Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedz [FB] XXXXXXX Powrót serwera ... Poszukiwani beta testerzy / administracja .


Drag™

Serwer  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze ?

    • Tak !
      27
    • Nie !
      3
  2. 2. Chcesz ochrony wysp ?

    • Tak !
      22
    • Nie !
      8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Administrator / Moderator :

 

Imie :Hubert

 

Nick :lysy22

 

Wiek :15

 

Staż w mc:od Bety

 

Ts / Skype : narazie nie mam ale będe mial

 

Sprawny mikrofon :to co wyżej

 

Coś o sobie : Co tu gadać mam kota i psa lubie grać na komputerze w gry stregiczne i multiplayery

 

Co mógłbyś zrobić dla serwera : Pomóc w budowie oraz samemu wiele zbudować może czasami wspomóc pieniężnie

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie :

Nick : Dominik

Wiek : 16, prawie 17

Staż w mc: hmm... od alphy

Ts / Skype : TS3

Sprawny mikrofon : a jak :))

Coś o sobie : Siema, mam na imię Dominik, chodzę do pierwszej klasy technikum, na profil technik informatyk. Interesuję się ogólnie komputerem, grami i wszelakimi sportami. Najbardziej przypadła mi do gustu siatkówka i piłka nożna. Nie wiem co tu jeszcze napisać, ale jak chcesz coś wiedzieć o mnie zadaj pytanie.

Co mógłbyś zrobić dla serwera : Oczywiście pilnować porządku oraz pomagać na wszelkie możliwe sposoby. Jeżeli powiesz co mam zrobić, ja postaram się to uczynić jak najsprawniej oraz jak najlepiej, a nawet bardzo szybko.

Opublikowano

Beta Tester :

 

Imie :Michał

Nick :WujcioCreeper

Wiek :13

Staż w mc:Od wersji 1.3 BETA

Ts / Skype :I TS i Skype : radagastmetin ( to skype )

Sprawny mikrofon :Tak ale nie zawsze moge gadać ;[

Coś o sobie :Nie ma co :D

Opublikowano

Administrator / Moderator :

 

 

Imie :Dawid

 

Nick :Senefru

 

Wiek :13lat

 

Staż w mc:od wersji 1.8(Jestem moderatorem i kidmodem na innych serwerach)

 

Ts / Skype :(ronx2011)Mam(ale problem z dzwiekiem i mikro(karta dziwiekowa blad))

 

Sprawny mikrofon :Tak

 

Coś o sobie :Jestem kreatywny,ogarniam ortografie,chodze do szkoly,gram w pilke nozna,koszykówke,siatkówke.

 

Co mógłbyś zrobić dla serwera :Napewno bede sie staral o porzadek(spam,hacki itd).Zbuduje cos zabawnego dla graczy(mechanizmy,pulapki).

 

Prosze o Opd(gg:9832728)

Opublikowano

Administrator / Moderator

^

Imie : Arthur

 

Nick : HypnoticMan

 

Wiek : 13

 

Staż w mc: Gram od 1.6.6

 

Ts / Skype : djarti2002

 

Sprawny mikrofon : Tak!

 

Coś o sobie : Jestem Arthur, interesuje sie grafika komputerowa, uwielbiam grac w minecraft. Prowadze rowniez swoj kanal na YouTube.

 

Co mógłbyś zrobić dla serwera : Napewno ogarnac graczy, chcialbym upilnowac porzadek na serwerze, aby panowala mila atmosfera.

1377774857-U369478.png


Opublikowano

Wszyscy którzy chcą dołączyć do bety dochodzić do sieci :

 

BetaTestyCamorra

BetaTestyCamorra-2

BetaTestyCamorra-3

BetaTestyCamorra-4

BetaTestyCamorra-5

 

Hasło :

 

12345

 

I tam pisać swoje nicki .

x2n.png

Opublikowano

Adminostrator/Moderator

 

Imie :Blazej

Nick :Tajem

Wiek :14

Staż w mc:wlata

Ts / Skype :Mam oby dwa

Sprawny mikrofon :Tak

Coś o sobie :Hmm lubie Pilke nozna

Co mógłbyś zrobić dla serwera :Reklamowac robic filmy na yt

Opublikowano

Ref,

 

-Zmieniono drop itemków .

-Stworzenie spawnu / sklepu / dungeonu

 

-Aktualnie pisane questy .

 

Pilnie poszukiwani budowniczy . PROSZE PISAĆ NA PRYWATNEJ WIADOMOŚCI . !!

x2n.png

Opublikowano

administrator/moderator

 

Imie :Konrad

Nick :Neproify

Wiek :16

Staż w mc:od 1.7.3

Ts / Skype :Ts jest, skype nie podaje.

Sprawny mikrofon :Jest

Coś o sobie :Mam na imię Konrad. Mam 16 lat. Interesuję się informatyką. Lubię grać w sa-mp oraz minecraft.

Co mógłbyś zrobić dla serwera :Zrobić prezentacje na youtube(kanał 111 widzów)

Pomogłem daj +

Opublikowano

Administartor / Moderator

 

Imie : Marcin

Nick : Kot09

Wiek : 13 (Wiem , że trochę mało )

Staż w mc: Od bety 1.3.1

Ts / Skype : TS posiadam skype : kotek9051 lub gg 35936929

Sprawny mikrofon : Posiadam

Coś o sobie : W Minecrafta gram z miłością w oczach lecz po jakimś czasie singiel przestać wystarczać , więc zacząłem grać na serwerach , potem zacząłem sam robić serwery bukkit . Posiadałem 20 slotowy serwer lecz się rozpadł z powodu braku administracji ;/

Co mógłbyś zrobić dla serwera : Jak coś się popsuje naprawie .. Codziennie 3-4 h na serwerze . Pomogę w razie popsucia się plików serwerowych

;)

Uwhm8.pngpixelmon-charmander.png
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Imie :Kamil

 

Nick:Kogut525

 

Wiek :14 niedługo 15

 

Staż w mc: Od minecraft 1.8

 

Ts / Skype :mam skype (Kogut525)

 

Sprawny mikrofon :Nie

 

Coś o sobie :Lubie grać w minecraft, ale nie jestem Nolifem Już byłem na tym serwerze przez ok. 4 wersje.

 

Fajnie by było być betatesterem. I <3 Cammora

 

Hej czemu jest wyłączony serwer?????

Opublikowano

Administrator

 

Imie : Kamil

 

Nick : MrKamixes123

 

Wiek : 15

 

Staż w mc: Gram od Wersji Alpha 1.2.6

 

Ts / Skype : Posiadam podam na pw nie podam na tym temacie iż nie ogary będą mi spamić

 

Sprawny mikrofon : Jest

 

Coś o sobie : Mam na Imię Kamil.Chodze do 3 gimnazjum.Interesuje się piłką nożną.Lubie pograć sobie w gry takie jak minecraft ,ale nie że minecraft to całe życie.

 

Co mógłbyś zrobić dla serwera : Pomóc w budowie Serwera oraz pomagać Graczą ,gdy będą mieli kłopot.

Jeżeli pomogłem daj like oraz kliknij na miniature poniżej:
cc3f830237433ec121773071f9901651.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Administrator / Moderator :Administrator


Imie :Dawid

Nick :MojDuzyMozg

Wiek :13

Staż w mc:od wersji 1.8

Ts / Skype :nie mam/mam

Sprawny mikrofon :Tak

Coś o sobie :Jestem kreatywny,gram w różne gry(oprócz metin2),Chodze do 1kl gimnazjum,ogarniam ortografię(oprócz ąćł itp(czasami pisze)),UMIEM PISAĆ STRONY,dodawać forum.

Co mógłbyś zrobić dla serwera :Na pewno pilnować porządku,pomóc w pluginach i innych rzeczach,wypudować jakąs budowle.

Pozdrawiam ALL którzy piszą w tym temacie.

P.S.=a ip podasz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...