Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dead-Island][40 slotów][LifeMC][PvP:tak][Whitelist:tak][KM][Dedyk]


Olastin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. maxiusz

2. Wiek: 16

3. Kontakt: jeśli to konieczne, podam podczas gry

4. Dlaczego my:Ponieważ chciałbym zagrać na jakimś ciekawym serwerze a ten robi dobre wrażenie

5. Interesuje się informatyką i grami dlatego uczęszczam do technikum informatycznego

6. Średnio znana ale staram się nie robić błedów

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1.Nick w grze: wanakubwa

2.Wiek: 14

3.Kontakt do siebie(skype): Podam na PW albo na serwie.

4.Dlaczego nasz serwer: Ponieważ serwer dobrze się zapowiada.

5.Kilka słów o sobie: Jestem ogarnięty i lubię tego typu serwery.

6.Ortografia: Ogarniam

Opublikowano

1.Nick w grze: Piter009

2.Wiek: 14

3.Kontakt do siebie(skype): Podam na PW albo na serwie.

4.Dlaczego nasz serwer: Ponieważ chciałbym sobie pograć na tego typu serwerze.

5.Kilka słów o sobie: Jestem H@ na serwerze minecraft razem z wanakubwa.

6.Ortografia: Nie robię błędów.

Opublikowano

1.Nick w grze: Piter009

2.Wiek: 14

3.Kontakt do siebie(skype): Podam na PW albo na serwie.

4.Dlaczego nasz serwer: Ponieważ chciałbym sobie pograć na tego typu serwerze.

5.Kilka słów o sobie: Jestem H@ na serwerze minecraft razem z wanakubwa.

6.Ortografia: Nie robię błędów.

1.Nick w grze: wanakubwa

2.Wiek: 14

3.Kontakt do siebie(skype): Podam na PW albo na serwie.

4.Dlaczego nasz serwer: Ponieważ serwer dobrze się zapowiada.

5.Kilka słów o sobie: Jestem ogarnięty i lubię tego typu serwery.

6.Ortografia: Ogarniam

1. maxiusz

2. Wiek: 16

3. Kontakt: jeśli to konieczne, podam podczas gry

4. Dlaczego my:Ponieważ chciałbym zagrać na jakimś ciekawym serwerze a ten robi dobre wrażenie

5. Interesuje się informatyką i grami dlatego uczęszczam do technikum informatycznego

6. Średnio znana ale staram się nie robić błedów

1.Nick w grze : PanBiszkopcik

2.Wiek : 14 Lat

3.Kontakt do siebie : sebek9822

4.Dlaczego nasz serwer : Ponieważ lubię serwery Kwadratowej Masakry, a ten serwer mi się bardzo spodobał ! Chiciałbym zagrać z fajnymi i miłymi osobami.

5.Kilka słów o sobie : Jestem miły i sympatyczny. Interesuję się sportem oraz grami. W Miencarft gram 3 Latka.

6.Ortografia : Bardzo Dobra, w szkole miałem 5.

 

 

 

1.Nick w grze: Lime06

2.Wiek 15

3.Kontakt do siebie(skype): krzyzan521123 .

4.Dlaczego nasz serwer Ponieważ loffciam takie serwery xD

5.Kilka słów o sobie: Myślę że ogarniam. Nigdy skarg nie było

:)

W Minecrafta gram od 1_5 beta

6.Ortografia 9/10

 

DODANY

DODANI
Opublikowano

Nick: vik

 

15 lat

podam na serwie

 

ponieważ chciałbym spędzić miło jesienne wieczory

 

hmm jestem brodaty

 

Ortografia: na poziomie 3 klasy gim

Opublikowano

Nick: vik

 

15 lat

podam na serwie

 

ponieważ chciałbym spędzić miło jesienne wieczory

 

hmm jestem brodaty

 

Ortografia: na poziomie 3 klasy gim

Niech będzie ;P
Opublikowano

1.Nick w grze: Blatts

 

2.Wiek: 15

 

3.Kontakt do siebie(skype): PW/w grze

4.Dlaczego nasz serwer: Lubie survival, serwer wydaje się ogarnięty. Ale wszystko wyjdzie w grze. Jeżeli będzie taka atmosfera jak na KM to z chcecią będę grał.

 

5.Kilka słów o sobie: Mam swojego mod packa (nad którym już pracuje

:)). W realu nie jestem zbyt ogarnięty. "W internecie" jestem dużo bardziej ogarnięty (dziwne o.O). Jestem szczery. W MC gram już 3 lata. Interesuje się informatyką. Moje imię to Jakub.

 

6.Ortografia: Poziom 3 gim (dobijają mnie ludzie, którzy popełniają, na przykład taki błąd: dai 2000 (przykład z życia)).

 

PS Przydałby się TS

---

 

Opublikowano

nick:ksiang

wiek:12 {tak jestem ogarnięty}

kontakt:nie mam

dlaczego:lubie takie serwery

o mnie:jestem szczery smieszny każdy mnie lubi

ortografia:6 klasa szkoły podstawowej

Opublikowano

1.Nick w grze:Kozmin

2.Wiek:15

3.Kontakt do siebie(skype):sobakuakagaara (Dzwoncie,dodawajcie!)

4.Dlaczego nasz serwer:Chcialbym zagrac na czyms podobnym do KM :D Plus szukam zabawy na wiecej niz dzien ...

5.Kilka słów o sobie:Mam na imie Jakub.Lubie grac w minecrafta,szczegolnie ostatnimi czasy...Jak juz wyzej wspomnialem,szukam serwera na dluuugi czas

6.Ortografia :Nie rozumiem dokladnie tego zagadnienia...Daje rade,w oczy nie kole ;d

Opublikowano

1.Nick w grze: Kosa001 oraz proszę o dodanie kolegi :Deralaos

2.Wiek:13

3.Kontakt do siebie(skype):n.kosinski1

4.Dlaczego nasz serwer:Dlatego wasz serwer bo nie miałem co robić i weszłem na mpc forum i natrafiłem na niego

;)

5.Kilka słów o sobie:Lubie Placki,A tak na serjo Nazywam się Nikodem mieszkam w częstochowie i lubię grać w minecraft

;)

6.Ortografia:Jak potrzeba to stosuję

;)

Opublikowano

Nick: Underdance

Wiek: 13

skype: notipoti2

Gdyż lubie nowe wyzwania. I zawsze lubie coś nowego

Coś osobie: Lubie sport i oczywiście minecraft.

Ortografia: dobra !

Poza tematem - minecraft premium

Opublikowano

1.Nick w grze _RaQu_

2.Wiek 15

3.Kontakt do siebie(skype) bero123455

4.Dlaczego nasz serwer Gdyż wbiłem na mpc forum spodobał mi się temat i dlatego pisze

5.Kilka słów o sobie Jestem Maciek, mam 15 lat gram w minecrafta od 1,5 roku, dziennie siedze tak 2/3h

6.Ortografia Moim zdaniem bardzo dobra.

52718291273710441791.jpg

Opublikowano

1.kinkakulol , Masterr , Black - 3 rózne osoby proszę o dodanie

2.19 lat

3.Skype. ts3

4.Lubimy nowe wyzwania

:)

5.mam 19 lat , obecnie 4 klasa technikum geodezja , czas wolny przeznaczam na gre w minecrafta

6. Bardzo dobra



KentTaczDys aka Hejter

Opublikowano

1.Nick w grze: 1krzys1

2.Wiek: 14

3.Kontakt do siebie(skype): 1krzys1 krzysiek

4.Dlaczego nasz serwer: Bo chciałbym zagrać na typie jak na Kwadratowej Masakrze ;)

5.Kilka słów o sobie: A więc nazywam się Krzysiek (co można stwierdzić po nicku),interesuje się militarią,informatyką oraz Testowaniem gier. Jestem przyjazny,miły,pomocny a co najważniejsze ogarnięty :)

6.Ortografia: Perfect :D

KckC7.jpg

Opublikowano

1.Blaxer113

2.13

3.punisher.2000

4.Lubie grac na KM :) i server zapowiada sie dobrze :)

5.Mam na imie Eryk, mieszkam w Angli ;)

6.dobra lecz czasami popelniam bledy poniewaz mieszkam juz w Angli troche dlugo ;)

mca.png
Opublikowano

1.Nick w grze:NemoPL

2.Wiek:15

3.Kontakt do siebie(skype):HA-HA Chyba śnicie... Nie używam żadnego noobskiego skype. TS3!!!

4.Dlaczego nasz serwer:Bo kolega VenirPL tam gra.

5.Kilka słów o sobie:

Cześć jestem Igor i mam 15 lat. Mieszkam w województwie KUJAWSKO-POMORSKIM a dokładniej to we Włocławku.

Z mojego wieku można wywnioskować że chodzę do 3 klasy gimnazjum. Jestem mistrzem "Gangam style", i lubie disować Marka.(Taki klasowy komik :P)

Mam zaje...ŁADNEGO pieska. Ma na imie "Reksio" i jest to "Jack Russel Terrier". Lubi pokazywać mi zęby gdy śpi w swoim koszyku, lub podchodze do jego miski.

Miałem też kotka miał na imie "Franek" bo lubił plątać się w firanki (tzw. makarony). W przyszłości chcę zostać strarzakiem, i jestem bardzo mięski:).

6.Ortografia:10/10

Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Opublikowano

1.Nick w grze : IVIRamboIVI

2.Wiek : 14

3.Kontakt do siebie(skype) : jeśli potrzebny to podam na serwie ;p

4.Dlaczego nasz serwer : lubię kwadratową masakrę a prezentacja mi się spodobała

5.Kilka słów o sobie : mam na imię Patryk mam 14 lat i chodzę do 2 gim. mieszkam w województwie podkarpackim :)

6.Ortografia : Ogarniam xD

Opublikowano

1.Nick w grze : ShabyPederastian

2.Wiek : 14

3.Kontakt do siebie(skype) : heros999999

4.Dlaczego nasz serwer : BO JEST ZAJEBISTY a tak na serio , bo lubię takie serwery gdzie jest FULL ogar.

5.Kilka słów o sobie :Mam na imię Kamil gram w minecraft'a od beta 1.5 i z chęcią zagrałbym na waszym serwerze.

6.Ortografia : TAK

ogólnie to.... Bagno

Opublikowano

Nick w grze vegetassj50

Wiek 15

Kontakt GG43524175

Coś o sobie pełny ogar mam 15 lat chodze do 3 gim mam na imie łukasz

Dlaczego server bo chcialbym grac na servie takim z ogarniętymi ludżmi a nie z dziećmi

Ortografia Wydaje mi sie ze tak

Opublikowano

1.Nick w grze: Grandy12354

2.Wiek: 15

3.Kontakt do siebie(skype): Lolo649287

4.Dlaczego nasz serwer: chcę serwer na którym pogram więcej niż kilka dni

5.Kilka słów o sobie: jestem miły, nie jestem wybuchowy, jestem przyjazny s

6.Ortografia: dobra

Opublikowano

1.Nick w grze - Baron

2.Wiek - 15

3.Kontakt do siebie(skype) - jeśli będzie trzeba podam

4.Dlaczego nasz serwer - lubie tego typu serwery.

5.Kilka słów o sobie - ogarniety człowiek lubiący grać w minecrafta.

6.Ortografia - ogarniam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...