Skocz do zawartości

Demorsik

Members
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnio

1 obserwujący

O Demorsik

 • Ranga
  Pijawka II

Ostatnio na profilu byli

166 wyświetleń profilu
 1. Galador pisanie bezpośrednie do kogoś "czy to ty", a następnie dodawane go do znajomych i zapraszanie do siebie na serwer może to sugerować i to uznaliśmy za źródło bo dłużej czekaliśmy na taki dowód. Dodatkowo jeżeli masz ochotę prześlę ci w pw na disco, aby nie zasmiecac tematu, co i tak zrobiłeś. Odpowiadając do poniższego, aby nie kontynuować reklamy jakiej właściciel jeden z serwerów konkurencyjnych robi na tutejszej reklamie oraz wielu innych źródłach za co został wyrzucony z discorda. Widać to po stópkach, pisaniach do graczy, których znajduje na craftsite, próbuje przekupywać skrzyniami pełnymi złota i nie tylko grających by zostali oraz wiele wiele innych. Powyżej też dowody słów. Jako reklamowanie traktuje wszelkie powiązania, zaczepki na serwerze. Przy okazji sam twój sposób pisania obrażania i wiele innych pokazuje twoje prawdziwe cele. Nie zamierzam też wspominać o zabiegach jakie latami stosowałeś wobec konkurentów jakie, jak widać dalej praktykujesz. Jak dla mnie takie zachowania to akt desperacji oraz agresywnej reklamy serwera, którego nie będę nawet komentować. Pone, ale tyle, ze ja startowałem z 1 serwerem i trwał pól roku po czym go zakończyłem z powodów matury. Ten projekt trwa od ponad roku i nad nim pracuje. Miło też, że pokazałeś jednego gracza, którego zbanowałeś chwilę po tym zajściu oraz wycinek rozmowy. Nie zamierzam się dowartościowywać twoją osobą, bo patrząc i słysząc o tym, co robisz to nie byłoby to, coś czego chciałbym podobnie jak z moim serwerem. To nie są też użalania i miła próba odwrócenia kota ogonem z twojej strony, bo chyba to ty tutaj prowadzisz cały ten wywód w oparciu o to, że dostałeś bana na discordzie, co sam pokazałeś w naszej krótkiej rozmowie na disco.
 2. Problemy są rozwiązywane wciąż. Poradniki powstają i próg wejścia staramy się znizyc. Galador dostałeś bana za reklamowanie swojego serwera po zapraszaniu na disco osób tam spotkanych (mam ssy od różnych osób). Dodatkowo strachu żadnego nie ma bo bez powodu nie łapie się człowiek takich technik, jak ty.
 3. A serwer na czym stawiasz ? Bo możliwe że masz niekompatybilną wersję z tą wersją pluginu.
 4. Ja osobiście polecam mineserv.eu Posiadają dobre według mnie maszyny [to już 2 poważniejszy serwer, a około 10 licząc prywatne mniejsze] stosunkowo porównując w oparciu o koszta utrzymania. Przy okazji szybko pomagają oraz posiadają prostotę połączoną z wieloma możliwościami z tego wynikającymi.
 5. Serwer discord udostępniamy właśnie dla graczy. Jak mówiłem pierwszych 20 osób zostanie wynagrodzonych na becie, a tym samym w całej rozgrywce ^^ https://discord.gg/ExjuzQ
 6. Uwaga, ogłaszam, że dla pierwszych 20 osób na naszym discordzie będą nagrody różnego typu [wyruszymy z nim 12 - 13 stycznia]!
 7. rresz Sam fakt, że w wielu krajach, nie tylko u nas ciągle są zapaleńcy i od grona serwerów po 20 typa [w tym takie po 100 - 1000 typa] :p Istnieje od grona serwerów na całym świecie narodowych, a nie tylko multi jak w większości gier pokazuje, że minecraft po prostu stracił część graczy na rzecz innych gier, a nie że upadł ;p
 8. Rozumiem Yadomi obawy. Szczególnie, że takich (mówiąc w ogromny uproszczeniu) serwerów na chwilę obecną nie ma, a poprzednie miały wiele niedociągnięć i błędów, których staramy się unikać. Co do prezentacji to po starcie, gdy będzie więcej czasu postaramy się wrzucić jeszcze lepszą. (i nie, nie była w paincie robiona, chociaż rozumiem obawy :p) W każdym wypadku zapraszam ciebie na start, abyś mógł sam ocenić =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
 9. Ciekawy Projekt, ale mam kilka pytań z ciekawości ludzkiej :p Jak wygląda kwestia działek i zabezpieczeń? Czy istnieje jakieś odwzorowanie gospodarki oraz czynności [eventy, samodzielnie robione lokacje itd.] ?

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...