Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HardcorowaMasakra[typ kwadratowej masakry][Wl][zycia]


Asset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek:14

Nick:DarthSaxim

Imię:Alan

Dlaczego ty?:Lubie tego typu servery i z checia zagram takze i na waszym :)

Dlaczego ten serwer:Pierwszy lepszy , ale mysle ze po zagraniu zmienie zdanie :) ze to jednak nie pierwszy lepszy lecz pierwszy "najlepszy" :)

Bedziesz griefowal: Nie ? -.-

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:14

Nick:White_NyGGer

Imię:Mikołaj

Dlaczego ty?:Dlatego że uwielbiam serwery tego typu, ale jeżeli administracja jest ogarnięta.

Dlaczego ten serwer:Wyjaśniłem w Dlaczego ty

Bedziesz griefowal: Po co? zeby bana wyłapać? Nie będę

Opublikowano

Wiek: 12

Nick: Erlaim

Imię: Jakub

Dlaczego ty?: lubie takie serwy w stylu kwadratowej

Dlaczego ten serwer: bo wydaje sie fajby

Bedziesz griefowal: nie

Opublikowano

Wiek: 13 lat

Nick: orzel1244

Imię: Maciek

Dlaczego ty?: umiem wspólnie grać , nie cheatuje

Dlaczego ten serwer: podoba mi sie motyw live i lubie wspólnie grać.

Bedziesz griefowal: nie. - grifują tylko dzieci neo

Opublikowano

Wiek:15

Nick:Maniek652

Imię:Marcin :)

Dlaczego ty?:Ponieważ myślę że mam doświadczenie w minecraft (jedyne czego nie umiem to alchemia :D )

Dlaczego ten serwer:Szukam już od dawna takiego serwera ale wszędzie grały jakieś dzieci mam nadzieję że tu tak nie będzie :)

Bedziesz griefowal:Nie !

Pasjonat
Opublikowano

Wiek:14

Nick:Ed3k28

Imię:Edwin

Dlaczego ty?:Bo Uwielbiam serwery HardCore/Survival

Dlaczego ten serwer:Bo nie inny

Bedziesz griefowal:Nie???

Pomogłem ? Zostaw + :) To Cię nic nie kosztuje :D

Opublikowano

up dodany prosze was wbijajcie najpierw do sieci hamachi ID HardcorowaMasakra4 HardcorowaMasakara 5 haslo 123

Godziny otwarcia:

 

pn.pt godzina 15.00 do godziny 22.00 wekendy od godziny 9.00 do 22.00 byz moze z malymi przerwami

Opublikowano

Czesc =) Chcialbym sobie zagrac na twoim serwerze bo dawno na takim nie gralem .

 

Wiek: 15

Nick: Buba65

Imię: Jacek

Dlaczego ty?: Nie wiem , lubie sobie pobudowac i pomagac innym =)

Dlaczego ten serwer: Napisalem wyzej .

Bedziesz griefowal: Nigdy nie griefowalem ..... =)

Opublikowano

Wiek: 14 lat

Nick: kubuszeki

Imię: Jakub

Dlaczego ty: Jestem ogarnięty, nie hakuje , nie przeklinam , nie sprzeczam się .

Dlaczego ten serwer: Ponieważ lubię tego typu serwery i chcę się dobrze bawić .

Bedziesz griefowal: Nie

Opublikowano

Wiek: 13 lat

Nick: suhar

Imię: piotrek

Dlaczego ty?: jestem pomocny, umiem budować i bardzo dużo potrafie

Dlaczego ten serwer: chce poczuć jakiś dreszcz emocji i grać tak jak skkf i inni a poza tym lubię servery tego tupu :)

Bedziesz griefowal: nigdy, nie jestem griferem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...