Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rekrutacja] MPC Gaming Team v2 - Poszukiwany jungler i solo top!


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To jest temat zamkniety ? a ja tu pisze :/

a co do tematu to pisze drugie podanie na Top'a

Post jest podobny do poprzedniego, ale zgłaszam sie także na top'a

 

 

Nick w grze: MaStEr10FCB

ELO:1410~ (1482 ) - może troche słabe, ale nie gram za dużo rankedów (chciałem tylko złoto wbić)

Ogarnięte postacie: Yorick, Darius, Shen, malphite i wiele innych, którymi cały czas sie szkole

Dlaczego ty?: Posiadam 1000~ Normal winów, często gram w lola lubie grać w zespole. Możecie mnie przetestować to sami ocenicie

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: Grałem w kilku rankingowych, ale najczesciej gram z moimi kolegami 5vs5

Opublikowano

Na topa też mógł bym iść tak samo na jungle ale te elo.

 

 

No ale nic.

 

 

Tak wgl farex miałeś wcześniej cały team i nie graliście rankedów?

RGVyaW9ueF9fX2V1bmVfX180MTBfX19OVUxMX19fMl9fXzEwMF9fX25vbmUucG5nX19fMTBfX18zX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Opublikowano

Nick w grze: l3big0game

ELO: 1450, nie wszystko da sie wycarrowac :P

Ogarnięte postacie: praktycznie wszystkie

Dlaczego ty?: dlaczego nie ? ;3

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: tak

Pozycja: top

65994253024037513199.png
Opublikowano

<chwila stresu> pff, a może mi się uda.

 

PODANIE DO MPC GAMING TEAM v2

 

Nick w grze: Dyrus2004

ELO: a co to(tak sie witajom moji koledzy)

Ogarnięte postacie: teemo i trynda som najlepsi

Dlaczego ty?: mama muwi ze jestem niepowtarzalny xD

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: a co to tem

Pozycja: moja laska muwi mi rze mam ogarnietom pozycje na "misjonarza"

 

xD

Opublikowano

Nick w grze: Tibiomaniak

ELO: unranked

Ogarnięte postacie: lubię grać Annie oraz Fiddlestixem, a potrafię dobrze MAster Yi

Dlaczego ty?: Ponieważ jestem najdłużej na forum

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: Oczywiście, mój ostatni team Babul Zbija Kory ma srebrne elo i ma się świetnie w topce na

Pozycja: cóż lubię roumować blitzem także zagram mida le blanką

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Nick w grze: EarlySoundZ

ELO: 1370 +-

Ogarnięte postacie: irelia, jayce, yorick, gp i jeszcze parę

Dlaczego ty?: ponieważ umiem grać zespołowo, umiem grać przydatnymi drużynie champami

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: Magicznie pojebani, Guwno z Polski

Pozycja: Solo Top

Opublikowano

Nick w grze:Demonical1

ELO:1400+

Ogarnięte postacie:riven, jayce, lee sin, olaf

Dlaczego ty?:Gram w lola ponad rok, więc myślę, że z moją pomocą team będzie lepszy.

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?:Tak

Pozycja:Top

Opublikowano

Nick w grze: cichyiti

ELO: cześć

Ogarnięte postacie: aszka dżi trynamir

Dlaczego ty?: bo umiem graci w tom gre

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: nje ale byłem w wielkih gildiach w metinie 2

Pozycja: osuabić trynde jest za mocny

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

Nick w grze: Tibja

Ogarnięte postacie: NO TEMPLAR F TIBJI

Dlaczego ty?: Bo mam 30 lefel

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: no w elirta

Pozycja: iks de nerfa dla warriora mentalbodego

Opublikowano

Nick w grze: TuFfFkA

Elo: +-1350-1400

Ogarnięte Postacie: Lee sin, Irelia, Jax, Jarvan IV

Dlaczego ty?: A dlaczego niby nie?

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: No jasne.

Pozycja: top lane

<>

Opublikowano

<chwila stresu> pff, a może mi się uda.

 

PODANIE DO MPC GAMING TEAM v2

 

Nick w grze: Dyrus2004

ELO: a co to(tak sie witajom moji koledzy)

Ogarnięte postacie: teemo i trynda som najlepsi

Dlaczego ty?: mama muwi ze jestem niepowtarzalny xD

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: a co to tem

Pozycja: moja laska muwi mi rze mam ogarnietom pozycje na "misjonarza"

 

xD

 

 

HAHAHEHEAHOHOAHA

 

Takie śmieszne, to wasze poczucie humoru. Pierwsze dwa "troll" wpisy były fajne, teraz się błaźnicie :)

To, że robisz specjalnie błędy w zdaniu nie czyni je śmiesznym

"lol,wut,wtf,omg. przecież u mnie w gimbazie tak robimy i wszyscy się śmieją"

Czyż nie ?

 

Sry, że nie na temat, ale musiałem skomentować. Te troll wpisy są przecież takie śmieszne

Opublikowano

Nick w grze:xPiotreKx17

ELO: Dokladnego nie pamietam podam pozniej , cos kolo 1300. kilka dni temu 1500 . Duze doswiadczenie.

Troche mam przegrane z polaczkami i z ludzmi z westa ^^.

Ogarnięte postacie: Irelia , Darius , Jayce , Yorick , Malph , Gp , Singed ,

Dlaczego ty?: Szukam jakiegos teamu aby czegos wiecej sie nauczyc .

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: Ta w kilku ale to tylko ze znajomymi.

Pozycja: TOP.

Opublikowano

O ile sie orientuje to pan masterfcb jest w mpcgt2 .Obecnie ucze sie na konkurs i nie mam niewiadomo ile czasu ,ale jak skoncze to wznowimy dzialalnosc.Staram sie byc jak najczesciej.Fareksie ,jak wam ludu brakuje to na rezerwe moge pojsc zeby w pogotowiu byc.Dzemorek to moj ziomek i mamy jakies tam zgranie.Chodzi tu o jungle.

http://www.lolking.net/summoner/eune/29743227#history

 

 

 

 

Profil sławnego Kaszy - Adolfa Hipstera. Zmienił nick bo był jednym z najsławniejszych BoLowców. Jak widać wszystkie gry to praktycznie APC. Pare dni nie ma BoLa i kaszce się troszku spadło ale dszelendszer będzie.

Opublikowano

Nick w grze: Public Enemy X

ELO: Top ~1300 , teraz cos kolo 1100 - 1200

Ogarnięte postacie: Jax <3, Lee, Olaf, Darius, Rengar, Xin zhao (inne pozycje: Talon, Ez, Cait, Evelynn, Lux)

Dlaczego ty?: Nie wiem

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: tylko taki maly team, zagralem 1 rankeda (win) ale potem team grajac beze mnie przejebal 3

Pozycja: top/ jungle

Opublikowano

Nick w grze: Equalex

ELO: 1334 moje top, o aktualnym nie chcę gadać :/

Ogarnięte postacie: irelia, rengar, malphite, jax, jayce, nidalee, pantheon, jarvan, lee sin, riven, rumble, shen i garen

Dlaczego ty?: umiem dobrze grać zespołowo, gram bez spiny, potrafię dostosować się do każdej drużyny, myślę, że mogę spokojnie startować na miejsce solo toppera w Waszym teamie

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: nie, bo mnie nie chcieli

Pozycja: TOP.

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

Nick w grze:xPiotreKx17

ELO: Dokladnego nie pamietam podam pozniej , cos kolo 1300. kilka dni temu 1500 . Duze doswiadczenie.

Troche mam przegrane z polaczkami i z ludzmi z westa ^^.

Ogarnięte postacie: Irelia , Darius , Jayce , Yorick , Malph , Gp , Singed , Pantheon, moze jeszcze cos tam mi sie przypomni.

Dlaczego ty?: Szukam jakiegos teamu aby czegos wiecej sie nauczyc .

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: Ta w kilku ale to tylko ze znajomymi.

Pozycja: TOP.

 

Spaść o 200 elo w dół, niesamowite doświadczenie.

Opublikowano

Nick w grze : MatysCR7

ELO: ~1160, top ~1280

Ogarnięte postacie: Wszystko na topa posiadam i gram, ale nie lubię malphite'a.

Dlaczego ty?: Mam duże doświadczenie. Ok 2000 meczy rozegranych. Wygranych ok 850 normali i ze 200 rankedów.

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: Grałem, ale nieoficjalnie. Stworzyliśmy kiedyś team z grupki osób poznanych in-game.

Pozycja: SOLO TOP <3

nf5l38.jpg
Opublikowano

Spaść o 200 elo w dół, niesamowite doświadczenie.

Bedziesz wyzywal i plakal w temacie o rekrutacje?

Jak nie wiesz jak jest na tym elo to sie nie odzywaj czlowieku, nitkorych polaczkow nie wyrcarujesz , i nie chodzi o elo , tylko o to ile juz gram.

Taa i jeszcze 5% za spam , przez to ze on hejtuje.. gz..

Opublikowano

A co tam spróbuje :P

 

 

Nick w grze: Derionx

ELO: Aktualne 1187(Od 3 sezony będzie dużo lepiej)

Ogarnięte postacie: Talon,Yorick,Olaf,Shen,Malphite,Cho gath,Dr.Mundo,Udyr i Volibear mam dużo więcej postaci na topa lecz do końca nie ogarniam.

Dlaczego ty?: Myślę że nadaje się do tego teamu nawet widziałeś jak gram musiałeś widzieć bo grałem na lane vs Ty.

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: Razem z kolegami mieliśmy team lecz graliśmy 3v3.

Pozycja: Solo Top

 

Jak coś mogę Ci podesłać replay'e jak gram na topie.

RGVyaW9ueF9fX2V1bmVfX180MTBfX19OVUxMX19fMl9fXzEwMF9fX25vbmUucG5nX19fMTBfX18zX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Opublikowano

Nick w grze: Dzudi

ELO: 1400

Ogarnięte postacie: Annie, Tryndamere, Draven [ idalnie dżungla ogarnięta ]

Dlaczego ty?: Myślę że mogę bo spełniam wymagania aczkolwiek brakuje mi 27 lvl'i do 30

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: Tak grałem z kolegami 5 vs 5

 

Styl gry :

Annie - Kupujemy pierw same poty na prędkość atatku i idziemy ksuć miniony na top'a.

Na 18 lvl'u idziemy w dżungle zrobić dragona i potem gankujemy mida

 

Draven - Buty na magię i moc trójcy. Jest to postać nindżowa więc idziemy w krzaki i czekamy na ofiare.

(Żeby szybciej wbić kase bierzemy miniony z ulti)

 

Tryndamere - Idziemy na blue ponieważ mamy bardzo mało many na początku i robimy to co postacie wyżej

Dostaje się?? czekam już długo na odpowiedź

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...