słów o sobie

6.Ortografia

Zapraszamy do gry !

 

 

 

bydawidhard.png

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1.Nick w grze: Minecraftpre1

2.16 lat

3.Po co ? podam w grze :)

4.Chce zobaczyć jak to jest na "Masakrze"

5.Jestem miły pomocny :) ale jak się wkur... to potrafię nabroić ;)

6.Ortografia ? co to ?

Opublikowano

Nick: jedras313

 

14 lat

 

pozniej podam adminowi

 

chcę zobaczyć jak grają ci na prawdziwej K.M

 

gram zepołowo ale lubię troche potrolować

 

Ortografia: bardzo dobra

Opublikowano

1.Nick w grze: Dresan

2.Wiek:16

3.Kontakt do siebie(skype): Mam. legrys.

xD

4.Dlaczego nasz serwer: Ponieważ bardzo mi się podoba.

5.Kilka słów o sobie:Lubię grać na komputerze

^^

6.Ortografia: Znam zasady ortografii

:)

Opublikowano

1.Nick w grze: BlackPoison357

 

2.Wiek: 13 lat

 

3.Kontakt do siebie(skype): Podam na PW. (nick to moje imię i nazwisko, więc nie chcę tutaj podawać)

 

4.Dlaczego nasz serwer: Lubię tego typu serwery, ponieważ przeważnie grają na nich ogarnięci ludzie.

 

5.Kilka słów o sobie: Mam na imię Jasiek, lubię grać w piłkę, trochę interesuję się robieniem intr, animacji : )

 

6.Ortografia: Dobrze znana, nie robię błędów.

Opublikowano

1. MiodoweCheerios

2. Wiek: 16

3. Kontakt: jeśli to konieczne, podam podczas gry

4. Dlaczego my: Mam dość survivalu z Factions, liczę na dobrą zabawę

5. Lubię grać w Minecraft

6. Dobrze znana, brak błędów

Opublikowano

1.Nick w grze DKHooof

2.Wiek 14

3.Kontakt do siebie(skype) Borsuk55555555555555555555 przeciw spamowi

4.Dlaczego nasz serwerBo lubie KM a na innych admini daja sobie diaxy...

5.Kilka słów o sobie gram dzienie 3/5h i ogarniam km

6.Ortografia dobra

mca.png
Opublikowano

1.Nick w grze theadamix

2.Wiek 14

3.Kontakt do siebie(skype) theadamix.theadamixowy

4.Dlaczego nasz serwer Bo szukam takich serwerów. Grałem na serwerze podobnym który nagrywa teraz mister na yt.

5.Kilka słów o sobie Najważniejsze jest to że nie jestem grieferem. Nie wyzywam nikogo i dobrze się zachowuję. Naprawdę chciał bym tu zagrać.

6.Ortografia Dobra!

Opublikowano

1.Nick w grze theadamix

2.Wiek 14

3.Kontakt do siebie(skype) theadamix.theadamixowy

4.Dlaczego nasz serwer Bo szukam takich serwerów. Grałem na serwerze podobnym który nagrywa teraz mister na yt.

5.Kilka słów o sobie Najważniejsze jest to że nie jestem grieferem. Nie wyzywam nikogo i dobrze się zachowuję. Naprawdę chciał bym tu zagrać.

6.Ortografia Dobra!

ej bo mi cały czas pokazuje, że nie jestem na whiteliście

DODANI
Opublikowano

Nick : Szczypi0or

Wiek : 15

Kontakt/Skype : szczypi0or

Dlaczego wy? : Ponieważ szukam serwera "kwadratowej masakry", dla ludzi z mniejszymi "rygorami"

;D. Także serwera na którym są ogarnięci ludzie, i pomocni admini. Dodatkowo, mapę, macie wyspe, a nie

jakiś survival...

Kilka slów o sobie : jestem sympatyczną, roześmianą i pomocną osobą, która interesuje się sportem, informatyką. Znam się na komendach, pluginach itp (Miałem 20 serwerów xD) I adminem byłem 8 razy (nie na swoich. Na obcych) 2 razy budowniczym i 1 raz Vipem

Ortografia : Bardzo dobra

Opublikowano

Nick : Szczypi0or

Wiek : 15

Kontakt/Skype : szczypi0or

Dlaczego wy? : Ponieważ szukam serwera "kwadratowej masakry", dla ludzi z mniejszymi "rygorami"

;D. Także serwera na którym są ogarnięci ludzie, i pomocni admini. Dodatkowo, mapę, macie wyspe, a nie

jakiś survival...

Kilka slów o sobie : jestem sympatyczną, roześmianą i pomocną osobą, która interesuje się sportem, informatyką. Znam się na komendach, pluginach itp (Miałem 20 serwerów xD) I adminem byłem 8 razy (nie na swoich. Na obcych) 2 razy budowniczym i 1 raz Vipem

Ortografia : Bardzo dobra

dodany
Opublikowano

1.Nick w grze :

Dixss

2.Wiek:

13l.

3.Kontakt do siebie(skype)

podam na pw / w grze (nie wszyscy muszą znać)

4.Dlaczego nasz serwer :

ciekawa prezka mam nadzieję że prawdziwa

;) Szukam dobrego servera i ogarniętej administracji - to najważniejsze

5.Kilka słów o sobie :

jestem Szymon lubię sport , sztukę i gry komputerowe;] NWM co jeszcze powiedzieć

:)

6.Ortografia :

Good

:)

Hejooooo !!!

 

Byłem tu ale mnie już nie ma

:D

Opublikowano

1.Nick w grze :

Dixss

 

2.Wiek:

13l.

 

3.Kontakt do siebie(skype)

podam na pw / w grze (nie wszyscy muszą znać)

 

4.Dlaczego nasz serwer :

ciekawa prezka mam nadzieję że prawdziwa

;) Szukam dobrego servera i ogarniętej administracji - to najważniejsze

 

5.Kilka słów o sobie :

jestem Szymon lubię sport , sztukę i gry komputerowe;] NWM co jeszcze powiedzieć

:)

 

6.Ortografia :

Good

:)

 

Dodany
Opublikowano

1.Nick w grze:En0iR

2.Wiek:12

3.Kontakt do siebie(skype):Posiadam,podam na pw jak będzie trzeba.

4.Dlaczego nasz serwer:Ponieważ lubię tego typu serwery.Oczekuję że ten serw bedzie jednym z najlepszych:D

5.Kilka słów o sobie:Jestem miły i pomocny.Uprawiam różne sporty,głównie piłkę nożną.

6.Ortografia:W miarę dobra.

Opublikowano

1.Nick w grze: Pangeboom

2.Wiek: 14

3.Kontakt do siebie(skype): posiadam

4.Dlaczego nasz serwer: Lubie serwery tego typu, a wasz wydaje się być fajny.

5.Kilka słów o sobie: Jestem miły i pomocny. Dopuki nikt mnie nie sprowokuje to mu się nic nie stanie.

6.Ortografia: Spójrz na teksty powyżej :)

Opublikowano

1.Nick w grze: VenirPL

2.Wiek: 14

3.Kontakt do siebie(skype): Jak będzie potrzeba to podam :D

4.Dlaczego nasz serwer: Lubię miłą atmosferę i poznawać miłych ludzi

5.Kilka słów o sobie: Lubię sporty i mechanikę wszelkiego rodzaju.

6.Ortografia: 9/10

Moje Tuty:


#1 Generator stone #2 100% Automatyczna farma kaktusów #3 100% Automatyczna farma trzciny


Wejdź na profil i poszukaj ;D Moje konto YT z poradnikami :

 


Opublikowano

1.Nick w grze:En0iR

 

2.Wiek:12

 

3.Kontakt do siebie(skype):Posiadam,podam na pw jak będzie trzeba.

 

4.Dlaczego nasz serwer:Ponieważ lubię tego typu serwery.Oczekuję że ten serw bedzie jednym z najlepszych:D

 

5.Kilka słów o sobie:Jestem miły i pomocny.Uprawiam różne sporty,głównie piłkę nożną.

 

6.Ortografia:W miarę dobra.

 

1.Nick w grze: VenirPL

2.Wiek: 14

3.Kontakt do siebie(skype): Jak będzie potrzeba to podam :D

4.Dlaczego nasz serwer: Lubię miłą atmosferę i poznawać miłych ludzi

5.Kilka słów o sobie: Lubię sporty i mechanikę wszelkiego rodzaju.

6.Ortografia: 9/10

1.Nick w grze: Pangeboom

2.Wiek: 14

3.Kontakt do siebie(skype): posiadam

4.Dlaczego nasz serwer: Lubie serwery tego typu, a wasz wydaje się być fajny.

5.Kilka słów o sobie: Jestem miły i pomocny. Dopuki nikt mnie nie sprowokuje to mu się nic nie stanie.

6.Ortografia: Spójrz na teksty powyżej :)

DODANI
Opublikowano

1.Nick w grze: TheBodziak.

2.Wiek 14 lat.

3.Kontakt do siebie(skype): damiankurako .

4.Dlaczego nasz serwer Bo mi się spodobał i

bym chętnie pograł z fajnymi ludzmi.

5.Kilka słów o sobie: Jestem miały

lubie wydobywac surowce.Mam na imię Damian.

W mc gram 1.5 roku.

6.Ortografia Średnia a może i dobra.Czasami popełnię błąd ale

staram się tego unikać.Interpunkcji nie stosuje : ]

Opublikowano

1.Nick w grze: TheBodziak.

2.Wiek 14 lat.

3.Kontakt do siebie(skype): damiankurako .

4.Dlaczego nasz serwer Bo mi się spodobał i

bym chętnie pograł z fajnymi ludzmi.

5.Kilka słów o sobie: Jestem miały

lubie wydobywac surowce.Mam na imię Damian.

W mc gram 1.5 roku.

6.Ortografia Średnia a może i dobra.Czasami popełnię błąd ale

staram się tego unikać.Interpunkcji nie stosuje : ]

DODANY

Opublikowano

 

 

1.Nick w grze: Lime06

2.Wiek 15

3.Kontakt do siebie(skype): krzyzan521123 .

4.Dlaczego nasz serwer Ponieważ loffciam takie serwery xD

5.Kilka słów o sobie: Myślę że ogarniam. Nigdy skarg nie było

:)

W Minecrafta gram od 1_5 beta

6.Ortografia 9/10

DODANY

Opublikowano

1.Nick w grze : PanBiszkopcik

2.Wiek : 14 Lat

3.Kontakt do siebie : sebek9822

4.Dlaczego nasz serwer : Ponieważ lubię serwery Kwadratowej Masakry, a ten serwer mi się bardzo spodobał ! Chiciałbym zagrać z fajnymi i miłymi osobami.

5.Kilka słów o sobie : Jestem miły i sympatyczny. Interesuję się sportem oraz grami. W Miencarft gram 3 Latka.

6.Ortografia : Bardzo Dobra, w szkole miałem 5.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...