Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WL][24/7][TS3] Hardcore Dwie Wyspy aka Kwadratowa Masakra


vTakeer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wzór podania:

Nickname z minecraft.net:Gragonek123

Wiek:15

Ogarniasz:Nom

Będziesz griefował ?: NIe

Doświadczenie w Minecrafcie:Spore :D

mca.png

Please Give Me Plus!

Opublikowano

Imię:Paweł

Wiek:12 (nie jestem kolejnym dzieckiem neo prosto z metina...)

Nick:FireONgame

Jaką masz miej więcej osobowość:trudno mnie wkurzyć ^_^ i umiem graczy rośmieszać xD

Dlaczego chcesz tu zagrać:Bo jak widze to może wyjdzie fajny serwerek do grania !

Czy będziesz griefował ?: Nie.

GG:Niestety nie mam.

Mikrofon:Mam i działające ^_^

TeamSpeak3/Skype:Nie/tak

Coś o sobie:Lubie minecrafta,Polskiego Pingwina i gry FPS (mw3,BF3 itd.)

Znasz zasady języka Polskiego?:Tak jestem polakiem

Ile grasz w MC?:od 1.7.3 (piękne czasy...)

Ile grasz dziennie?:róznie okolo 2-6h (bo szkoła i moje prywatne życie)

Masz kanał na yt?Tak (z 3 konta mam ^_^)

Ilu masz widzów?:(nowe konto) 1 (zaniedługo będe nagrywać) / (starsze ma ponad 50 widzów) / (najstarsze ma ponad 20 widzów).

Będziesz nakręcał z serwera?:jak wbije 10k wyświetleń to bede robił LIVE'A !

Czy masz premium?;Miałem premium przez 3 dni i wzieli mi go... (skin został)

Czy bedziesz używał mineshaftera?:Nie.

Dlaczego Ty:A z kąd mam wiedzieć xD

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Nick w grze ? : Marcin353

WIek: 14

Ogarniasz: Oczyiście :P

Bdziesz griefował: NIE

Doświadczenie z Minecraftem: Beta ( nie pamietam ktora wersja ;p )

 

Ile osób masz zamiar na ten serwer przyjąć ? :D

Opublikowano

Nickname z minecraft.net: matis00

Wiek: 13 lat

Ogarniasz: Tak

Będziesz griefował ? : Nie

Doświadczenie w Minecrafcie: Od Bety nie pamiętam która wersja :]

matise00.png

Opublikowano

Nick w grze?: MrLoL

Wiek?: 13 Age.

Ogarniasz?: Po to zostałem stworzony. ^^

Doświadczenie w Minecraft?: Uhuhu od Alphy... ;)

 

Pozdrawiam Serdecznie..

Opublikowano

Nickname z minecraft.net: OkosPL

Wiek:14

Ogarniasz: tak, a nawet bardzo:D

Będziesz griefował: Nie, ponieważ myślę że to psucie zabawy

Doświadczenie z minecraft:Około 2 lat

Opublikowano

Nickname z minecraft.net donGecko

Wiek: 16lat

Ogarniasz: Tak ,ale troche zabawy nigdy nie zaszkodzi :)

Będziesz griefował ? Nie

Doświadczenie w Minecrafcie: 1rok

Opublikowano

Nickname z minecraft.net donGecko

Wiek: 16lat

Ogarniasz: Tak ,ale troche zabawy nigdy nie zaszkodzi :)

Będziesz griefował ? Nie

Doświadczenie w Minecrafcie: 1rok

 

Dodany ;)

vP235V6.png

Opublikowano

Nick z Minecraft.net - MinecraftDanek

Wiek - 16

Czy bede grifował ? - Oczywiscie ze nie .

Doświadczenie w MC - Dość Duże. ; >

Czy Ogarniam - Tak .

graphic.png

Opublikowano

Nickname z minecraft.net:someonel1

Wiek:14

Ogarniasz:Jak najbardziej

;)

Będziesz griefował ?: To tylko niszczenie cudzej własności , griefowi mówię NIE!

Doświadczenie w Minecrafcie:od 1.3

[jp]~YOLO~
FFS GAMING for MTA

PRO RACER

Wanna fight ?!

Opublikowano

Nickname z minecraft.net : Demors27

Wiek : 14 lat

Ogarniasz : Tak ogarniam zasady tego typu serwera.

Będziesz griefował ? : Raczej nie bo szanuje ladne budowle gdyz sam buduje.

Doświadczenie w Minecrafcie : Jakis 2 lata i potrafie modowac itp.

Opublikowano

Nickname z minecraft.net : Demors27

Wiek : 14 lat

Ogarniasz : Tak ogarniam zasady tego typu serwera.

Będziesz griefował ? : Raczej nie bo szanuje ladne budowle gdyz sam buduje.

Doświadczenie w Minecrafcie : Jakis 2 lata i potrafie modowac itp.

Dodany ;)

 

@vTakeer Czy mógłbyć zmienić aby można było na serwer wchodzić bez premium lub używając mineshafter'a ? ;p

Można przez Mineshafter.

vP235V6.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...