Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Sześcienna Rozróba [WL] [Sezon 1] [LifeMC] [Dedyk] [Ogar Admini]


TrakerPL

Serwer  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

  2. 2. Kupisz Slota/Vipa ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Start opóźniamy do wtorku z powodów Technicznych

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: KosmoTost

Coś o sobie: Mam na imię Sebastian i Mam 14 Lat. Mieszkam w małej miejscowości o nazwie Bukowno. Jestem zawsze wesoły i uśmiechnięty oraz mam poczucie humoru. Interesuję się sportem, a dokładnie siatkówką. Gram w amatorskiej drużynie i nawet dobrze nam idzie.

Wiek: 14 Lat

Imię: Sebastian

Premium: Nie, ale mam Mineshafter i zamierzam kupić premium.

Znajomość języka polskiego : 5 +

Ile grasz w MC: 2,5 Roku

Będziesz kręcił: Oczywiście.

Ilu masz widzów na YT: Jestem nowy na YT, więc nie mam widzów.

Opublikowano

Nick: albercik113

Coś o sobie: Lubię grać zespołowo, nie jestem grieferem, jestem ogarnięty, nie zabijam bez konkretnego powodu, nie cierpię grieferów, złodziei i osób, które zabijają bez powodu.

Wiek:13 lat

Imię:Albert (można było się domyślić -.-')

Premium: Nie

Znajomość języka polskiego :Ba-ba-ba-ba-bardzo dobra xD

Ile grasz w MC:No, już ponad roczek. Od wersji BETA 1.4.

Będziesz kręcił:Jeżeli serwer mi się spodoba, to bardzo możliwe.

Ilu masz widzów na YT:Tylko 26. Nick na YT to albercik113. Nie radzę oglądać bo możecie poczyc chęć hejtu xD

Opublikowano

Nick:straszak15

Coś o Sobie:Nie Jestem Grieferem , Uwielbiam Grac W Minecrafta i Lubię Grać W Piłkę Nożną. :)

Wiek:10 (Jestem Ogarniety) :D

Imię:Borys

Premium:Niestety Nie Ale Mam Mineshaftera :)

Znajomość Języka Polskiego:Na Piątkę :D

Ile Grasz w MC?:Gram Od Wersji Beta 1.7.3 :)

Będziesz Kręcił?:Nie Mam Konta

Ilu Masz Widzów Na YT?:Miałem 13 :D

Coś Od Siebie: Bardzo Lubię Serwery Tego Typu i Będę Oczekiwał Na Otworzenie ! :D

Pozdrawiam :)

mca.png

 

Sześcienna Masakra IP:25.152.171.176

Hamachi ID:StraszakPrivate1 2 3 i tak do 5 Hasło:Prywatka

Opublikowano

Nick: Sett

Coś o sobie: Mam 15 lat lubie grac w gry i aktywnie spedzac czas

Wiek: 15

Imię: Michał

Premium: Niestety nie

Znajomość języka polskiego : Dobra

Ile grasz w MC: OD bety

Będziesz kręcił: Tak

Ilu masz widzów na YT: 1

Opublikowano

Sett pisałeś już podanie ...

 

straszak15,albercik nie dodani

 

KosmoTost dodany

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nie zostałeś przyjęty i tyle..

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Dalej z tym serwerem najpierw mowisz ze bd w niedziele piatek pozniej ze problemy techniczne to w wtorek a pozniej w czwartek a jeszcze pozniej za tydzien -.- wiec...co wy tak dlugo robicie?

Opublikowano

Próbujemy ogarnąć logblock'a

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Dzisiaj robimy przelew :> A serwera nie było bo miałem problem z internetem

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Start raczej jutro bo czekamy ,aż dojdzie kasa.

 

Wie ktoś ile idzie?

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Start raczej jutro bo czekamy ,aż dojdzie kasa.

 

Wie ktoś ile idzie?

 

Zależy jaki macie hosting. Na pixelteam idzie sms'em parę minut.

//Jeśli przelew dzisiaj miał się skończyć to skończy się raczej w poniedziałek ponieważ w soboty i niedziele jest opóźnienie z przelewami.

Opublikowano

Nick : Deralaos

Coś o sobie : jestem sympatyczną i pomocną osobą, która szuka ogarniętego serwera bazującego na kwadratowej masakrze.

Wiek : 15.

Imię : Filip.

premium : Posiadam.

Znajomośc języka : 9/10.

Ile grasz w MC : 2 lata.

Będziesz kręcił : Dlaczego by nie ;D.

Ilu masz widzów : Narazie mam 12 niedawno założyłem konto.

Opublikowano

Deralaos przyjęty

 

 

Ale zmień skina....

 

Ps.Przelew był zrobiony wczoraj na craftserve

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nick: MagicznyAutobus

Coś o sobie: Sympatyczny facet , o niebiańskim SKINIE ;D

Wiek: 15 lat

Imię: Dawid

Premium: nie

Znajomość języka polskiego : perfect ;D

Ile grasz w MC: 2 lata

Będziesz kręcił: Tak

Ilu masz widzów na YT: Mialem 120 . ale usunolem i od nowa krece seriee

Opublikowano

Wiek: 17

 

Imię: Sandra

 

 

Premium: Oczywiście

:D

 

 

Znajomość języka polskiego : 0/10 oceniam się na 10 :3

 

 

Ile grasz w MC: od bety

Będziesz kręcił: Nie mam konta na yt ;p

 

 

Ilu masz widzów na : Tak jak powyżej

:D

Nick: sara2134561

Opublikowano

MagicznyAutobus i sara dodani

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Dzięki za dodanie do WL ! Czekam na IP !

a teraz 1 prośba ! Dodasz moich kolegów oto ich podania : !

 

Wiek: Mają po 15 lat

Imię: Karol i Kacper

 

 

Premium: nie mają

 

 

Znajomość języka polskiego : po 10/10

 

 

Ile grasz w MC: Grają ok. 2lata i pare mieśków na przeglądarce !

Będziesz kręcił: prawdopodobnie beda razem ze mna

 

 

Ilu masz widzów na : miali gdzies ok. 12

 

 

Nicki : Kocuurekk - Karol Frez - Kacper

Opublikowano

Okey Autobus przyjęci :)

 

Serwer tak wiem ,że długo czekacie tak jak ja ale niby CraftServe nie mają kasy z przelewu...

 

Ale pewnie jutro już będzie więc ip będzie w okolicach 14-17 :)

 

Ps.Mublee będzie!

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...