Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Server! Island Craft [WL][Kwadratowa Masakra][Dedyk][24/7][Mili Admini] WEJDZ!


Matek Ziom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NICK : DingDong

Wiek : 13

Premium : nie

Dlaczego ty ? : poniewaz chciałbym zagrać na tym serwie :P

Team Speak : nie ale skype tak

Bardzo prosiłbym o dodanie :)

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię:Paweł

Wiek:12 (nie jestem kolejnym dzieckiem neo prosto z metina...)

Nick:FireONgame

Jaką masz miej więcej osobowość:trudno mnie wkurzyć ^_^ i umiem graczy rośmieszać xD

Dlaczego chcesz tu zagrać:Bo jak widze to może wyjdzie fajny serwerek do grania !

Czy będziesz griefował ?: Nie.

GG:Niestety nie mam.

Mikrofon:Mam i działające ^_^

TeamSpeak3/Skype:Nie/tak

Coś o sobie:Lubie minecrafta,Polskiego Pingwina i gry FPS (mw3,BF3 itd.)

Znasz zasady języka Polskiego?:Tak jestem polakiem

Ile grasz w MC?:od 1.7.3 (piękne czasy...)

Ile grasz dziennie?:róznie okolo 2-6h (bo szkoła i moje prywatne życie)

Masz kanał na yt?Tak (z 3 konta mam ^_^)

Ilu masz widzów?:(nowe konto) 1 (zaniedługo będe nagrywać) / (starsze ma ponad 50 widzów) / (najstarsze ma ponad 20 widzów).

Będziesz nakręcał z serwera?:jak wbije 10k wyświetleń to bede robił LIVE'A !

Czy masz premium?;Miałem premium przez 3 dni i wzieli mi go... (skin został)

Czy bedziesz używał mineshaftera?:Nie.

Dlaczego Ty:A z kąd mam wiedzieć xD

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Nick: FuXx

 

Wiek**: 13

 

Premium: Niestety nie ;/

 

Dleczego Ty?: Od dawna szukam takiego servera. Jestem ogarnięty, chce poznać nowych ludzi i zabić nudę w domu :P

 

Masz Team Speak 3? Tak

 

Mikrofon? Tak :)

Opublikowano

Nick*:fracek

 

Wiek**:13

 

Premium:Nie ;P

 

Dleczego Ty?*:Lubię tego typu serwery , i chcę spróbować ;p

 

Masz Team Speak 3?*:Oczywiście

 

Mikrofon?***:Oczywiście

Dziękuję ;p

Opublikowano

Nick*: ardyarde

 

Wiek**: 16

 

Premium:Tak, zakupione rok temu.

 

Dleczego Ty?*: Ponieważ :

-Jestem miły, ogarnięty, tolerancyjny, lubie miłe towarzystwo oraz poznawać nowych ludzi.

-Gram w minecrafta 2 lata i mam premium.

-Umiem budować świetne epickie budowle.

-Będę nagrywać na YouTube.pl

-Zaprosze znajomych

-Będę pomagał innym jeśli będzie taka potrzeba.

 

Masz Team Speak 3?*: Tak mam.

 

Mikrofon?***: Tak, posiadam bardzo dobry mikrofon, zero szumów, czysty dźwięk

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano

Nick : HernanDeZ

 

 

Wiek: 13 lat i 6 misięcy

 

Premium: nie

 

Dlaczego ty ? : Ponieważ chcę się sprawdzić na serwerze

 

ts3: mam

 

mikro: Mam

 

Prosze o pozytywne rozpatrzenie podania

2ql8tpv.gif

Opublikowano

Wzór Podania Na White-Liste

 

Nick*: KoXi

 

Wiek**: 14

 

Premium: TAK

 

Dleczego Ty?*: Lubie tego typu servery, nie lubię dziecinady na servach, lubię dreszczyk emocji a tutaj można taki dreszczyk znaleźć ; )

 

Masz Team Speak 3?*: TAK

 

Mikrofon?***: TAK

Opublikowano

Nick*:Nimos7

 

Wiek**:15

 

Premium:Tak

 

Dleczego Ty?*:Myślę że nie jestem żadnym nieogarniętym dzieciakiem który nie potrafi się dogadać z innymi.Chciałbym pograć z ludźmi kulturalnymi i przyzwoitymi którzy potrafią się bawić, no i oczywiście ,,kwadratowa masakra'' ;3

 

 

Masz Team Speak 3?*:Jasne, ale osobiście wole skype'a

 

 

Mikrofon?***:Tak , nawet 2 ;3

Opublikowano

Nick*:MineQuattro

 

Wiek**:15

 

Premium:Nie

 

Dleczego Ty?*: Lubię serwery tego typu są bardzo fajne a pozatym szukam nowych znajomości :}

 

Masz Team Speak 3?*:Mam

 

Mikrofon?***:Mam

Opublikowano

Nick*:SerusssMc

 

Wiek**:13

 

Premium:nie (mam mineshaftera)

 

Dlaczego Ty?*:Lubie Serwery takiego Typu jestem miłym gracze ogarniętym lubie grać w MC Nie jestem idiotą :D który uprzykrzałby grę innym

 

 

Masz Team Speak 3?*:Tak mam ts-a

 

 

Mikrofon?***:Tak mam

Opublikowano

Nick: Yssia

 

Wiek: 13

 

Premium: NIE

 

Dlaczego Ty?: Bom chce pograć : P

 

Masz Team Speak 3: Tak

 

Mikrofon?: Tak

Justice rekrutuje więcej info PW !

Opublikowano

Nick*: MoonBort

 

Wiek**: 17

 

Premium: Tak

 

Dleczego Ty?*:I believe I can fly!!

 

Masz Team Speak 3?*:Owszem czemu nie mi też należy się ;D

 

Mikrofon?***:Posiadam

Opublikowano

Nick*: Valco

 

Wiek**:13

 

Premium:Nie

 

Dleczego Ty?*:Lubię serwery tego typu.Lubię też oglądać odcinki KM.

 

 

Masz Team Speak 3?*: Mam

 

 

Mikrofon?***: Mam

 

 

 

 

Podanko kolegi:

 

Nick*:GalaretaZPsa

Wiek**:13

 

Premium:Nie

 

Dleczego Ty?*: Lubię takie serwery

 

Masz Team Speak 3?*: Nie

 

Mikrofon?***: Tak

Opublikowano

Nick*: ZeD

 

Wiek**: 16

 

Premium: Nie

 

Dleczego Ty?*: Szukam serwera gdzie bd sie dobrze bawił oraz nie grifuje ani nie kradne

 

Masz Team Speak 3?*: Mam

 

Mikrofon?***: Mam

Opublikowano

Nick*:Jolo

 

Wiek**:13

 

Premium:nie

 

Dleczego Ty?*:Bo dobrze buduje nie kradnie nie przeszkadzam innym i jestem koleżeński

 

Masz Team Speak 3?*:Mam i mam nadzieje że często będziemy rozmawiac

 

Mikrofon?***:Tak :P

Opublikowano

Nick*: Luriix

 

Wiek**: 13

 

Premium:Nie

 

Dleczego Ty?*: Ponieważ uwielbiam budowac , i lubie dobre klimaty ;)

Masz Team Speak 3?*: Tak

 

Mikrofon?***: Tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...