Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

OBOZOWISKO - Średniowieczny świat w minecraftcie [24/7][No-Hamachi][NP][NWL]


Ahmed97

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Obozowisko 1.1

Changelog:

 

- Dodano nowy obóz - obóz na bagnach

- Nowi sprzedawcy z możliwością sprzedaży itemow

 

- Skrzynki na terenie frakcji musza być zabezpieczone przed kradzieżą w szczelnym pomieszczeniu z obojętnie jakimi drzwiami

 

- Dodano Czary/Magię

 

- Naprawiono bugi

 

- Dodano nowe bossy

 

Zapraszamy !

Udostępnie sklep sms, api dowolne - Więcej info pw

Opublikowano

Dzisiaj pobiliśmy rekord 11 osób na serwie ;) Magia jest super Wbijajcie :D

Szukasz kogoś kto napiszę plugin? Wejdź w mój profil.

Opublikowano

Bardzo polecam serwer...

Dobrze dobrany team mili gracze...

Ogółem zapraszam !

Służę dobrą radą nowym graczom na serwie.

 

 

ZAPRASZAM !

graphic.png

Opublikowano

Obozowisko 1.2

 

Aktualizacja na 1.4.5

 

Dodano:

 

- Magie (14 czarów, będzie więcej)

 

- Obóz na bagnach

 

- Możliwość szybkiego transportu między obozami.

 

- Sklepikarzy u których można kupować i sprzedawać

 

- Wśród sklepikarzy pojawili się Alchemicy, Karczmarze, Rybak, Pirat.

 

- Wkrótce będzie dostępny nowy boss.

Udostępnie sklep sms, api dowolne - Więcej info pw

Opublikowano

Yeah wreszcie !! Teraz będzie gra :) Mniej bugów, magia, oboz na bagnach, no i w pełni sprawni sklepikarze :D Serwer nabiera rumieńców. Nowi ! Nie zastanawiajcie się długo wbijajcie na serwer !!

Szukasz kogoś kto napiszę plugin? Wejdź w mój profil.

Opublikowano

Jutro będzie event bo tak ankieta wytypowala :D a kiedy będzie nowy oboz ?

Szukasz kogoś kto napiszę plugin? Wejdź w mój profil.

Opublikowano

Na kolejny obóz musicie jeszcze troszkę poczekać aktualnie przygotowujemy kolejne lokacje bossów .

Udostępnie sklep sms, api dowolne - Więcej info pw

Opublikowano

A wiadomo jakie bossy będą lub gdzie można je będzie znaleźć ? Muszę powiedzieć ,że super pomysł z tą mapą dla aktualnych bossów ;)

Szukasz kogoś kto napiszę plugin? Wejdź w mój profil.

Opublikowano

Niestety nie możemy zdradzić wam ani rodzaju ani nazwy bossa. Jedyne co możemy powiedzieć to lokacja - bossy będą w okolicy Obozu na Bagnach

Udostępnie sklep sms, api dowolne - Więcej info pw

Opublikowano

Nie polecam gry na tym serwerze, administracja jest nieogarnięta. Próbuje im się pomóc rozwinąć serwer, i banują za to. Mają tak niski poziom rozumowania że daje im max. po 13 lat. Naprawdę, nie polecam serwera.

Opublikowano

firenzo sam jesteś nie ogarnięty. Ktoś Cie pobił i beczysz.. Administracja po prostu nie daje się nabierać na kłamstwa i to Cie boli. Nikt Ci nie da na tym serwie za darmo itemów. Zaręczam, że administracja jest pełnoletnia ;) Znam ich osobiście.

luukki co Ci wyskakuje , że nie możesz zaclaimować ? Pamiętaj, że pieniądze musisz przesłać na konto gildii..

Poradnik masz na ich stronie.

http://www.obozowisko.craftshell.pl

Szukasz kogoś kto napiszę plugin? Wejdź w mój profil.

Opublikowano

Firenzo dla tego ze ktos niechce ci dac admina ( zwracajac uwage ze tylko wszedles i chciales admina ) nie znaczy ,że ktos jest nieogarniety lub ma 13 lat .Nieogarnietym to mogłbyś mnie nazwac jak bym ci dal admina. Bana dostales na ip i na konto ktorym wbiles i zachowales sie jak 5 letnie dziecko spamujac o nieistniejacych rzeczach i wyzywujac administracje ..

 

 

A sadzac po przejzeniu twoich postow to tylko szukasz jakis "okazji" dostania admina

Podsumowujac sadze ze to ty jestes nieogarnietym dzieciakiem .

 

Obozowisko v1.3.2

  • Dodano ochrone przez uciekinierami z pvp
  • Dodano ochrone mlodych graczy przed pvp
  • Usunieto mswarp. na to miejsce jest przewoznik w starym obozie i kapitan na bagnach.
  • Skrzynie nie sa zabezpieczane. Drzwi na obcej ziemi nie mozna otworzyc.
  • Dodano Magie
  • Zmiany w ekonomi.
  • Usunieto stare budowle.
  • Dodano nowego bossa
  • Dodano komende /balancetop
  • Usunięto opłatę za /spawn
  • Wprowadzono range chat !! (To co piszemy normalnie widac na 200 kratek. Aby napisać coś co będą wszyscy widzieli trzeba wydać 10P i wpisać „!” przed wiadomoscią np. ! siema wszystkim.
  • Zmniejszono opłatę za stworzenie gildii do 50.
  • Zmniejszono opłatę za dołączenie do gildii do 10
  • Zniesiono modyfikator refundacji za przejecie claimu wroga. Stawka stała tzn. 200 za przejęcie wroga.
  • Claimy musza być połączone chyba, że claimujemy obszar wroga.
  • Zwiększono ilość slotów do 30.

Więcej na Forum

http://obozowisko2.craftshell.pl

Udostępnie sklep sms, api dowolne - Więcej info pw

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...