Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WL][24/7][TS3] Hardcore Dwie Wyspy aka Kwadratowa Masakra


vTakeer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Neostr

Wiek: 16

Ogarniasz: Oczywiście

Będziesz griefował ? Nie, ponieważ taka gra nie ma sensu.

Doświadczenie w Minecrafcie: 2 lata

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w Minecraft:Pitu03

Wiek: 17

Ogarniasz: Jasne ;d.

Będziesz griefował ? Nie nie lubie.

Doświadczenie w Minecrafcie: 2,5 roku

ed183a844916968353b5154f98343757.jpg

Opublikowano

Ja wchodze na Mineshafterze i jak wbijam na serva wyskakuje "Falied to verify username!" o co chodzi?

Mój Nck:Pitu03

 

 

 

 

ed183a844916968353b5154f98343757.jpg

ed183a844916968353b5154f98343757.jpg

Opublikowano

Nickname z minecraft.net Diviss

Wiek: 13

Ogarniasz: Tak

Będziesz griefował ? Za Nic

Doświadczenie w Minecrafcie:Spore

x



Opublikowano

Dodani:

@Crez0

@BroxPL

 

 

nie moge wbic pisze logowanie nie powiodlo sie:Badlogin

 

Czasami trzeba kilka razy wyłączyć i włączyć Mineshaftera.

vP235V6.png

Opublikowano

Wzór podania:

Nickname z minecraft.net : Natex212

Wiek: 14.5

Ogarniasz: Jasne że tak

Będziesz griefował ? : Nie jestem jak większośc "dzieci" i nie grifuje

Doświadczenie w Minecrafcie: Rok

 

 

@ Pytanie serwer 1.3.2 czy 1.4.2 ???

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

Wzór podania:

Nickname z minecraft.net : Natex212

Wiek: 14.5

Ogarniasz: Jasne że tak

Będziesz griefował ? : Nie jestem jak większośc "dzieci" i nie grifuje

Doświadczenie w Minecrafcie: Rok

 

 

@ Pytanie serwer 1.3.2 czy 1.4.2 ???

Dodany ;)

Serwer jest jeszcze na 1.3.2 do czasu wyjścia nowego bukkita.

vP235V6.png

Opublikowano

Nickname z minecraft.net VisTer2000

Wiek: 14

Ogarniasz: Tak

Będziesz griefował ? Nie

Doświadczenie w Minecrafcie: Gram około 2 lata.

Mogę nagrywać filmy z serwera ponieważ mam konto i 51 widzów.

Opublikowano

 

Nickname z minecraft.net VisTer2000

Wiek: 14

Ogarniasz: Tak

Będziesz griefował ? Nie

Doświadczenie w Minecrafcie: Gram około 2 lata.

 

Mogę nagrywać filmy z serwera ponieważ mam konto i 51 widzów.

Dodany.

vP235V6.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...