Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Sześcienna Rozróba [WL] [Sezon 1] [LifeMC] [Dedyk] [Ogar Admini]


TrakerPL

Serwer  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

  2. 2. Kupisz Slota/Vipa ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W 1 poście na samym dole są postępy serwera :)

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na serwer daje z adminami ,a ten bonus tak jest to do zachęcenia kupna Vipa i Żyć ponieważ chyba też mamy ograniczone fundusze..

 

Zapraszam do dyskusji :

http://www.mpcforum.pl/topic/755236-dyskusjahallowenowa-niespodzianka/

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nick:Aviv0

Coś o sobie:Jestem miłą towarzyską osobą, lubi gry RPG,FPS,MOBA, gry typu minecraft (sand box np. castle story) trenuję koszykówkę, jeżdżę na rolkach od około 3 lat. Interesuje się informatyką, bilogią i chemią. I to chyba tyle. :P

Wiek:13

Imię:Damian

Premium: Nie podsiadam

Znajomość języka polskiego :Dobra (4 na koniec każdej klasy)

Ile grasz w MC:Od Alphy 1.2.6

Będziesz kręcił:Możliwe

Ilu masz widzów na YT:Posiadałem konto (około 100-150 widzów) lecz musiałem zamkąć.

Opublikowano

Screenów nie dam ,ale powiem ,że to nie będzie wyspa ponieważ nie jesteśmy dokładnie tak jak kwadratowa masakra .

 

Proszę teraz wszelki pytania itp. kierować na pw :)

 

@Edit Aviv0 nie dodany

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nick: diff.

Coś o sobie: Interesuję się muzyką (jestem DJ'em w radiach internetowych), grafiką komputerową i grami.

Wiek: 16

Imię: Jakub

Premium: Nie ale w najbliższym czasie (do new roku) zakupię.

Znajomość języka polskiego : 10/10

Ile grasz w MC: Od wersji 1.5_01

Będziesz kręcił: Najprawdopodobniej tak.

Ilu masz widzów na YT : Mam konto na którym mam filmy z CS'a. Widzów ok 100 ale konto zmienie :)

csyt2-signa.png

Opublikowano

Diff przyjęty :)

 

Zachęcam do kupna Vipa / Żyć /Slota.

 

Ps.Raczej nie musisz zmieniać konta na YT bo wiele osób ,które gra w CS'a gra też w MC np. Ja .

Powiem ,że to Ci też doda widzów niż odejmie .Ale zrobisz jak będziesz chciał

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Ponieważ inni mówili ,żeby nie dodawać cię.

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nick:NemoPL

Coś o sobie:Cześć jestem Igor i mam 15 lat. Mieszkam w województwie KUJAWSKO-POMORSKIM a dokładniej to we Włocławku.

Z mojego wieku można wywnioskować że chodzę do 3 klasy gimnazjum. Jestem mistrzem "Gangam style", i lubie disować Marka.(Taki klasowy komik :P)

Mam zaje...ŁADNEGO pieska. Ma na imie "Reksio" i jest to "Jack Russel Terrier". Lubi pokazywać mi zęby gdy śpi w swoim koszyku, lub podchodze do jego miski.

Miałem też kotka miał na imie "Franek" bo lubił plątać się w firanki (tzw. makarony). W przyszłości chcę zostać strarzakiem, i jestem bardzo mięski:).

Wiek: 15

Imię:Igor

Premium:Mam

Znajomość języka polskiego : W 95%

Ile grasz w MC:Hm... nie wiem ale chyba coś od 1.4(tego starego 1.4

;))

Będziesz kręcił:TUTy.( I może wskazówki.)

Ilu masz widzów na YT:Na nowym koncie 1, z 1 filmem.(Do starego nie mam już dostępu.)

Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Opublikowano

Nick: koxucraft

Coś o sobie: Lubie grać w minecraft i w TeamFortres2

Wiek: 12

Imię: Kamil

Premium: NON-PREMIUM

Znajomość języka polskiego : Małe problemy z ortografią

Ile grasz w MC: 2/3 lata

Będziesz kręcił: Raczej tak

Ilu masz widzów na YT: 7

Opublikowano

Nick:pBrusq

Coś o sobie: Lubię grac w gry akcij z wyjątkami.W minecraft nie lubię griefowac , lubię za to trollowac :D ale z umiarem.Chodzę do gimbazy.

Wiek: 15

Imię: Gabryś

Premium: Nie :/ na nowy rok będzie :P

Znajomość języka polskiego : W skali 8.5/10 , mam drobne problemy ale to już prywatne.

Ile grasz w MC: Od Alphy :P

Będziesz kręcił: Pewnie tak , tak będe.

Ilu masz widzów na YT: Narazie szczerze 1 ale spokojnie nie mam filmików więc jak zaczne wstawiac to będzie pare.

WYMIATAM !

Opublikowano

Nick:Badecki

Coś o sobie: Mam 13 lat, mieszkam na Podkarpaciu, w okolicach Sanoka. Lubie grać w mc i cs

Wiek: 13

Imię: Gabriel

Premium: Nie

Znajomość języka polskiego : 7/10

Ile grasz w MC: 2 lata

Będziesz kręcił: Może ;p

Ilu masz widzów na YT: Kontro dopiero będe robił :)

 

Opublikowano

Ludzie co mają do 8 widzów, wy na prawdę uważacie, że jak zaczniecie nagrywać MINECRAFTA to przybędzie wam widzów?

Nie sądze xD

Opublikowano

Nick:SebaProx

Coś o sobie: W wolnym czasie jeżdżę na rowerze,rolkach desce,uwielbiam zabawę

klockami Lego.Chodzę do 5 klasy podstawówki,lubię j.polski,Informatykę,WF

i Technikę.

Wiek: 11

Imię: Jakub

Premium: Tak

Znajomość języka polskiego : 90%,Podstawowa

Ile grasz w MC: Od wersji 1.5

Będziesz kręcił: Postaram się

Ilu masz widzów na YT: Niestety 7

Opublikowano

Sebax,Badecki,KoxuCraft nie dodani.

 

pBrusq , NemoPL dodani .

 

Zapraszam do kupna Vipa / Żyć / Slotów

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nick: Guy

 

Coś o sobie: Mam 13 lat , uczęszczam do pierwszej klasy gimnazjum . Mieszkam w małej wiosce , na co dzień gram w piłkę nożną .

 

Wiek: 13

 

Imię: Piotr

 

Premium: Nie , ale posiadam Mineshafter

 

Znajomość języka polskiego : Bardzo dobrze posługuję się polszczyzną .

 

Ile grasz w MC: Od roku .

 

Będziesz kręcił: Mogę, ale nie sam :c

 

Ilu masz widzów na YT: Posiadam 1 widza i około 200 wyświetleń filmów.

 

Pozdrawiam Guy :>

Odkrywca
Opublikowano

Coś o sobie: Mam na imie Wiktor. Mam 13 lat, z tego mozecie wiedziec ze chodze do 1 gim... Interesuje sie ogolnie komputerami, grzebaniem w nich itp. Lubie takze sport, chociaz na sportowca nie wygladam. Ucze sie tak jak moge, czyli w miare dobrze. Nie wyzywam, ogarniam ortografie (w tym poscie nie ma polskich znakow, ale mi sie klawa zrabala i nie dzialaja mi polskie znaki. Zamiast [a] mam [á]

Wiek: 13

Imię: Wiktor

Premium: Jest

Znajomość języka polskiego : Na koniec mialem 3, ale oceny nie swiadcza o wiedzy ucznia. W miare dobra znajomosc ;)

Ile grasz w MC: Od bety 1.1 ;)]

Będziesz kręcił: Tak ;)

Ilu masz widzów na YT: Na starym koncie 54, na nowym 3 ;/

Opublikowano

Nick: Virhius

Coś o sobie: Hmm... Na imię mam Kuba ... Interesuje się piłką nożną oraz informatyką[/font]

Wiek: 12 Niedługo 13

;)(Ogarnięty jestem)

Imię:Kuba

Premium: Yes sir

:)

Znajomość języka polskiego : Doobra

:)

Ile grasz w MC: od 1.8 ? Chyba tak

:) ( Posiadałem własny serwer MC )

Ilu masz widzów na YT: Na kanale z MC miałem 100+ lecz komp crash no i koniec z nagrywaniem a obecnie mam 5 na kanale PaperFanArt'y

:)

 

Kontakt: Skype , Ts , MPC , LoL :)

56685804704469024697.png

Opublikowano

Guy,Wiktor, Virhius nie dodani

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Dla tego wiesz ... Nie zostałeś przyjęty to nie ...Jak widzę ,że ktoś się pyta to wiem ,że się nie nadaje bo zostałeś nie przyjęty to się nie pytaj już..

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...