Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Brygada.(WL) (NO-PREMIUM) (3życia)


En0iR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Rychu i Arnoldzik dodani.Podań nie przyjmujem!

 

 

Nie zrozumiałem twojej wypowiedzi to jestem dodany z kolegą czy nie ?

graphic.png

Opublikowano

Nick: _KakaCper_

Wiek: 17 lat

Premium: Nie ; ( ale będzie ; )

Ile grasz w minecraft: ogólnie to od Alpha 1.2.2 ♥

Dlaczego nasz serwer?: Chciałbym po prostu zagrać na serwie tego typu ; )

Coś o sobie: Mam na Imię Kacper i w MC gram dziennie po 3-4 godziny ; )

95 % WARNA @@@

 

Yea...

Opublikowano

CZEMU NIE PRZYJMUJESZ PODAŃ ? Prosze... Dodaj chociaż mnie jeszcze...

 

Nie przyjmuje poniewaz jest za duzo osob a ten server to nie bedzie masowka !

Skoro Cie przyjmie to musi przyjac jescze innych moje zdanie to NIE i KROPKA

 

20:40 (może)Problemy z perr

 

Deam Gałganie !! podajcie konkretna godzine a nie co 15 min przesowacie o nastepne 15

Opublikowano

Nick:ProNieludzki

Wiek:15

Premium:N ie

Ile grasz w minecraft: od 1.8

Dlaczego nasz serwer?:Bo lubię serwery tego typu

Coś o sobie:Jestem dziwna lecz nieprzewidywalna osoba nie jestem chamski nie jestem zbyt pilnym uczniem ;d ale uważam się za dojść fajnego i pojebanego POZYTYWNIE

Opublikowano

Uwaga.Ja jestem administratorem.Nie HeadAdminem.On (HeadAdmin)Zajmuje się konsolą ja będę się zajmował wami,i zajmuje się Tematem

Opublikowano

Nick : mihers

Wiek ; 12

Ile gral w mc ; 1-2 lata

coś o sobie; za dużo by było więc powiem że jestem fajny i lubie grac w piłke ;9

Premium: nie

dlaczego ; ten serw bo kwadratowa jest fajna, i miło się zapowiada

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...