Skocz do zawartości
  • Dołącz do społeczności!

    👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Emperius.pl [Dedyk]


divad123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

 

fabula.png

 

Już od niepamiętnych czasów na kontynencie które dzieliło się na 3 wrogie sobie królestwa, najstarsi przepowiadali , że pojawi się „wybraniec”, który sprowadzi pokój na wszystkie królestwa.

Najstarszy z ludzi- Uriel powiedział „Gdy zło będzie silne jak nigdy dotąd, a niebo pokryje się mrokiem, z grona najlepszych wojowników wyłoni się wybraniec, który zjednoczy królestwa i stawi czoła złu." Stań do walki! To może właśnie Ty jesteś wybrańcem, który wybawi świat ludzi- świat Emperius!

 

 

od-autora.png

Czy jesteś graczem? Czy ważniejsze - jesteś graczem Metin2?

Czy znudziło Cię granie na miesiące, jeśli nie lata by po prostu osiągnąć ten ostateczny element, który nadaje się do twojego poziomu i kiedy masz zamiar go osiągnąć, serwer jest nagle OFFLINE przez dzień, tydzień, a później miesiąc, po czym znika i nie ma po nim śladu?

Czy masz dość tych gównianych serwerów, gdzie trzeba zapłacić masę pieniędzy po to by po prostu stanąć do PVP z innymi graczami, i aby wasze szanse były wyrównane?

Czy wkurwia Cię to gdy na serwerze administratorzy i właściciele umieszczają na pierwszym miejscu swych znajomych, a nie społeczność całego serwera, rozdając im wszelakie itemy?

Marzysz o idealnym serwerze, gdzie wszystko może pójść tak gładko i łatwo, jak spacer w parku ze swoim psem?

Czy pragniesz przetestować swoje granice gracza EmperiusMT2 do maksymalnego potencjału, który siedzi w każdym z nas?

Czy masz odwagę, by żyć i grać na serwerze w taki sposób jaki gracz ma to robić?

Czy chcesz, aby na skok adrenaliny towarzyszący tobie i znajomym w trakcie gry był wysoki jak nigdy dotąd?

Wszystko co musisz zrobić, to tylko przyjść i dołączyć do nas, gdzie wszystko, co kto kiedykolwiek chciał i marzył właśnie się dzieje!

 

Witam wszystkich serdecznie, mam na imię Dawid i chce wam zaprezentować nowy, udoskonalony serwer, jest to niepowtarzalna przygoda, z dużą ilością świetnie dobranych rzeczy, tak aby na serwerze grało się miło i przyjemnie. Łącząc to wszystko powstał serwer dopracowany, zadbany i co najważniejsze, posiadający team, w którym znajdują się osoby odpowiedzialne i znające się na fachu. Dobra moi drodzy, nie ma się co tu zbytnio rozpisywać, zapraszam was do prezentacji serwera.

 

 

infomracje.png

Maksymalny poziom/statystyki: Aby twoja przygoda nie skończyła się szybko, maksymalny level na serwerze to 250. Serwer jest zaopatrzony w wiele questów, eq, dungeonów na każdy lvl, co pozwala na ciągłe odkrywanie nowych lokacji i przygód. Statystyki postaci można rozwijać aż do 125pkt.

 

Ulepszacze: Tylko na epiki

 

Wbijanie skili: 10 KU na G, i 1 kamień duchowy na P

 

Zmienianie bonów: zmiankami

 

 

raty-serwera.png

Typ Serwera:

Easy/4Fun

 

Zdobywane Doświadczenie:

ok. 1200%

 

Zdobywane Yang:

ok. 500%

Drop przedmiotów:

ok. 500%

 

 

 

strona-www.png

Strona serwera:

To jest ukryta treść, proszę

Facebook:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

specmasz.png

Procesor:

Intel Bi Xeon E5606 2x4x2.13+ GHz

 

Pamięć RAM:

24GB DDR3

 

Dysk Twardy:

2x 120GB

 

Łącze Internetowe:

10Gb/s

 

na-start.png

Na start otrzymujemy podstawowy ekwipunek +9: pierścień tp, militar, buty szybkości i pelerynki

nastart.png

handlarze.png

sklepyxx.png

sys-ulepszen.png

Na każde przetopienie broni, zbroi czy innych nowych itemów są potrzebne ulepszacze, które dropią w dosyć dużych ilościach. Na +7 +8 +9 są potrzebne perły które albo będą w sklepach, albo będą dropić, to okaże się po becie.

 

nowe-bronie.png

Do waszej dyspozycji oddajemy po 9 rodzai broni, która według nas wyglądała najlepiej. Broń została podzielona na te od expa i do pvp.

bronie jednoreczne.png

bronie-dwureczne3.png

bronie sura.png

dzwony.png

ninja bronie.png

luki.png

wach.png

 

 

 

nowezbroje.png

Do waszej dyspozycji oddajemy 5 rodzai zbroi, które według nas były najbardziej estetyczne i ładne.

zbroje-wojownik.png

zbroje%20sura.png

zbroje%20ninja.png

zbroje-szaman.png

bizuteria.png

Na serwerze pojawi się także 4 komplety nowej biżuterii, będą one się przetapiały z tarcz 61lvl, hełmów na 42lvl, no i oczywiście z niebiańskiej biżuterii na lvl 54 . Przedziały lvl- owe nowej biżuterii to 99,150,200 i 250. Wraz z większym lvl biżuterii, zwiększają się wartości bonów. Powyżej znajduje się ss bonów itemów, na maksymalnym poziomie. Uprzedzamy że, po becie wartości wbudowanych bonów, mogą się zwiększyć lub zmniejszyć, wszytko po to aby, Wam było wam jak najlepiej na naszym serwerze.

 

 

weirzchowce.png

Na start dostajemy militara, a więc nie bawimy się już w ulepszanie konia itp. Pieczęcie można zdobyć z metinów i bossów, można ich używać przez 12h. Każdy z nich, posiada swój indywidualny bon.

 

nowe-mapy.png

Na naszym serwerze znajdziecie 4 nowe mapy, które posłużą wam do expienia i wykonania questów. Każda z nich jest zaopatrzona w dużą ilość nowych mobów, bossów oraz metinów. Dwie z nich posiadają swoje własne miasta.

mapy.png

kopalnia.png

"Kopalnia jest zalana wodą, lecz w soboty od 10:00 do 18:00 następuje odpływ, co daje szansę na wejście do niej i czas na wydobycie cennej rudy"

Tak jak przedstawia powyższy cytat z gry, do kopalni będzie można wejść tylko w soboty, od 10:00 do 18:00. Znajdują się tam wszystkie potrzebne NPC do zrobienia przetopów, oraz sklep.

 

 

dungeony.png

wierza-demonow.png

Popularne DT na naszym serwerze zostało bez zmian. Możemy iść solo lub w grupie. DT ma 9 poziomów.

Wstęp od 40 poziomu.

 

 

wieza-wygnancow.png

"Wieża Wygnańców" to praktycznie to samo co "Wieża Demonów". Rożni się tylko tym że nie ma Kowala który ulepsza itemy, tylko Alchemika który tworzy odłamy energii z itemów powyżej 54lvl. Na ostatnim poziomie znajduje się boss - Niebiański Smok z którego dropią wartościowe rzeczy. WW ma 8 poziomów.

Wymagane:

- 90lvl lidera

- 3 osobowa grupa

 

 

wymair-wladcow.png

 

 

Znane już "Piekielne Katakumby" znalazły się również i na naszym serwerze.

Aby wejść potrzebujemy trochę Yang.

Na końcu dungeonu znajduje się Azrael z którego dropią wartościowe itemy.

Katakumby mają 7 poziomów.

Wymagane:

- 130lvl lidera

- 3 osobowa grupa

- 50.000.000 Yang

wymiar-wladcow.png

 

Na naszym serwerze znajduje się wymiar władców.

Występują dwa poziomy:

Poziom 1 - od 99lvl

Poziom 2 - od 150lvl

 

Czas w którym przejdziemy wymiar władców jest zapisywany na stronie. Co miesiąc najlepszy wynik dostanie nagrodę w postaci SM

 

nowosci.png

Co do nowości to przedstawiamy wam te które są w pełni skończone. Resztę będziemy dodawać co jakiś czas, wprowadzając co raz to nowe atrakcje. Przykładem jest np. licytacja przedmiotów, gdzie u NPC w m1 możemy wstawić dowolny przedmiot na licytacje a inni gracze mogą przebijać ceny i ten kto da najwięcej dostaje przedmiot za zaoferowaną cenę.

system-kostiumow.png

Na naszym serwerze działa system kostiumów, dzięki któremu możemy przebierać się w dowolne stroje począwszy od strojów olimpijskich przeróżnych krajów, kończąc na strojach bokserskich. W przyszłości dodane zostaną nowe stroje.

system-energi.png

System energii działa tak jak na globalu, lecz aby dostać się do Alchemika, trzeba będzie dojść do 6-tego poziomu Wieży Wygnańców, ponieważ tam właśnie się on znajduje.

 

kasyno.png

Do kasyna wpuszcza nas NPC na ss poniżej. Można tam wejść jedynie w garniturze. Aby zagrać potrzebujesz żetonów. Żetony będą dropić. Po trafieniu 3 takich samych owoców wygrywa się yangi. Każdy ma swoją wartość. W kasynie znajdziecie także, Npc z którym będziecie mogli zagrać w grę "zgadnij w której ręce"

zdrapki.png

Kupujecie zdrapki. Gdy ich użyjecie dostajecie losowy item.

 

bonusy.png

Dzięki ankiecie w której głosowaliście Wy gracze, podjęliśmy decyzje o nie dodawaniu na razie 6-7 bonu. Tabela bonusów:

 

MAX PŻ 3500/5000

MAX PE: 400/500

SIŁA: 15/20

INTELIGENCJA:15/20

ZRĘCZNOŚĆ:15/20

ENERGIA ŻYCIOWA: 15/20

SZYBKOŚĆ ATAKU: 15/20

SZYBKOŚĆ PORUSZANIA SIĘ: 15/20

SZYBKOŚĆ ZAKLĘCIA: 15/20

REGENERACJA PŻ/PE: 20/30

OTRUCIE/OMDLENIE/SPOWOLNIENIE: 10/15

KRYTYCZNE/PRZESZYWAJĄCE UDERZENIE: 8/10

SILNY PRZECIWKO LUDZIOM: 10/15

SILNY PRZECIWKO POTWOROM: 15/20

KRADZIEŻ PE/PŻ: 10/15

BLOK/ODBICIE: 10/15

ODPORNOŚĆ NA BRONIE: 10/15

ODPORNOŚĆ NA MAGIĘ/OGIEŃ/WIATR/BŁYSKAWICE: 10/15

DOŚWIADCZENIE/YANG/DROP: 15/20

WARTOŚĆ ATAKU: 80/100

 

Patcher Emperius

pather.jpg

 

 

 

team-serwera.png

Divad- właściciel, koordynator

Layos- technik

Grandi- skrypter

Navars- clientmaster

Breco- webmaster

Vixer- quester

Normalny- pomysłodawca

Chrzanek- TestGM

 

 

Rekrutacja ZAMKNIĘTA

 

dodatkowe-info.png

 

Oficjalny start serwera: 26.10.2012r

godz: 19:00

 

 

 

teamspeak_3_logo.png

 

37.28.153.146:8673

 

media.png

banner.gif


http://www.emperius.pl/foto/banner.gif
To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

SS weryfikacyjne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ss.jpg

ss2.jpg

 

Dla moderatora:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emperius

 

1348758094-U346826.png

Intel Bi Xeon E5606 2x4x2.13+ GHz

 

1348758144-U346826.png

24GB DDR3

 

1348758183-U346826.png

10Gb/s

 

1348758231-U346826.png

To jest ukryta treść, proszę

 

1348758281-U346826.png

To jest ukryta treść, proszę

 

1348758321-U346826.png

To jest ukryta treść, proszę

 

1348758351-U346826.png

To jest ukryta treść, proszę

 

1348758394-U346826.png

To jest ukryta treść, proszę

 

1348758431-U346826.png

To jest ukryta treść, proszę

 

1348758476-U346826.png

To jest ukryta treść, proszę

 

1348758537-U346826.png

sklepyy.png

 

1348758595-U346826.png

podstawowe eq +9, pierścien teleportacji,ks. woj. konia, poty, 200 pelerynek

 

1348758633-U346826.png

tylko na epiki

 

1348758686-U346826.png

1000%

 

1348758759-U346826.png

nie można określić

 

1348758834-U346826.png

nie można określić

 

1348758873-U346826.png

To jest ukryta treść, proszę

 

 

1348758951-U346826.png

 

 

Zapraszam do zapoznania z prezentacją

 

 

Generator by

 

 

Chcesz zarabiać przez internet? Napisz do mnie, wdrożę Cię do mojego biznesu.

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wow! Prezentacja nieziemska. ;D Kiedy będzie można pobrać klienta?

 

@Edit: Sorry, coś mi nie działała strona przez chwilkę, ale już wszystko śmiga.

Opublikowano

Wow! Prezentacja nieziemska. ;D Kiedy będzie można pobrać klienta?

Teraz możesz pobrać jeśli chcesz. Wszystko jest już gotowe, tylko pobierać, rejestrować się i czekać do otwarcia;)

Chcesz zarabiać przez internet? Napisz do mnie, wdrożę Cię do mojego biznesu.

Opublikowano

Gdzie można zdobyć kostiumy? Są dostępne tylko i wyłącznie w Item Shopie, czy jest możliwość zdobycia ich w grze?

Opublikowano

Gdzie można zdobyć kostiumy? Są dostępne tylko i wyłącznie w Item Shopie, czy jest możliwość zdobycia ich w grze?

jak sie nie myle to jest opisane w prezentacji

Opublikowano

Gdzie można zdobyć kostiumy? Są dostępne tylko i wyłącznie w Item Shopie, czy jest możliwość zdobycia ich w grze?

 

Kostiumy można dropić, wygrać w zdrapkach i kupić w is.

Chcesz zarabiać przez internet? Napisz do mnie, wdrożę Cię do mojego biznesu.

Opublikowano

Mam 3 pytania:

 

1. Czy będzie dało się dropnąć z czegokolwiek Zwój Powrotu Statusu ?

2. Lepszy waszym zdaniem będzie tu Body/Mental czy BM/WP ?

3. Czy ten serwer będzie 1 w histroii serwerem (jakiego widziałem) EASY z Metalami w IS ?!

Opublikowano

Grałem trochę na becie , i serwer polecam . Fajna sprawa z tym kasynem ;D .

Mam nadzieje że zwiększyliście cene zdrapek , bo na becie 1 zdrapka kosztowała 1.5k .

Opublikowano

Polecam serwer ;> Zapraszam do gildii ProSquaD. Wymagania: Najlepiej ts, ogar i pojecie o grze ;d pisac na pw, w grze na mpc, ts ;>

Emperius.pl

Moj nick VeNoMmm.

Shinsoo, Zapraszam do gildi ProSquaD ;D

Opublikowano

Dlaczego przy koncu instalacji clienta wyskakuje mi takie cos. Instalator napotkał nieoczekiwany błąd podczas instalowania tego pakietu. Moze to wskazywac na problem z pakietem. Kod błędu to 2349

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...