Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rekrutacja] MPC Gaming Team v2 - Poszukiwany jungler i solo top!


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, jako team już trochę istniejemy i jak wiadomo w każdym teamie są wzloty i upadki. U nas sprawy potoczyły się w ten sposób, że nasz jungler odszedł a my zostaliśmy na lodzie (co pokazał obecny turniej). Tak więc oficjalnie otwieram rekrutacje na junglera teamu MPC!

 

Wymagania:

- posiadanie konta na serwerze Eu East

- 1400 elo

- dobry mikrofon i komunikator (ts3)

- ogarnięte perfekcyjnie min. 3/4 postacie

- kultura osobista

- umiejętność gry w zespole

- posiadanie czasu wolnego na treningi, spary

 

Wzór zgłoszenia:

Nick w grze:
ELO:
Ogarnięte postacie:
Dlaczego ty?:
Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?:
Pozycja: 

 

Wstępna rozpiska treningów teamu:

Poniedziałek: 19:00

Środa: 19:00

Piątek: 19:00

 

 

Wszelkie pytania, sprawy piszcie na pw. W tym temacie mają być tylko zgłoszenia. Wszelkie inne posty będą warnowane.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze: Pro kiki Junior

ELO: czemu szukasz osoby z większym elo od siebie? 1314

Ogarnięte postacie: jax, jarvan, maokai, renek, cho, olaf, rengar, udyr, wukong, lee, amumu, eve, shen

Dlaczego ty?: bo tak.

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: nie, ale zapoczątkowałem te wasze turnieje.

w83od2.jpg

Opublikowano

Nick w grze: revixer888

ELO: 1346

Ogarnięte postacie: Lee Sin <3, Nautilius, WW, Eve, Master, Blitz

Dlaczego ty?: Sądzę że mogę się przydać, uwielbiam grać na jungli, szczególnie Lee Sinem oraz Evelyn

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: Nope

Opublikowano

Nick w grze: EarlySoundZ

ELO: 1369

Ogarnięte postacie: soraka, taric, janna, galio, karma, lulu, morgana, shen, nidalee, sona, teemo, zilean

Dlaczego ty?: ponieważ soraka jest OP

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: Grałem m.in. w teamie "Magicznie pojebani", "Guwno z Polski", "Early Gaming"

Sypcie lajki

Opublikowano

Wyjaśnienie:

niektórzy tego nie rozumieją, więc muszę pewną rzecz wytłumaczyć.

Mianowicie jest to oficjalny klan w lolu MPCforum.pl. To nie jest jakiś mój team tylko właśnie team tego forum. Dostałem zgodę od administracji na prowadzenie tego, więc nie widzę przeciwwskazań na to abym nie "rozreklamował" tutaj rekrutacji.

Opublikowano

Tematem tym złamałeś następujące punkty regulaminu:

]Każdy temat musi posiadać prefiks

Zakaz utrudniania pracy administratorom/moderatorom (...)

 

Dodatkowo, szukasz przyjaciół do gry, więc zgodnie z przyjętymi <Przez ciebie, kiedyś> regułami, prośbę należy skierować TU:

http://www.mpcforum.pl/topic/324020-info-szukasz-przyjaciol-do-gry-zajrzyj/

 

Global nie Bóg, regulaminy go obowiązują.

Opublikowano

Aktualnie to ty utrudniasz prace mnie. Próbuję robić coś na rzecz mpc, aby forum mogło się rozwijać a ty przeszkadzasz mi w tym.

Co do regulaminów, to prefiks jest (wychodzi na to że trzeba posiadać wyższą inteligencje, aby to dostrzec) i szukam ludzi do teamu na rzecz MPC, gdzie normalną rzeczą jest że stworze nowy temat z rekrutacją niż będę pisał w podpiętym temacie.

Poza tym w czym ci przeszkadza to, że owy temat będzie? Jakoś przy pierwszej edycji rekrutacji nic nie mówiłeś.

Opublikowano

A co teraz jak ktoś zgłosi się tutaj jako jungler po resecie ELO?

Reset jest 6 listopada, do tego czasu zdążymy kogoś znaleźć.

Opublikowano

Nick w grze: WasteVins

ELO: 1434 (top 1521 )

Ogarnięte postacie: maokai,shen,malphite,lee sin,amumu,fiddlesticks,olaf,rammus

Dlaczego ty?: Ponieważ myślę że dobrze bym spełnił funkcję junglera , łatwo nawiązuje nowe znajomości i mam spore doświadczenie

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: jestem aktualnie w teamie "w dupe hej" , jest to team złożony z samych znajomych ,co prawda gramy tylko dla rozrywki ale myślę że to tylko ułatwi współpracę

Pozycja : jungle , top

V2FzdGVWaW5zX19fZXVuZV9fXzU3N19fX05VTExfX18zX19fMTAwX19fbm9uZS5wbmdfX184X19fbm9uZV9fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png
Opublikowano

Po pierwsze Farex, w tym temacie nie ma prefiksu tylko TAG. Google->tag (dowiesz się więcej na ten temat).

Po drugie jeśli masz się zajmować tym przedsięwzięciem to musisz dogadać się z resztą modów lol'a.

Po trzecie nie unoś się bo nikim nadzwyczajnym tu nie jesteś.

Opublikowano

Po pierwsze Farex, w tym temacie nie ma prefiksu tylko TAG. Google->tag (dowiesz się więcej na ten temat).

Po drugie jeśli masz się zajmować tym przedsięwzięciem to musisz dogadać się z resztą modów lol'a.

Po trzecie nie unoś się bo nikim nadzwyczajnym tu nie jesteś.

W tym przypadku tag działa jak prefiks.

Było to obgadane z każdym, nikt się nie chciał tego podjąc.

Opublikowano

Nick w grze: Vanosz

ELO: 379

Ogarnięte postacie: Lee Sin, Shyvana, Maokai, Soraka

Dlaczego ty?: Bo mam wstążke.

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: SK, TSM, M5 ( za słabi ), SchaboweFTW

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Nick w grze: Dzudi

ELO: 1400

Ogarnięte postacie: Annie, Tryndamere, Draven [ idalnie dżungla ogarnięta ]

Dlaczego ty?: Myślę że mogę bo spełniam wymagania aczkolwiek brakuje mi 27 lvl'i do 30

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: Tak grałem z kolegami 5 vs 5

 

Styl gry :

Annie - Kupujemy pierw same poty na prędkość atatku i idziemy ksuć miniony na top'a.

Na 18 lvl'u idziemy w dżungle zrobić dragona i potem gankujemy mida

 

Draven - Buty na magię i moc trójcy. Jest to postać nindżowa więc idziemy w krzaki i czekamy na ofiare.

(Żeby szybciej wbić kase bierzemy miniony z ulti)

 

Tryndamere - Idziemy na blue ponieważ mamy bardzo mało many na początku i robimy to co postacie wyżej

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Nick w grze: sobci277

ELO: 1500

Ogarnięte postacie: Kilka mainów, a po za tym 70% na swoją pozycję.

Dlaczego ty?: Umiejętnie gram w zespole, duże doświadczenie... Duży staż... (dłuzej grałem na WESCIE)... Gram dobrze, nie feeduję, mam headset i dużo czasu.

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: Ta... Aktualnie nawet mam "Carried BOT" jest to drużyna grająca 3, a tak to... "Under control team" , "Epic WIN" i kilka mniejszych, teamów drużynowych.

 

 

 

Menester: Liż dalej, może w przyszłości dostaniesz tego globa. Zazdrość zżera? ;>

1294477714-U1.png

Opublikowano

Nick w grze: Pegas51

ELO: 917

Ogarnięte postacie: Kha'Zix, Cho'Gath, Nunu, Fiddle, Gangplank

Dlaczego ty?: Nie mam co robić i lubię być lizusem. Lubię robić jungle szczególnie Kha'Zixem i umiem ją opanować. Niskie elo, bo nie chce mi się ciągle grać rankedów.

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: Tak w 3 teamach i za każdym razem jungler. Elo teamów 1300+

2ivh0ly.jpg

 

Opublikowano

Nick w grze: MaStEr10FCB

ELO:1410~ (1482 ) - może troche słabe, ale nie gram za dużo rankedów (chciałem tylko złoto wbić)

Ogarnięte postacie: Nocturne, Udyr, Maokai, Amumu, Shen (poza jungla to : Ahri, Yorick, Darius)

Dlaczego ty?: Posiadam 1000~ Normal winów, często gram w lola lubie grać w zespole. Możecie mnie przetestować to sami ocenicie

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: Grałem w kilku rankingowych, ale najczesciej gram z moimi kolegami 5vs5

Opublikowano

Informacja!

Aktualnie jeszcze szukamy solo topera!

Wymagania takie same co na junglera!

 

Przypomnę wzór:

 

Nick w grze:
ELO:
Ogarnięte postacie:
Dlaczego ty?:
Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?:
Pozycja: 

Opublikowano

Nick w grze: Vanosz

ELO: 397

Ogarnięte postacie: Jayce, Rumble, Malphite, Shen, Trynda, Master Yi

Dlaczego ty?: Bo ogarniam trynde na topie.

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: Tak, np. SchaboweFTW, DeysovNoob, SK Gaming

Pozycja: SoloTop

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Nick w grze: Ocelote

 

ELO: 2,1k

 

Ogarnięte postacie: Orianna,Karthus,Gragas,Anivia,Tristiana,Soraka

 

Dlaczego ty?: Bo lubię farmić

xD

 

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: SK Gaming (elohell noobki kurwa,a ja lubię farmić )

 

Pozycja: Jungla

 

 

HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHHAHAH

5% za co kurwa ?;D

Udowodnisz mi,że ja nie ocelote ?

Ja pierdole ,drugi RMFC ;P

Czekam na banika ;x

1378417167-U962219.png


by Maxiu


Opublikowano

Nick w grze: Sweepchs

ELO:1285

Ogarnięte postacie: Shen , Cho'Gath , Irelia, Yorick , Jax , Lee sin

Dlaczego ty?: Ponieważ, nie lubię grać sam , a to jest gra zespołowa ... .

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: Nie.

Pozycja: Top.

Opublikowano

Nick w grze: Teevez

ELO:1020

Ogarnięte postacie: lee sin, gp, kha zix, olaf, ww, irelia, yorick, riven, morde, i jeszcze kilku innych

Dlaczego ty?: A CZEGO NIE

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: Mamy z kumplami team

Pozycja: Jungle/top, wszedzie moge isc;C

 

Nick w grze: Pro kiki Junior

ELO: czemu szukasz osoby z większym elo od siebie? 1314

Ogarnięte postacie: jax, jarvan, maokai, renek, cho, olaf, rengar, udyr, wukong, lee, amumu, eve, shen

Dlaczego ty?: bo tak.

Czy grałeś wcześniej w jakimś teamie?: nie, ale zapoczątkowałem te wasze turnieje.

Zastanawia mi kikiś kiedy przestaniesz sobie elo dodawać

 

 

 

Wymagania:

- posiadanie konta na serwerze Eu East

- 1400 elo

- dobry mikrofon i komunikator (ts3)

- ogarnięte perfekcyjnie min. 3/4 postacie

- kultura osobista

- umiejętność gry w zespole

- posiadanie czasu wolnego na treningi, spary

Skoro wymagasz 1400 elo to nie wiem co robisz w teamie..

Elo to tylko liczba.jprdl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...