Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Brygada.(WL) (NO-PREMIUM) (3życia)


En0iR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam serwera na evencie parkour zabił mnie jakiś MinecraftLechu za tepanie się do kolegi na evencie dostałem bana a nie było mówione że tak nie można

 

Po prostu

 

NIE POLECAM

 

I dodam mini fraszke

 

Za pojarę,puszke coli en0ir ulży ci dowoli

graphic.png

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam serwera ,ponieważ na evencie dostalem bana za tepanie sie kolegi a na koniec admin pszeszedl event i zgarnął na grodę w dodaku na gamemodzie .

 

 

 

 

 

 

ODRADZAM SERWERA

Opublikowano

Nick:SenSej

Wiek:14

Premium:Nie

Ile grasz w minecraft:3lata

Dlaczego nasz serwer?:Lubie takie serwery.

Coś o sobie:Jestem miły i nie grifuje.

Opublikowano

Nick: kubuszeki

Wiek: 14

Premium: Mam

Ile grasz w minecraft: Gram 2 lata .

Dlaczego nasz serwer?: Ponieważ lubię tego typu serwery i chcę się dobrze bawić.

Coś o sobie: Mam 14 lat mieszkam w Dąbrowie Górniczej.

Interesuję się programowaniem oraz grą w piłkę nożną.

Znam zasady języka polskiego i ortografii.

Jestem miły i sympatyczny .

Opublikowano

Nie polecam serwera wszyscy się biją i nie oddają rzeczy ( przypominam nie można się bić ) Nieogar narka

Opublikowano

TAK CHUJOWEGO SERWA NIE WIDZIAŁEM ADMIN NIE REAGUJE JAK GRACZE SIĘ ZABIJAJĄ JAK CIĘ ZABIJAJ NIE ODDADZĄ EQ A CO NAJLEPSZE NIE MOŻNA SIĘ BIĆ BO BAN A PVP ON BUAAAAHAHAHAA ALE ZJEBANY SERWER

Opublikowano

TAK CHUJOWEGO SERWA NIE WIDZIAŁEM ADMIN NIE REAGUJE JAK GRACZE SIĘ ZABIJAJĄ JAK CIĘ ZABIJAJ NIE ODDADZĄ EQ A CO NAJLEPSZE NIE MOŻNA SIĘ BIĆ BO BAN A PVP ON BUAAAAHAHAHAA ALE ZJEBANY SERWER

Przepraszam za wulgaryzmy w tej odpowiedzi.

Posłuchaj szczeniaku , ded ci się należał spamowałeś i spamowałeś ... W dodatku piszesz jeszcze jak pojebany na CAPS LOCK'u, żeby pokazać swoje IQ .

Ktoś cie zabił i prosisz o eq, było nie dokuczać innym.

Nie podoba się serwer ? Wyjdź i nie wracaj !

Opublikowano

Nick: Luriix

Wiek: można powiedzieć ze 14 ;d

Premium: Nie ;/

Ile grasz w minecraft: 2-6h

Dlaczego nasz serwer?:Ponieważ uwielbiam gre na serwerze typy KwadratowaMasakra

Coś o sobie: chodzę do 1 klasy gim, lubię grac w MC, i piłkę nożną.

Opublikowano

Nick: PustyB

Wiek: 14

Premium: nie

Ile grasz w minecraft: od beta 1.3_01

Dlaczego nasz serwer?: Szukam serwera podobnego do KM

Coś o sobie: Jestem Pusty , mam swoj kanal na yt i moze bede krecic filmiki

Opublikowano

Kiedy start ?

72e90f05679c.gif


 


Lineage 2


Królowa gier MmoRpg


KAPITALIZM: Masz dwie krowy. Sprzedajesz jedną i kupujesz byka. Rządowi nic nie wolno zrobić.

Opublikowano

Nick:Pomroczny

Wiek:15

Premium:Nie

Ile grasz w minecraft:1 rok

Dlaczego nasz serwer?:Lubie serwery tego typu

Coś o sobie:Lubię grac w piłke nożna

 gfavB10pn_eqqheww.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...