Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź, RP, Premium] HERITAGE - Najlepszy i pierwszy taki serwer Sci-Fi RP!


liloon

Serwer  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zach?cony?

    • Tak.
      41
    • Nie.
      7
  2. 2. Wi?cej slotów?

    • Tak.
      39
    • Nie.
      9
  3. 3. Frakcja?

    • Symbiosis.
      12
    • Industry.
      15

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapowiada sie super ale only-premium nie mam i narazie nie kupie ,a ja za tym jestem żeby nie było premium no ale cóż to nie mój serwer :(

 

Gracze bez premium będą mogli wejść dzięki Mineshafterowi. Jeżeli nie wiesz, co to, to sprawdź na internecie.

mkgprzezr.png

[Kliknij w obrazek!]

Opublikowano

Dlaczego Only-Premium? (Dostałem wiad. na PW)

Jest wytłumaczone, ale jeszcze raz:

Nie chcemy nieogarniętych piratów, którzy nie łaska zajrzeć na forum, tylko spamują na serwerze. Osoby, które mają oryginał to na ogół ktoś, kto rozumie grę, a dzięki temu, że nie może wejść na serwer na innym nicku potencjalny gracz będzie starał się przestrzegać regulaminu.

 

Nie będzie WhiteListy.

 

Jeżeli graczy Premium będzie za mało, stanie się on Non-Premium, ale wtedy bany pewnie będą sypały się jeden po drugim.

 

Nie każdy gracz no premium jest dzieckiem. Większość graczy premium to dzieci.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Nie każdy gracz no premium jest dzieckiem. Większość graczy premium to dzieci.

 

Tak samo mogę powiedzieć, że nie każdy NoPremium jest dorosły. Dla mnie to argument wystarczający.

mkgprzezr.png

[Kliknij w obrazek!]

Opublikowano

Prawdopodobnie w najbliższym czasie pojawi się film, w którym z grubsza będzie omówione działanie serwera.

mkgprzezr.png

[Kliknij w obrazek!]

Opublikowano

Zmieniliśmy promocję. Teraz trwa DO KOŃCA LISTOPADA!

Widmo za 2.46! Takie promocje nie zdarzają się często C:

(Można kupować jeszcze przed startem serwera.)

mkgprzezr.png

[Kliknij w obrazek!]

Opublikowano

Cholera, no nie mogę, nie mogę się doczekać :) Napiszcie, jak idą prace. Chcę jak najszybciej wejść :) Mineshatfer to dobra alternatywa, jeżeli tak bardzo chcecie, (A raczej Rezor) aby serwer był dostępniejszy dla graczy. Naprawdę, naprawdę podoba mi się serwer, chociaż na oczy nie widziałem :)

Opublikowano

Z przyjemnością mogę stwierdzić że mapa jest gotowa. Zostały jeszcze do założenia cuboidy , sklepy i wpłacenie kasy na server :D

Opublikowano

Będziemy odgrywać postaci tak? Najs

Bo mam nadzieje, że nie będzie to na zasadzie Siema elo elo 5 2 0 ;).

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Drugie promocyjne Widmo zakupione!

Przypominam, Widmo dodaje na chwilę obecną 17 dodatkowych opcji i jest w promocji!

Ilość opcji specjalnie dla Widma może jeszcze wzrosnąć!

Promocja trwa do końca listopada.

mkgprzezr.png

[Kliknij w obrazek!]

Opublikowano

Kiedy będzie możliwa rejestracja na forum?

 

Z tego co wiem, jest możliwa cały czas.

 

Start jest zaplanowany, ale cierpliwości. To może być z dnia na dzień.

I wciąż przypominam o promocji na rangę Widmo.

mkgprzezr.png

[Kliknij w obrazek!]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...