Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Server! Island Craft [WL][Kwadratowa Masakra][Dedyk][24/7][Mili Admini] WEJDZ!


Matek Ziom

Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

Nick:Ed3k28

 

Wiek:15

 

Premium:Tak

 

Dleczego Ty?: Bo lubie serwery HardCore/Survival

Pomogłem ? Zostaw + :) To Cię nic nie kosztuje :D

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: TheBodziak

 

Wiek: 14 Lat.

 

Premium: Tak.

 

Dleczego Ty?: A dlaczego nie? ? . Dużo gram w minecraft no

i powiem że chciałem pograć na takim serwie z

fajnymi ludzmi.

 

Radził bym dodać więcej pytań do podania no i nie brac każdego lepszego

kto napisze podanie no i żeby

były jakieś specjalne wymagania.

Opublikowano

Nick:Arctic_0ne

 

Wiek:16,5

 

Premium:Tak

 

Dleczego Ty?: Ponieważ, chcę sprawdzić co i jak na tym serwerze :)

Opublikowano

Nick*:Rannathur

 

Wiek**:16

 

Premium:Tak

 

Dleczego Ty?*: A dlaczego nie?

Masz Team Speak 3?*:Tak

 

Mikrofon?***:Tak

Opublikowano

Nick*:Tompork

 

Wiek**:15

 

Premium:ta

 

Dleczego Ty?*:Chce spróbować sił na serwerze typu kwadratowa masakra

Masz Team Speak 3?*:mam

Mikrofon?***:mam,ale nie chetnie rozmawiam:d

mca.png
Opublikowano

Nick*: VjHoomiQ

 

Wiek**: 16

 

Premium:Jeszcze Nie ale jest w drodze

 

Dleczego Ty?*: poniewaz szukam czegos nowego i chccial bym sie sprawdzic w takim ''trybie''

Masz Team Speak 3?*: Tak

 

Mikrofon?***: tak

 

Sorrry za czcionke

Opublikowano

Nick*: VisTer2000

 

Wiek**: 14

 

Premium: Tak

 

Dlaczego Ty?*: Szukam dobrego i ogarniętego serwera na którym chciałbym pograć a po za tym mam konto na youtube z 51 widzami i mogę nagrywać

 

Masz Team Speak 3?*: Tak

Mikrofon?***: Tak

Opublikowano

Nick*:someonel1

 

Wiek**:14

 

Premium:Nie ;/

 

Dleczego Ty?*:Ponieważ szukam serwera gdzie mógłbym nagyrwać serię , budować sobię z ogarniętymi osobami ;>

 

Masz Team Speak 3?*:Tak

 

Mikrofon?***:Tak

[jp]~YOLO~
FFS GAMING for MTA

PRO RACER

Wanna fight ?!

Opublikowano

Nick : Anony321

Wiek : 17

Premium : nie

Ts3 : Posiadam i micro tez

Dlaczego ja ? : Nie grifuje. Pomagam innym i jestem przyjażnie nastawiony.

sygnaturaio.jpg



Opublikowano

Nick: MrLoL.

Wiek: 13 Lat.

Premium: Tak.

Ts3: Posiadam, Ts'a/Skype. - Równiez mikrofon.

Dlaczego ja?: Jestem ogarnięty dużo buduje... Pomagam innym nie grifuje.

 

- Rowniez moge nakrecic filmiki na Youtube.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...