Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer KwadratowaZabawa[WL][TEKKIT][HEROBRAIN] Wersja dla YouTuberów


Sebeek123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w Minecraft: zielu71

Wiek: 17

Premium: tak

Nazwa konta na YT: zieluTV

Dlaczego Ciebię: chcę spróbować gry na takim serwerze

Będziesz masowo wrzucał filmiki na YT?? to zależy czy serwer mi się spodoba

ZBIERAM PLUSY +

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : Szczypi0or

Wiek : 15

Premium : Nie

Nazwa konta YT : Szczypi0or

Dlaczego ty? : Ponieważ jestem ogarniętym z poczuciem humoru graczem :)

Będziesz wrzucał filmiki... : Mogę :)

Opublikowano

Nick w Minecraft: crosroad95

Wiek: 14

Premium: tak

Nazwa konta na YT: mam ale nie używam za bardzo

Dlaczego Ciebię: ponieważ chciAlbym zagrać na ogarnietym serverze

Będziesz masowo wrzucał filmiki na YT?? Nie wiem moze tak

 

Masz jakis fajny server z modami ? masz malo graczy ? napisz domnie a zagram :D

Opublikowano

Ja moge z toba zagrac ogarniam mody :s.Pw masz blokniete to tutaj (Mam nadzieje ze nie bedzie za to % :()

Pw mam cały czas odblokowane. Jak będzie jakiś ciekawey tekkit to jak najbardziej bo tutaj sie na wl nie dostałem ;D

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

We

e wzorze podana do zapisania gracza na WL proszę o pisanie nazwy kanału na YT. Sprawdzam kiedy był wrzucony ostatni filmik... Czy ich jest dużo na kanale.

 

Będziesz masowo wrzucał filmiki na YT??

 

aha jesli komus komp laguje i nie moze nagrywac 20filmow dziennie to nie moze sie dostac na server :)

Masz jakis fajny server z modami ? masz malo graczy ? napisz domnie a zagram :D

Opublikowano

We

 

 

aha jesli komus komp laguje i nie moze nagrywac 20filmow dziennie to nie moze sie dostac na server :)

Nie wystarczy 1 na tydz. xD
Opublikowano

to dodasz na wl ? nick: CrosRoad95 i usun to lepiej wyzej bo odstrasza ludzi ( to o masowych filmach itd albo przerob )

Masz jakis fajny server z modami ? masz malo graczy ? napisz domnie a zagram :D

Opublikowano

Zaraz wszystko bedzie ok. CrosRoad

 

Tak chciałem powiedzieć, że to były dni beta testów serwera...

Teraz wiemy co mamy poprawic...

Niedługo jedziemy z koksem...

Zaraz napisze Ładną reklamacje na nasz serwer...

Bedzie można do Weekendu wykupić konto Vip za mniejsza cene... I wiele, wiele więcej!!

Opublikowano

Niebawem... Myślimy nad startem w niedziele... Ale to niejest jeszcze pewne...

Napiszę Ci na PW jak zrobię recenzje... Będą początkowo zniżki na Vip...

I wiele, wiele więcej...

Ten serwer będzie się różnił od wszystkich...

Zapewniam...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer był w ukrytych beta testach... Teraz poprawiamy będy i serwer niedługo będzie dla wszystkich...

Bedzie coś ciekawszego... Będzie bardziej rozbudowana technika kupna Vip...

Post, w którym będzie reklama serwera zostanie dodany jako odpowiedz do tego tematu...

Dla tych którzy napisali podanie w tym temacie i zawitaja na nasz serwer być może dostaną zniżkę na konto Vip

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...