Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Brygada.(WL) (NO-PREMIUM) (3życia)


En0iR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prosze... Dodaj mnie jako Ostatnią Osobę ... Chciałbym sobie pograć .. ; )

 

White-LIST jest już pełna ! Nie rozumiesz tego ?!

 

Nick : mihers

Wiek ; 12

Ile gral w mc ; 1-2 lata

coś o sobie; za dużo by było więc powiem że jestem fajny i lubie grac w piłke ;9

Premium: nie

dlaczego ; ten serw bo kwadratowa jest fajna, i miło się zapowiada

 

Nie przyjmują już podań ... Czytaj wyżej !

Opublikowano

Nick: Jakub474

Wiek: 12

Premium: nie

Ile grasz w minecraft: 2lata

Dlaczego nasz serwer?:szukam różnych serwerów ale wydaje mi się że ten serwer to akurat ten

Coś o sobie: lubie grac w piłke, dobrze się ucze i bardzo się staram żeby dostać sie na ten serwer

Opublikowano

Nick:MrHardchore

Wiek:13

Premium:ta

Ile grasz w minecraft:od classica

Dlaczego nasz serwer?:Bo zapowiada się nieźle

Coś o sobie:Jestem MrHardchore i lubię grać w piłkę nożną nazywam się Dawid

Opublikowano

Nick: olekPL

 

Wiek: 13 lat

 

Premium: Nie

 

Ile grasz w minecraft: 2 lata

 

Dlaczego nasz serwer?: Lubie survivale

 

Coś o sobie: Jestem Ogarnięty I nie Griferuje

76561198169567059.png

Opublikowano

Nick: MrTksG

Wiek: 13

Premium: Nie posiadam

Ile grasz w minecraft: Długo ;d

Dlaczego nasz serwer?: Bo MrHardchore Mi Go Polecil

Coś o sobie: No co lubi minecraft jestem nawet w niego dobry ;d

Opublikowano

Nick: Maniok

Wiek: 15

Premium: Nie

Ile grasz w minecraft: 1.2 Alpha

Dlaczego nasz serwer?: Szukam Serwera z klimatem gry jak na kwadratowej masakrze

Coś o sobie:Jestem koleżeński,gadatliwy i gram jak przystało na prawdziwego gracze bez spin,kradzieży i grifów

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Opublikowano

Nick: AirMax

Wiek:15

Premium: Nie.

Ile grasz w minecraft: 2 lata

Dlaczego nasz serwer?:Bo zapowiada się zajebi****

Coś o sobie: Lubię grać w nogę, jeżdżę na BMX'ie, i jestem maniakiem gier komputerowych.

Opublikowano

Nick:szymus3008

Wiek:16

Premium:tak

Ile grasz w minecraft:3 lata

Dlaczego nasz serwer?:luie takei servery

Coś o sobie:chce nagrywac z tego serie

i moj kolega jeszcze

Nick:imetinx456

Wiek:16

Premium:nie

Ile grasz w minecraft:4 lat

Dlaczego nasz serwer?:bo lubi takie serwy

Coś o sobie:bedzie ze mna nagrywac

Opublikowano

Nick:PackPl

Wiek:15

Ile lat grasz w minecrafta?:2lata

Dlaczego ten serwer::Chce grać na tym servie, ponieważ lubie kwadratową maskarę ale skkf nie chcę mnie dodać bo mam tylko 1050widzów(MipGaming)

Coś o sobie:Lubie Minecrafta,gry MMO,Battlefield3,trenuje siatkówkę.

Opublikowano

Nick: Hartownik

Wiek: 21

Premium: nie

Ile grasz w minecraft: nie pamiętam

Dlaczego nasz serwer?: szukam tego jednego najlepszego serwera tego typu.

Coś o sobie: Jestem studentem mechatroniki, a w MC lubie czerwony proszek i wszystko co z nim związane - myślę ze na razie wystarczy.

4cd6a4a1babf4730999d11e5c7852c10.0.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...