Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Sześcienna Rozróba [WL] [Sezon 1] [LifeMC] [Dedyk] [Ogar Admini]


TrakerPL

Serwer  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

  2. 2. Kupisz Slota/Vipa ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

Sześcienna Rozróba

informacjeo.png

083.gif Adres IP:s22.csrv.pl:15398

083.gif Typ Serwera:Survival

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Tak z wyjątkami

083.gif Sloty:10

083.gif Biala Lista:Tak

083.gif Nether:Tak

083.gif Off

 

pluginyy.png

Najpotrzebniejsze :)

ekipab.png

BlackJokerPL , Vister87 , Crafcik89

infododatkowe.png

Serwer aka. Kwadratowa Masakra ,ale nie jest byle jaki będzie miał pluginy starannie dobrane ,administracja ogarnięta .

 

*Zapraszam do kupna slota/vipa

*W celu zakupienia pisać do mnie

 

 

Aby wejść na serwer musisz napisać podanie .

O to jego wzór:

Nick:

Coś o sobie:

Wiek:

Imię:

Premium:

Znajomość języka polskiego :

Ile grasz w MC:

Będziesz kręcił:

Ilu masz widzów na YT:

 

 

 

Postęp serwera:

 

 

Team-100%

Dedyk-50%

Pluginy-80%

 

 

 

bydawidhard.png

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Zino645

Coś o sobie: Lubię muzykę ciężka np. Iron Maiden. Kocham piłkę ręczna ,lubie grac w mmorpg'i oglądać anime i czytać mange oraz grac w Mc

:)

Wiek: 14

Imię: Przemek

Znajomość języka polskiego : Dobrze

Ile grasz w MC: Od alphy

Będziesz kręcił: Jak kupisz mi lepszy komputer to tak

xD

Ilu masz widzów na YT: 3

Opublikowano

Zino dodany :)

 

Zapraszam do kupna Vipa/Żyć :)

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Wymiękam, przed chwilą to napisałem w starym temacie :D

 

 

Nick: Fallafter

 

Coś o sobie: Jest miły, pomocny, nie lubię jak ktoś się kłóci o byle co, zachowuje się chamsko w stosunku do innych i nie ma poczucia humoru.Wiek: 14

 

Imię: Robert

 

Premium: Mam

 

Znajomość języka polskiego : Znam dobrze i w miarę ortografii pilnuję :P

 

Ile grasz w MC: Od Bety 1.7.3

 

Będziesz kręcił: Raczej nie, chyba że jak dostanę nowy komputer.

 

Ilu masz widzów na YT: Wcale, bo mam problemy z nagrywaniem, ale jeśli je rozwiąże to będę kręcił, lecz nie wiem czy w tym roku, bo na tym kompie to nie za bardzo to widzę. Będą się filmiki zacinać chyba.

fanboy19_eune_121_1_logo.png

Nowicjusz
Opublikowano

Nick: KamyL

 

Coś o sobie: Ogarnięty człowiek, twórczy i takie tam pozytywy

 

Wiek: 15

 

Imię: Kamil

 

Premium: Nie

 

Znajomość języka polskiego : Poprawna

 

Ile grasz w MC: Ponad 2 miesiące

 

Będziesz kręcił: Wątpię

 

Ilu masz widzów na YT: Nie mam

Opublikowano

@Up zostałeś zgłoszony ....

 

KamyL ,Zino i Fallafter dodani :)

 

Zachęcam do kupna Vipa lub żyć :)

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nick:sheamus1

 

Coś o sobie: Lubie grac w gry, które przypadną mi do gustu

 

Wiek: 12, w marcu 13

 

Imię: Grzesiek

 

Premium: Oczywiście że tak

 

Znajomość języka polskiego : 9/10 :D

 

Ile grasz w MC: 1 rok

 

Będziesz kręcił: Nie mam konta na YT

 

Ilu masz widzów na YT: To co powyżej ;>

Opublikowano

Nick: BiechaA

Coś o sobie: Witam , jestem Marcin i chciałbym zagrać na tym serwerze , myślę że bd w nim mile spędzać czas wśród ogarów, a nie noobów :). Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania :) W razie kontaktu skype : cinek_100

Wiek: 16

Imię: Marcin

Premium: Nie

Znajomość języka polskiego : 10/10

Ile grasz w MC: Od Bety

Będziesz kręcił: Może w późniejszym czasie

Ilu masz widzów na YT:---------

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

BiechA,Sheamus nie dodany

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Jest Log block . Nie ma LWC i WordGuarda . Start nwm narazie coś mój komp taki do grania się popsuł ;C To max. 2 tyg ;/

 

 

 

 

*Uwaga ogłaszam dla was coś w stylu bonusu! Jeżeli teraz kupicie Vip'a bądź dodatkowe 3 życia dostaniecie po 10 emeraldów , 10lvl + niespodziankę

 

Oferta do 31 !

 

 

*W celu zakupienia pisać do mnie

 

 

PS. http://ask.fm/jowe1999 wbijać można się pośmiać xD

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

@Refff

 

(Sorry ,że wcześniej ,ale mnie nie będzie pózniej ;/ )

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

xxx sorry nie tu :0

 

Bo miałem 2 karty otwarte i tu napisałem :X

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nick: Rox360

Coś o sobie: Jestem skromnym czlowiekiem

Wiek: 13

Imię:Patriyk

Premium: Nie :(

Znajomość języka polskiego :9/10

Ile grasz w MC:od Alphy

Będziesz kręcił:N/w

Ilu masz widzów na YT:1 :P

Opublikowano

Rox360 nie dodany ;( Za mało napisałeś ,ale dopisz coś to może :)

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nie spamuj proszę....

 

Zachęcam do pisania podań i kupowania Vipa / Żyć :)

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Rox360 widzę błąd Patrik ? Patryk :P

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nick: Vixon48

Coś o sobie: Nie powiem ^^

Wiek: 14

Imię: Piotr

Premium: Tak

Znajomość języka polskiego: 10/10

Ile grasz w MC: od grudnia 2010r.

Czy będziesz kręcił: Nie wiem

Ile masz widzów na YT: 39

Opublikowano

Nick : Szczypi0or

coś o sobie : Interesuję się informatyką, jednak największe hobby przywiązuje do sportu. Trenuję koszykówkę od 8 lat, ale zawsze znajde czas na ulubione gry np Minecraft. Jestem sympatyczną, ogarniętą, z poczuciem humoru pomocną osobą.

Wiek : 15

Imię : Filip

Premium : Nie. Dostanę 24 grudnia xD

Znajomość języka polskiego : bardzo dobra

Ile grasz w mc? : rok

Będziesz nagrywał : tak

Ilu masz widzów? : 236

•Skype : szczypi0or•

Opublikowano

Nick: Sett

Coś o sobie: Lubie grać w rózne gry i grać w piłkę nożną

:D

Wiek: 15

Imię: Michał

Premium: NIestety nie ;//

Znajomość języka polskiego: Dobra

Ile grasz w MC: Od bety

Bedziesz nagrywał: Tak

Ilu masz widzów: Narazie 0

Opublikowano

Nick:
A
r
d
y
A
r
d
e

Coś o sobie:
Jestem miły, towarzyski, bardzo ładnie buduje, świetnie dogaduje się z innymi, bardzo lubię miłe i ogarnięte towarzystwo. W minecrafta gram juz okrągłe dwa lata, bardzo lubię oglądać kwadratową masakrę wraz z moimi znajomymi i wiem oco na niej chodzi więc z tym nie ma problemu
;)

Wiek:
16

Imię:
Kuba

Premium:
Tak, zakupione rok temu

Znajomość języka polskiego :
100% (miałem na koniec roku równe 5) (+znam BARDZO dobrze Angielski i Niemiecki)

Ile grasz w MC:
2 okrągłe lata

Będziesz kręcił:
Tak, kręcę sporadycznie od dłuższego czasu serie Let's play z minecraft a teraz mam zamiar kręcić również z kwadratowej masakry w tym przypadku Sześciennej Rozróby

Ilu masz widzów na YT:
12, lecz myślę, że jeśli zacznę nagrywać z Sześciennej Rozróby, ich liczba zacznie wzrastać.

 

Pozdrawiam

#karaczanmoimbogiem

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...