Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Sześcienna Rozróba [WL] [Sezon 1] [LifeMC] [Dedyk] [Ogar Admini]


TrakerPL

Serwer  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

  2. 2. Kupisz Slota/Vipa ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: qawciakss

Coś o sobie: Jestem kreatywnym człowiekiem. Lubię grać w gry komputerowe, interesuje się sportem. Lubię zagrać z ogarniętym towarzystem, sam jestem ogarnięty. Grałem wcześniej na serwerach tego typu ale każdy upadał po kilku dniach.

Wiek:13

Imię:Piotrek

Premium:Nie ale zamierzam kupić w najbliższym czasie.

Znajomość języka polskiego :Dobra

Ile grasz w MC:Około 2 lat.

Będziesz kręcił:Jeśli będzie potrzeba.

Ilu masz widzów na YT:-

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Qawciakss ,MrChAmErA,Sett nie dodani.

 

 

Vixon48,Szczypi0or,ArdyArde dodani :)

 

*Jeżeli teraz zakupicie Vipa / Życia to dostaniecię 10 emeraldów,10lvl + niespodziankę :)

 

*W celu zakupienia pisać do mnie

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

@Odświeżam

 

(24h od ostatniego Reff'a mineło)

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Piszę że zapowiedź :) Serwer za max.7-9 dni ruszy :) Komp mi się popsuł to go nie ma dlatego ;( Ale za to wam to chce wynagrodzić tym małym bonusem i tym ,że serwer ruszy na 1.4.2 :)

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nick: MoonBort

Coś o sobie: Jestem zabawnym jak i kreatywnym człowiekiem, kocham bawić się klockami ;D.

 

Wiek: 18

 

Imię:Bartek

 

Premium: Niestety tak

 

Znajomość języka polskiego :wyśmienita

:)

Ile grasz w MC:od alphy

 

Będziesz kręcił: Będę kręcił wałki^^.

 

Ilu masz widzów na YT:1(kolega) Nie bawię się w to

:)

Opublikowano

dziękuje za dodanie, i ponownie pozdrawiam, ArdyArde <3

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano

MoonBort dodany

:)

 

 

Zapraszam do kupna Vipa /Żyć/Slota

:)

 

 

*Gdy kupisz teraz VIPA/Życia dostaniesz 10lvl , 10 emeraldów i niespodziankę !

 

 

Pamiętaj tym pomagasz mi w trzymania serwa

:)

 

 

*Oferta ważna do 31!

 

 

Ardy (jeśli mogę tak mówić) nie ma za co ,jak widzę ,że się nadajesz to dodaje .A i podasz mi swój pełny nick? Nawet z wielkościami liter :)

 

Szczyp0or serwer będzie na 1.4.2 :)

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

prosze bardzo moj nick : ardyarde a małych liter, ps. chcesz ze mna wspolnie i kolega nagrywac ???

 

to jest kolegi podanie :

 

Nick: kamil310

 

Coś o sobie: Jestem śmieszny, bardzo sprzyja mi miła atmosfera, nie toleruje griferow, jestem tolerancyjny oraz bardzo lubie grac z fajnymi, i ciekawymi ludzmi. Bardzo ładnie buduje, i nie mam na myśli kwadratowych bloków z desek, drzwi, pochodni i kilku szyb. Bardzo lubię budować wszechstronne budowle typu japońskie domki itp. Głos mam po mutacji, lecz lekka odrobina głosu 14-sto latka.

 

Wiek: 14

 

Imię:Kamil

 

Premium: Tak

 

Znajomość języka polskiego : Wyśmienita a zarazem wystarczająca :D

 

Ile grasz w MC: około dwóch lat.

 

Będziesz kręcił: Tak, miałem taki zamiar kręcić z ardyarde

 

Ilu masz widzów na YT: Będe nowy na YT. bo dopiero dołącze się do kolegi.

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano

Nick : Xero2212

Imie : Przemek

Premium : tak

Znajomosc jezyka Polskiego: Bardzo dobra :) lecz od 5lat mieszkam w Angli wiec troche slow nie pamietam

Ile Gramw w MC : prawie 2 lata

Bedziesz Nagrywac?: Prawdopodobnie tak

Ilu mam widzow na YT : mam 16 widzow i pare filmikow

Opublikowano

Xero nie przyjęty

 

Kamil dodany :)

 

Zapraszam do kupna Żyć / Slota / Vipa

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nick: zFallay

 

Coś o sobie: Mam 15 lat, lubię grać w MC oraz CS, a z przeglądarkowych to gram w Plemiona

:D

 

Wiek: 15

Imię: Adrian

 

Premium: Nie. Ale mam mineshafter ;p

 

Znajomość języka polskiego :Oceniam się na bdb ;d

 

Ile grasz w MC:Od bethy

Będziesz kręcił: Właśnie zaczynam przygodę z YT, więc może coś nagram

:)

 

Ilu masz widzów na YT:Teraz 0, ponieważ dopiero będę zaczynał nagrywać.

 

Opublikowano

Uwaga jak ktoś chce zobaczyć jak idzie postęp z serwerem to od teraz ma w 1 poście :)

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nick: Badecki

 

Coś o sobie: Mam 13 lat lubie grać w mc :>

Wiek: 13

 

Imię:Gabriel[/font]

Premium: Nie[/font]

 

Znajomość języka polskiego :nawet, nawet

:D

 

Ile grasz w MC:2 lata

 

Będziesz kręcił:Postaram sie

 

 

Czy serwer będzie 1.4?

 

Opublikowano

Ponieważ mało napisałeś o sobie .

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...