Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Server! Island Craft [WL][Kwadratowa Masakra][Dedyk][24/7][Mili Admini] WEJDZ!


Matek Ziom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngIsland Craft [KWADRATOWA MASAKRA]Diamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s4.csrv.pl:12802

de2zjo.gifTyp Serwera: HardCore

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 10

de2zjo.gifBiala Lista: Tak

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

1337425578-U363900.png

TheCytrus

Snurq (Ja)

1337425590-U363900.png

Wzór Podania Na White-Liste

 

Nick*:

 

Wiek**:

 

Premium:

 

Dleczego Ty?*:

 

Masz Team Speak 3?*:

 

Mikrofon?***:

 

*- Wymagane

**- Minimum 13

***- Nie trzeba

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Shuzo

 

Wiek:14 lat

 

Premium:Tak

 

Dlaczego Ty?:Jestem ogarniętym graczem chętnym do gry z innymi. Zawsze gdy ktoś ma jakiś kłopot staram mu się pomóc. Grałeś już na kilku serwerach tego typu ale każdy szybko padał... Mam nadzieje że z tym będzie inaczej.

Opublikowano

Nick: TheWolfik98

 

Skype: kuba.wilk98

 

Wiek: 14

 

Premium: Tak

Dleczego Ty?: Ponieważ jestem ogarnięty nie grifuje i minecraft jest najważniejszy :D

 

Mój kanał na yt: www.youtube.com/TheWolfik98

Opublikowano

Prosiłbym od dodanie 2 osoby :)

 

Nick: CaTheRoN

 

Wiek: 13 lat

 

Premium: Niestety nie

 

Dleczego Ty?: Lubię takie serwery , jestem ogarnięty , nie griefuje stosuję się do zasad .

 

Teraz kolega :)

 

 

Nick: Kuba

 

Wiek: 13 lat

 

Premium: Nie

 

Dleczego Ty?:To samo co wyżej .

lf1q.jpg

Opublikowano

Nick: dylek666

 

Wiek: 13 lat

 

Premium: Oczywiście

 

Dleczego Ty?: Hmm...Dobre pytanie, więc tak: Jestem uczciwym graczem nie griefuje oraz jestem bardzo opanowany. W MC mam dość spore doświadczenie. W Minecrafta gram już prawie 2 lata ;]

 

Pozdrawiam dylek666!

Liczę na pozytywne rozpatrzenie ;]

Brak sygnatury jest oznaką inteligencji ^^

Opublikowano

SeeeQ

 

Wiek: 13

 

Premium: Tak

 

Dleczego Ty?: Hmm.. Nie wiem.. Ogarnięty , spokojny , not grief :>

Jestem początkującym grafikiem chcesz sygne / Avka ? Napisz !

 

 

 

 

 

beznazwy3s.jpg

 

 

Daj +

Opublikowano

Nick: MrArabek

 

Wiek: 17

 

Premium: Nie

 

Dlaczego ty?: Hmm nie mam pojęcia ale chciał bym wejść na ten serwer no i oczywiście pograć :)

Opublikowano

Nick: MrSopher

 

Wiek: 16 lat

 

Premium: Tak

 

Dleczego Ty?: Hmm... kilka razy odpowiadałem już na te pytanie, zainteresowanie tego typu serwerami (w skrócie)

Opublikowano

Nick: FuckTheSystem

 

Wiek: 15 lat

 

Premium:Nie

 

Dleczego Ty?: Mam admina na kilku serwerach, ogarniam minecrafta gram w niego 2 lata nie bede gierfował

Opublikowano

Nick:Cvaniaczek112

 

Wiek:14

 

Premium:Tak

 

Dleczego Ty?:Mam ochotę pograć na tym serwerze przy niewielkiej ilości graczy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...