Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Server! Island Craft [WL][Kwadratowa Masakra][Dedyk][24/7][Mili Admini] WEJDZ!


Matek Ziom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick*: IgnixPL

 

Wiek**: 15

 

Premium: Nie (mineshafter)

 

Dleczego Ty?*:Jestem ogarniętym graczem, jeśli buduje to robię to staranie. Jestem ciekawy jak wygląda rozgrywka na twoim serwerze.

 

 

Mikrofon?***:Tak

 

 

Skype: maerllo017

 

Liczę na szybkie dodanie

:)

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick*:Koza1859

 

Wiek**:16

 

Premium:Nie[Mineshafter]

 

Dleczego Ty*: Lubie grac na takich serwerach. Jestem ogarniętym .nie kradne itp.

 

Mikrofon?***:Tak

 

Team Speek 3*:Tak

 

Skype:koza1859

Opublikowano

Nick*:albicoolvod

 

Wiek**:14

 

Premium:Tak

 

Dleczego Ty?*:Jestem ogarniety, chce zostać informatykiem jestem poczatkujacym programista znam ortografie, jestem po mutacji i chcialbym pograc na takim serwerze.

 

Masz Team Speak 3?*: Tak

;)

 

Mikrofon?***: Tak

;)

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Nick*: Sett

 

Wiek**: 15

 

Premium: Niestety nie

 

Dleczego Ty?*: Ponieważ chce sie dobrze bawic, pogadac na ts :D i poznac nowych ludzi:D

 

 

Masz Team Speak 3?*: Tak

 

 

Mikrofon?***: Tak

Opublikowano

Nick: hokeista00

 

Wiek: 14

 

Premium: TAK

 

Dleczego Ty?: CHCE tu zagrac dla odmiany, teraz gralem na survivalach etc.

Masz Team Speak 3?: mam

 

Mikrofon?***: nooo..

Udzielam pomocy na PW

Pozdro dla zioma _Lupo_101 :>

 

DAJ LAAAJKA

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

NICK : ZakochanyvSaker

Wiek : 13

Premium : nie

Dlaczego ty ? : poniewaz chciałbym zagrać na tym serwie :P

Team Speak : Jest

Bardzo prosiłbym o dodanie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...