Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedz [FB] XXXXXXX Powrót serwera ... Poszukiwani beta testerzy / administracja .


Drag™

Serwer  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze ?

    • Tak !
      27
    • Nie !
      3
  2. 2. Chcesz ochrony wysp ?

    • Tak !
      22
    • Nie !
      8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Serwer jest prawie skończony . Wszystkie podstawowe pliki i pluginy są już skonfigurowane jeszcze tylko drobne poprawki i dodatki . Do tygodnia planuje zrobić mini bete mającą na celu usunięcie bugów będzie ona na platformie hamachi .

 

Start serwera planuje pod koniec października / początek listopada .

 

Aktualnie poszukuje :

 

-Beta Testerów

 

-Administratorów / Moderatorów

 

-Sponsorów

 

Jeśli macie jakieś dodatkowe pomysły co do serwera to jestem otwarty na wszelkie propozycje .

Różne pytania możecie kierować w tym temacie .

 

Teraz wzory podań :

 

Beta Tester :

 

Imie :

Nick :

Wiek :

Staż w mc:

Ts / Skype :

Sprawny mikrofon :

Coś o sobie :

 

Administrator / Moderator :

 

Imie :

Nick :

Wiek :

Staż w mc:

Ts / Skype :

Sprawny mikrofon :

Coś o sobie :

Co mógłbyś zrobić dla serwera :

 

Sponsor :

 

Imie :

Wiek :

Nick :

Staż w mc:

Ts / Skype :

Sprawny mikrofon :

Coś o sobie :

Ile możesz wpłacać na serwer :

 

Wszystkie podania piszcie pod tym tematem . Gdy beta wystartuje zostaniecie powiadomieni w prywatnej wiadomości .

 

PROSZE O PISANIE W TEMACIE NA KOGO CHCECIE STARTOWAC :

 

-BetaTester

-Administracja

-Sponsor

 

 

15 października godz. 19 - 20 otwarcie beta testów !

x2n.png

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie :Szymon.

Wiek :14

Staż w mc: 1 rok.

Ts / Skype : Skype.

Sprawny mikrofon :tak.

Coś o sobie :Lubie grać w piłke nożną,pływać jestem ogarniety.

Co mógłbyś zrobić dla serwera :Napewno pomagać w różnych sprawach np. cuboid ban kick itp itd.

 

proszę o odp.

Opublikowano

Imie :Szymon

Wiek :

Staż w mc:

Ts / Skype :

Sprawny mikrofon :

Coś o sobie :

Co mógłbyś zrobić dla serwera :

 

Prosze o pełne wypełnienie podania ...

x2n.png

Opublikowano

Imie :Iza

Wiek :14

Staż w mc:2lata

Ts / Skype :jest (izabela.jankowska928)

Sprawny mikrofon :jest

Coś o sobie :A co niby mam tu napisać ? Lubie grać w gry strategiczne, mam kota i psa.

Opublikowano

Imie :Iza

 

Wiek :14

 

Staż w mc:2lata

 

Ts / Skype :jest (izabela.jankowska928)

 

Sprawny mikrofon :jest

 

Coś o sobie :A co niby mam tu napisać ? Lubie grać w gry strategiczne, mam kota i psa.

 

 

Przyjęta BetaTester .

 

Imie :Szymon.

Wiek :14

Staż w mc: 1 rok.

Ts / Skype : Skype.

Sprawny mikrofon :tak.

Coś o sobie :Lubie grać w piłke nożną,pływać jestem ogarniety.

Co mógłbyś zrobić dla serwera :Napewno pomagać w różnych sprawach np. cuboid ban kick itp itd.

 

proszę o odp.

 

Czekam na reszte podań narazie neutral co do administracji ale przyjęty na BetaTestara .

x2n.png

Opublikowano

Imie : Rafał

 

Wiek : 11 (wiem, że mało, ale..)

 

Staż w MC: Od wersji 1.2 czyli około dwóch lat?

 

Ts / Skype : Nie używam, ani tego, ani tego.

 

Sprawny mikrofon : Nie mam mikro, same słuchawki.

 

Coś o sobie : No więc tak - jestem Rafał lubię grać w piłkę. Wiem, że jestem bardzo młody i pewnie pomyślicie - po co tak młoda osoba na to miejsce, skoro można wziąść osobę starszą i mądrzejsza i bardziej doświadczoną? Dlatego, że ja prowadziłem kilka swoich serwerów. W MC gram około dwóch lat, ogarniam wszystkie komendy administratora, gamemastera itd. Umiem dobrze pisać reklamy plus bym mógł wam trochę pomagać z pluginami, nie bardzo, ale mógłbym. Umiem robić grafikę, zdaje mi się, że ogarniam zasady ortografii i interpunkcji, pochodzę z Warszawy. Grałem w MC z lekkimi przerwami.

 

Co mógłbyś zrobić dla serwera : Pomógłbym z budowaniem miasta, ew. z pluginami.

 

Aha, mogę dać GG.

Opublikowano

Imie : Rafał

 

Wiek : 11 (wiem, że mało, ale..)

 

Staż w MC: Od wersji 1.2 czyli około dwóch lat?

 

Ts / Skype : Nie używam, ani tego, ani tego.

 

Sprawny mikrofon : Nie mam mikro, same słuchawki.

 

Coś o sobie : No więc tak - jestem Rafał lubię grać w piłkę. Wiem, że jestem bardzo młody i pewnie pomyślicie - po co tak młoda osoba na to miejsce, skoro można wziąść osobę starszą i mądrzejsza i bardziej doświadczoną? Dlatego, że ja prowadziłem kilka swoich serwerów. W MC gram około dwóch lat, ogarniam wszystkie komendy administratora, gamemastera itd. Umiem dobrze pisać reklamy plus bym mógł wam trochę pomagać z pluginami, nie bardzo, ale mógłbym. Umiem robić grafikę, zdaje mi się, że ogarniam zasady ortografii i interpunkcji, pochodzę z Warszawy. Grałem w MC z lekkimi przerwami.

 

Co mógłbyś zrobić dla serwera : Pomógłbym z budowaniem miasta, ew. z pluginami.

 

Aha, mogę dać GG.

 

Przyjęty do Bety . Co do administracji zobaczymy .

x2n.png

Opublikowano

Administrator / Moderator :

 

 

Imie :Dawid

 

Nick :Draug

 

Wiek :13

 

Staż w mc:1rok

 

Ts / Skype :Nie ale mam gg 44962029

 

Sprawny mikrofon :up nie ale mam gg

 

Coś o sobie :Mam na imie dawid mam 13lat lubie grac w pilke nozna i minecraft

 

Co mógłbyś zrobić dla serwera :Zbudowac kilka budynków atrakci dopilnowac by nikt nie cheatowal bardzo chce na tym serwerze zagrac

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Administrator / Moderator :

 

 

Imie :Dawid

 

Nick :Draug

 

Wiek :13

 

Staż w mc:1rok

 

Ts / Skype :Nie ale mam gg 44962029

 

Sprawny mikrofon :up nie ale mam gg

 

Coś o sobie :Mam na imie dawid mam 13lat lubie grac w pilke nozna i minecraft

 

Co mógłbyś zrobić dla serwera :Zbudowac kilka budynków atrakci dopilnowac by nikt nie cheatowal bardzo chce na tym serwerze zagrac

 

Przyjęty do bety . Co do administracji narazie neutral .

x2n.png

Opublikowano

Imie :Dawid

 

Nick:TheSuchy1992

 

Wiek :14

 

Staż w mc: Od Alfy

 

Ts / Skype :jest (kolek1211)

 

Sprawny mikrofon :jest

 

Coś o sobie :Lubie grać w gry mmo, mam kota i psa

Opublikowano

Beta Tester :

Imie :Paweł

Nick :Kokoszka

Wiek :15

Staż w mc:1, roku

Ts / Skype :TS:MAM Skype:MAM Kokoszka19999

Sprawny mikrofon :Tak

Coś o sobie :Lubię MC i Lubię Uprawiać Sport

25791024046699505251.png

Opublikowano

Imie :

 

Nick : Greg

 

Wiek : 14

 

Staż w mc: od 2 alfy bedzie z 3 lata

 

Ts / Skype : mam mama facio-1

 

Sprawny mikrofon : tak

 

Coś o sobie : Chodzę na żużel , gram w piłkę nożną i magic the gathering

 

Co mógłbyś zrobić dla serwera : Wiele. Byłem adminstratorem na wielu serverach. Ogarniam komendy.

Moge też na testera

Opublikowano

Imie :Kuba

Nick :stuzeN

Wiek : 12 ale jestem ogarnięty

Staż w mc: Rok

Ts / Skype : Obydwa posiadam

Sprawny mikrofon : Tak

Coś o sobie : Nazywam sie Kuba jestem z Białegostoku interesuje sie piłka nożna i grami komputerowymi .

Co mógłbyś zrobić dla serwera : Wprowadzić kulturę i pomagać graczom

 

 

jak nie to na Testera moge :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Imie : Bartosz

Nick : FearMyWrench

Wiek : 15

Staż w mc: od 1.4 na serwerach gram.. (Tej starej wersji)

Ts / Skype : ts i skype

Sprawny mikrofon : z laptopa :s

Coś o sobie : Interesuje sie skateboardingiem tyle ode mnie.

Co mógłbyś zrobić dla serwera : Nie będę się rozpisywał, jak to inni mówią "Chce pomóc serwerowi" bo gówno tak naprawde robią.

Krótko i na temat, Kulture, szacunek i porządek..

Opublikowano

Imie :Piotr

Nick :Treek

Wiek :16

Staż w mc:2 lata

Ts / Skype :skype Byczek12332

Sprawny mikrofon :tak

Coś o sobie :Miałem 3 serwery 30 slotowe 4fun,skyblock,surv i bardzo ładnie wypaliły ogarniam 99% komend [nikt nie jest doskonały]

Co mógłbyś zrobić dla serwera :mogę go reklamować itp

Administrator

junior.jpg

Opublikowano

Imie :Piotr

 

Nick :Treek

 

Wiek :16

 

Staż w mc:2 lata

 

Ts / Skype :skype Byczek12332

 

Sprawny mikrofon :tak

 

Coś o sobie :Miałem 3 serwery 30 slotowe 4fun,skyblock,surv i bardzo ładnie wypaliły ogarniam 99% komend [nikt nie jest doskonały]

 

Co mógłbyś zrobić dla serwera :mogę go reklamować itp

 

Administrator

 

Dodany do bety .

x2n.png

Opublikowano

Przyjęty do bety . Co do administracji narazie neutral .

No wez moge byc admem lub mod

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Beta Tester :

 

Imie :Michał

Nick :Masu32

Wiek :15

Staż w mc:Od beta

Ts / Skype :tak posiadam

Sprawny mikrofon :Tak

Coś o sobie :Lubie Dzemik

 

Dodany do bety .

 

Fajny serwer, polecam wszystkim.

 

Prosze nie spamować w tym temacie ...

 

No wez moge byc admem lub mod

 

Tak jak pisałem zobaczymy na becie ,

x2n.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...