Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HardcorowaMasakra[typ kwadratowej masakry][Wl][zycia]


Asset

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 13, prawie 14

Nick: Luriix

Imię: Łukasz

Dlaczego ty?: Ponieważ lubię grac w minecraft.

Dlaczego ten serwer: Ponieważ podobają mi sie serwery typu Kwadratowa Masakra.

Bedziesz griefowal:No jasne zenie? xD

Opublikowano

Wiek:34

Nick:Tompork

Imię:Tomek

Dlaczego ty?:Bo lubie trolowac

Dlaczego ten serwer:bo tak

Bedziesz griefowal:na 100% tak,tak i jeszcze raz tak.

mca.png
Opublikowano

Wiek: 15

Nick: AirMax

Imię: Alan

Dlaczego ty?: Bo ja.

Dlaczego ten serwer: Bo tak.

Bedziesz griefowal: Nie.

Opublikowano

Wiek:13

Nick:BCCichy

Imię:Bartek

Dlaczego ty?:Lubie serwery tego typu. Jak jest taki nabor na WL to 100%pewnosc ze nie bede gral z dziecmi neo.

Dlaczego ten serwer:Ten serwer wybrałem dlatego, że lubie takie serwery i jest to serw hamachi wiedz bedzie jakis kontakt z admem poza grą

Bedziesz griefowal:JASNE! Że nie!!

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wiek:15

Nick:POMOC

Imię:Maciek

Dlaczego ty?:Nie obrażam.Jestem rozsądny poza resztą.Mialem swój serwer i ludzi było dużo :D Więc sądze że nie jest tak zle.

Dlaczego ten serwer:Nie spotkałem jeszcze serwera tego typu,więc chciałbym spróbować.Lubie ogólnie kwadratową masakre.

Bedziesz griefowal:Nie

Opublikowano

Wiek:14

Nick:TheOrka3333

Imię:Adrian

Dlaczego ty?:Ponieważ lubie grac na takiego typu serverach

Dlaczego ten serwer:Dlatego bo widze,że ogarnienci ludzie gdyż odpisują co 15-30 min :P

Bedziesz griefowal:Nie

 

Wiek:14

Nick:NexQ10

Imię:Tomek

Dlaczego ty?:Bo chcę se pograc na maskarze

Dlaczego ten serwer:bo akurat znalazlem

Bedziesz griefowal:Nie

To podanie jest mojego kolegi które skopiowalem i wysłałem

Opublikowano

Wiek:9

Nick:ChaHaToTajMieNaLaujtLizde<33:*lofciam

Imię:Adam Mickiewicz

Dlaczego ty?:Lubię bardzo serwery typu hardcore.

Dlaczego ten serwer: Bo nie inny.

Bedziesz griefowal: Nie, Nie będe griefował.

 

SUPER EDIT:!!! sory to muj prat flonczył to i wyskoczyła naga pani e sory

======== Thank you. Zbieram [+] i [-] =======

 

 

 

Wakacje z MPC Forum :-)

 

Poradniki MPC Forum:

CS - Odzyskiwanie konta Steam:

http://www.mpcforum.pl/topic/649841-tutsteam-odzyskiwanie-konta/

Minecraft - Inne wymiary:

http://www.mpcforum.pl/topic/611802-minecraft-osiedlenie-sie-w-innym-wymiarze/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wiek: 15

Nick: czarny111

Imię: Krystian

Dlaczego ty?: Ponieważ lubię grac w minecraft.

Dlaczego ten serwer: Ponieważ podobają mi sie serwery typu Kwadratowa Masakra.

Bedziesz griefowal:No jasne ze nie xD

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: MaY

Imię: Kamil

Dlaczego ty?: Bo lubie serwery hard.

Dlaczego ten serwer?: Powieważ lubie i znam sie na hardkore i wiem jak przetrwać.

Będziesz griefowal?:No oczywiście ze Nie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...