Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Neveria [F-B] [DEDYK] [60 slotów] [No-Premium] [BOSSY] [1.4.5] Serwer by BR3ND!


Dash

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo ciekawie się zapowiada, szukam od dawna ogarniętego serwera FB jutro na pewno wbije i dam refa :)

 

Bardzo ciekawie się zapowiada, szukam od dawna ogarniętego serwera FB jutro na pewno wbije i dam refa :)

 

Bardzo ciekawie się zapowiada, szukam od dawna ogarniętego serwera FB jutro na pewno wbije i dam refa :)

 

Bardzo ciekawie się zapowiada, szukam od dawna ogarniętego serwera FB jutro na pewno wbije i dam refa :)

Daj "Lubię to" to nic nie kosztuje

:)

 

db907992c1e9c38a.png

Opublikowano

Święta na Neverii.

 

Witajcie! Dziś w nocy zostanie przeprowadzona konserwacja.

 

1. Dodanie platformy z choinką, będziemy mogli na nią wejść na spawnie.

 

hzqg.jpg

 

2. Całe miasto zostanie obsypane śniegiem.

 

3. W całym mieście zostanie zmieniony biom na zimowy. (będzie padał śnieg zamiast deszczu)

 

4. Promocja kont VIP przez cały grudzień (10 dni gratis) - już AKTYWNE. smile.gif

 

5. NIESPODZIANKA! smile.gif

 

6. Od 6 grudnia na serwerze będzie przychodził Święty Mikołaj!

 

ZAPRASZAMY!!!!

Opublikowano

u mnie serwer ten nie działa, próbuje wbić ale pokazuje się tylko

"Nie udało się połączyć z serwerem

Connection refused: connect"

 

a status serwera pokazuje "can't Reach Server"

kiedy wreszcie odpalicie serwa??? xD

Opublikowano

u mnie serwer ten nie działa, próbuje wbić ale pokazuje się tylko

"Nie udało się połączyć z serwerem

Connection refused: connect"

 

a status serwera pokazuje "can't Reach Server"

kiedy wreszcie odpalicie serwa??? xD

 

Wypadł jakiś problem i serwer sam się wyłączył, a mnie nie było w domu. Już jest ON, zapraszam. :)

Opublikowano

Mi nieraz też nie łączy ale jak wchodzę przez połączenie bezpośrednie to jest ok

fajny serwer chyba zostanę na dłużej

Damian1990pl

 

Edit jednak nie widzi mi serwa już od dłuższego czasu

Opublikowano

Edit jednak nie widzi mi serwa już od dłuższego czasu

 

Problem został rozwiązany. Na serwerze nie ma już lagów, ani nie wyłącza się samowolnie. W całym mieście pada śnieg, została zrobiona platforma z choinką obok spawnu, a jutro nasz serwer odwiedzi mikołaj, który będzie rozdawał prezenty. Zapraszam! ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...