Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy jungler


Zadziorek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rengar dla mnie op miazga ^^ pro dmg z q + q do tego pro ulti, doskok z passyvki, heal dzięki czemu długo się trzyma, slow/stun, op postac, polecam ;>

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie ma najlepszego junglera !!!

Sa postacie ktore sie do tego nadaja i takie ktore sie nie nadaja .

Jedne maja dobre ganki a inne mocna counter jungle a jeszcze inne slabe ganki i counter jungle ale carruja gry w late game ( np . Warwick )

A oto picki ktorymi ja najbardziej lubie grac :

Lee sin.

Maokai .

Udyr.

Alistar.

Jax.

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Up przepraszam cie bardzo jak mozesz porownywac mundo do np lee sina ?

Widzac zbyt duzo to w ta gre nie grasz

Lee sin ma od cholery doskokow slowa tarcze odepchniecie

A mundo co slowa ...

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Istnieje za to jungler uniwersalny - taki do wszystkiego. A jest nim Jarvan.

 

Chcesz bezpiecznej jungli? - Tarcza pochłonie dużo obrażeń

Chcesz mieć dobre ganki? - Sztandar + Cios Lancą = przyciągnięcie do sztandaru + podrzut ofiary

Ale dobre wczesne ganki? - patrz wyżej

Chcesz przeskakiwać przez ściany? - patrz wyżej

Potrzebujesz dobrego CC - patrz wyżej, lub wciśnij R

Twój team potrzebuje coś co będzie supportować carry w late? - Rzuć sztandar.

Potrzebujemy tanka? - budujesz się tankowato choć i tak jesteś tankowaty

Potrzebujemy DIMEJDZA - idziesz w dmg + jesteś naturalnie tankowaty

Wróg stackuje armor? - cios Lancą

 

Ps. jeśli chodzi o Mundo:

 

Mundo ma potwornie szybką junglę - prawdopodobnie najszybszą po Shyvannie lub nawet szybszą

Tasak daje slowa, który jest naprawdę duży + zabiera % zdrowia ofiary co przydaje się do obijania wroga przed TF

że nie wspomnę o tym, iż jest zasięgowy

Jeżeli dostanie feeda, staje się niezabijalny - biega na ulcie jak nieśmiertelny, inaczej musi kupywać tanie zamienniki

Owszem ma problemy z sustainem w jungli, ale to tylko do 6 poziomu

Nie musimy martwić się o obrażenia, bo jego E daje nam potworny dopak do obrażeń

Oczywiście nie możemy zaoferować teamowi zbyt dużego CC, ale możemy zaoferować potworne obrażenia

Wybacz ale muszę Cię zacytować: "Widzac zbyt duzo to w ta gre nie grasz" - a przynajmniej nie grałeś Mundo

 

Z Lee Sinem jest trochę inna sprawa. Szybkość jego jungli jest przeciętnie szybka - ale co jej do szybkości Mundo

Owszem Ganki są dobre, ale wciąż nie możemy zaoferować żadnego innego CC poza slowem (i to z niewielkiej odległości) - dopóki nie osiągniemy poziomu 6 - wtedy wykop pozwala zarówno na dobicie kogoś jak i na ucieczkę.Obrażenia na początku są naprawdę spore (w końcu ma tag zabójca), więc jeśli uda nam się usiąść na wrogu to murowany 1st blood. Z tranzycją jest dość dobrze - w late zamieniamy się w coś w rodzaju support Bruisera - ale wtedy Mundo przerasta nas pod względem tankowatości, jak i obrażeń.

 

Nie możesz oceniać junglera tylko po jakości jego ganków, gdyż na taką modłę każdy powinien grać Shaco - a wiadomo jak to z Shaco jest po zakończeniu lanowania, i jak to jest z farmą u Shaco.

wikmk9.jpg

Opublikowano

@stokarz: tak nie gram w to długo bo od wielkanocy :) co ci po takim lee sinie ? Liczy się late gamew którym on nic nie zrobi

 

Ubija ap/ad carry, zanim ktoś go zauważy on już znika.

L0L

Opublikowano

@up uwierz mi, że to nie jest możliwe ;) Chyba że Lee Sin ma 18 poziom a wrogi carry ma poziom 6.

Nawet Kha Zix, który teoretycznie jest stworzony do tego typu akcji nie ma szans zabić wrogiego carry "na hita" żeby nikt nie zauważył. Musiałby to być team całkowicie pozbawiony CC i mózgów, a Lee zrobiony pod kompletnego Glass Cannona - jeden stun i taki głupiutki Lee zostaje zrównany z ziemią. Może zbudować się pod tanka, ale wtedy tym bardziej nie ma mowy o tego typu zachowaniu. Właśnie mniej więcej dlatego LeBlanc nie jest już tak mocna w late game - wszystko co ma to skille ukierunkowane na jedną wrogą postać, które później nie wystarczają na zabicie kogoś na combo, bez narażania się na pewną śmierć.

 

Poza tym ktoś napisał, że w late game Lee nic nie robi. Ma właśnie chronić carry, poprzez np. Odrzucanie kopniakiem w ryj chociażby wrogiej Irelii. Z resztą. Co ci po late-game, jeżeli twoje early i mid zostało zniszczone? A wtedy właśnie Lee Sin świeci.

wikmk9.jpg

Opublikowano

Hmm gralem mundo wiele wiele razy ...

Wiem ze ma bardzo dobra i szybka jungle , ale nadal nie jest dla mnie zbyt dobra postacia . Znam jego wytrzymalosc i dmg . Jak na ganku nie trafisz z q (przed 6 lvl )to po ganku . No chyba ze przeciwny carry stoi pod twoja wieza i pushuje jak szalony .

Ogolnie sa lepsze picki niz mundo ...

Lee sin jest od tego by zniszczyc przeciwnikow w early i mid game i wtedy oni albo daja surrender albo wygrywasz to 10 min pozniej :P

 

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nunu - Q ma takie jak skill pod jungle (jeszcze go leczy), W przyspiesza walke, Ulti zaje***** do ganku :D

 

pozdro

 

ahah nunu... długo to chyba nie grasz w tą grę jak on jest dla ciebie junglerem i to dobrym... 0 ganków, 0 dmg.

on nadaje się tylko na supporta.

 

imo best jungle ma riven i jarvan pod względem ganków.

Opublikowano

Maokai, Leesin ( Op ganki ) + Mój ulubiony champ:

Shyvana:

- B. szybka junngle.

- Mobilna.

- Ma DMG, nawet przy tanky buildzie.

- Ciężka do zabicia.

- Skill zmniejszający armora.

- Z Shenem 3x Basic atack z Q :D

Opublikowano

ahah nunu... długo to chyba nie grasz w tą grę jak on jest dla ciebie junglerem i to dobrym... 0 ganków, 0 dmg.

on nadaje się tylko na supporta.

 

imo best jungle ma riven i jarvan pod względem ganków.

 

No my chyba w różne gry gramy, nunu jest bardzo dobrym junglerem, bez smite daje rady bez problemu ganki są dobre.

 

Polecam od siebie warwicka, bardzo szybka jungla gorzej z gankami, ale można spokojnie nim carry'ować gry.

 

@Down

 

Świetnie, w stosunku do takiego lee sina warwick, będzie miał szanse w trzecim sezonie, bo przynamniej w jungli nie traci hp, muj misczó, naucz mnie grać na swoim 3k elo oKEi?, wbija jakiś random na forum i spina pozdro.

 

@Down

 

I na pewno w trzecim sezonie będzie gankował na 2 lvl śmieszniejsze niż ty jest to co mówisz.

Opublikowano

No my chyba w różne gry gramy, nunu jest bardzo dobrym junglerem, bez smite daje rady bez problemu ganki są dobre.

 

Polecam od siebie warwicka, bardzo szybka jungla gorzej z gankami, ale można spokojnie nim carry'ować gry.

 

Hahahah no jeszcze jak polecasz warwicka to ja już nie mam pytań :)

Po pierwsze on nie ma szybkiej jungli, ma wolne ganki i nie wiem jak ty chcesz carriować grę bez ganków :D

 

nunu bardzo dobry jungler LOL :D Chyba na 500 elo.

 

@up hahha wiesz ze lee sin ma jeszcze lepszy sustain bo co kilka sekund ma heala bez uzywania many i ma jedne z najlepszych ganków w grze w przeciwienstwie do twojego warwicka który do 6 lvl nawet z jungli nie wyjdzie.

Opublikowano

Lee sin jest zajebisty w jungli. Szybka jungla,polecam :).

 

Lee sin jest zajebisty w jungli. Szybka jungla,polecam :).

Opublikowano

Hecarim - E speed , ult mozna powiedziec ze dash z fearem. lee sin - slow z E , przyciagniecie na Q , genialny ult jak sie umie grac . Maokai przyciaganie sie , tarcza z ult , free wardy no i spory dmg . amumu - Zupełnie NIE - counter jungle amumu blue i on jest do dupy bo nic nie robi bez blue .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...