Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedz [FB] XXXXXXX Powrót serwera ... Poszukiwani beta testerzy / administracja .


Drag™

Serwer  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze ?

    • Tak !
      27
    • Nie !
      3
  2. 2. Chcesz ochrony wysp ?

    • Tak !
      22
    • Nie !
      8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Beta Tester:

 

Imie :Wojciech

 

Nick :GlobusikPOL

 

Wiek :11 (Wiem malo)

 

Staż w mc:2 lata

 

Ts / Skype :Tak

 

Sprawny mikrofon :Pewnie

 

Coś o sobie :Lubie grac na roznych serverach i pomagac administracij mam na imię Wojciech lubie grac w pilke nozną koszykowkę.

 

Móglbym pomóc w budowie miasta.

 

Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie

FACE PALM

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Beta Tester:

 

Imie :Wojciech

 

Nick :GlobusikPOL

 

Wiek :11 (Wiem malo)

 

Staż w mc:2 lata

 

Ts / Skype :Tak

 

Sprawny mikrofon :Pewnie

 

Coś o sobie :Lubie grac na roznych serverach i pomagac administracij mam na imię Wojciech lubie grac w pilke nozną koszykowkę.

 

Móglbym pomóc w budowie miasta.

 

Dodany , Rozwiąze tylko jeden problem i możliwe że od jutra już będzie otwarta beta ... Jeśli ktoś może pomóc zapraszam do tego tematu : http://www.mpcforum.pl/topic/744844-problem-lawa-na-serwerze/

x2n.png

Opublikowano

Mam pytanie jak jutro bedzie beta to BetaTesterzy tylko wbija?

 

.

 

Tak . Oto lista :

 

matkie44*

izuleczka

Skarpetka;)*

Zgredxx*

movil*

facio1111*

BestKokoszka

TheSuchy1992

JednoOkiDzon*

minecraftowy2

piotr978*

NcTur

michalko1231

 

Podania oczywiście można składać na bieżąco :) Beta będzie trwała pare dni .

x2n.png

Opublikowano

Imie :Mateusz

Wiek :17

Staż w mc:Tak około 2 lata i pół

Ts / Skype : Skype nie mam i ts też - ale mogę założyć

Sprawny mikrofon : Nie - używam tylko głośników

Coś o sobie : Nie rozumiem w jakim sensie ma być to pytanie? dziwne to, ale dobra. Normalny człowiek posiadający dom

Co mógłbyś zrobić dla serwera : Chcę być beta-testerem hmm... co mogę zrobić dla serwera? zależy co chcecie...

 

Nick w mc: HenrykQ

Opublikowano

Imie :Mateusz

Wiek :17

Staż w mc:Tak około 2 lata i pół

Ts / Skype : Skype nie mam i ts też - ale mogę założyć

Sprawny mikrofon : Nie - używam tylko głośników

Coś o sobie : Nie rozumiem w jakim sensie ma być to pytanie? dziwne to, ale dobra. Normalny człowiek posiadający dom

Co mógłbyś zrobić dla serwera : Chcę być beta-testerem hmm... co mogę zrobić dla serwera? zależy co chcecie...

 

Dodany . Chyba zapomniałem wspomnieć że BetaTesterzy będą mieli mały bonusik na start na officialnej wersji :)

x2n.png

Opublikowano

Sponsor może płacić poprzez SMS?

Bo wiadomo, że to najlepsza funkcja

 

SMS / Przelew co kto woli :) Oczywiście sms'em idzie tylko 1/2 kwoty a przelewem całość :) Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam na pv .

Lub jeśli ktoś ma jeszcze jakieś fundusze na ownserver też można przekazać .

x2n.png

Opublikowano

Administrator / Moderator :

 

 

Imie :Dawid

Nick :Matrix130PL

Wiek :13

Staż w mc:Od Beta 1.6.5

Ts / Skype :Brak ale mam GG

Sprawny mikrofon :Mam

Coś o sobie :Hej jestem Dawid, mam 13 lat, staram sie unikać konfliktów, jestem miły dla innych graczy, lubie placki :O

Co mógłbyś zrobić dla serwera :Mogę opiekować się serwerem gdyż siedzę od razu jak wracam z gimnazjum na Majnkrafcie :D,potrafie dawać działki jak automat ok 35 sec >.>, mógłbym zbudować wiele ciekawych dzieł architektury i pilnować serwera przed cheaterami wszelkiego rodzaju :)

Pozdro

50 postów - Zrobione! :) 400 postów - W trakcie
100 postów - Zrobione! :) 500 postów - W trakcie
200 postów - W trakcie 750 postów - Może
300 postów - W trakcie 1000 postów - Chyba mnie coś xD

Opublikowano

Administrator / Moderator :

 

 

Imie :Dawid

Nick :Matrix130PL

Wiek :13

Staż w mc:Od Beta 1.6.5

Ts / Skype :Brak ale mam GG

Sprawny mikrofon :Mam

Coś o sobie :Hej jestem Dawid, mam 13 lat, staram sie unikać konfliktów, jestem miły dla innych graczy, lubie placki :O

Co mógłbyś zrobić dla serwera :Mogę opiekować się serwerem gdyż siedzę od razu jak wracam z gimnazjum na Majnkrafcie :D,potrafie dawać działki jak automat ok 35 sec >.>, mógłbym zbudować wiele ciekawych dzieł architektury i pilnować serwera przed cheaterami wszelkiego rodzaju :)

Pozdro

 

Dodany do bety . Duże szanse na administratora . Zobaczymy na becie .

x2n.png

Opublikowano

Administrator / Moderator :Administrator

 

 

Imie :Damian :D

 

Nick :SpyroPL (oczywiście premium)

 

Wiek :13

 

Staż w mc:od wersji alpha

 

Ts / Skype :skype podam na pw

 

Sprawny mikrofon :jest

 

Coś o sobie :Jestem ogarnięty ogarniam pluginy komendy , ortografie

 

Co mógłbyś zrobić dla serwera :Napewno będe zapraszał graczy,pomagał graczom jak będzie trzeba to będe się składał na dedyka , będe pzeciwko hackowania griefowania i spamowania będe probowal robic jak najwiecej dla serwera mam nadzieje że się uda pozdrawiam Damian (SpyroPL)

Siemka , grasz w mc , szukasz klanu , pisz!!!

Opublikowano

Imie :Iza

 

Wiek :14

 

Staż w mc:2lata

 

Ts / Skype :jest (izabela.jankowska928)

 

Sprawny mikrofon :jest

 

Coś o sobie :A co niby mam tu napisać ? Lubie grać w gry strategiczne, mam kota i psa.

 

photo-thumb-753888.jpg?_r=1350220993R U C H A Ł B Y M

Opublikowano

Administrator / Moderator :Administrator

 

 

Imie :Damian :D

 

Nick :SpyroPL (oczywiście premium)

 

Wiek :13

 

Staż w mc:od wersji alpha

 

Ts / Skype :skype podam na pw

 

Sprawny mikrofon :jest

 

Coś o sobie :Jestem ogarnięty ogarniam pluginy komendy , ortografie

 

Co mógłbyś zrobić dla serwera :Napewno będe zapraszał graczy,pomagał graczom jak będzie trzeba to będe się składał na dedyka , będe pzeciwko hackowania griefowania i spamowania będe probowal robic jak najwiecej dla serwera mam nadzieje że się uda pozdrawiam Damian (SpyroPL)

 

Dodany .

 

photo-thumb-753888.jpg?_r=1350220993R U C H A Ł B Y M

 

Żegnam bota ....

x2n.png

Opublikowano

ref . za nie całe 3h startujemy .

 

Sieci hamachi :

 

BetaTestyCamorra

BetaTestyCamorra-2

BetaTestyCamorra-3

 

Halso 12345

x2n.png

Opublikowano

Nie zauważyłem poprzedniego posta prosze o wybaczenie

50 postów - Zrobione! :) 400 postów - W trakcie
100 postów - Zrobione! :) 500 postów - W trakcie
200 postów - W trakcie 750 postów - Może
300 postów - W trakcie 1000 postów - Chyba mnie coś xD

Opublikowano

Wszystkich beta testerów zapraszam na serwer ... :

 

 

Sieci hamachi :

 

BetaTestyCamorra

BetaTestyCamorra-2

BetaTestyCamorra-3

 

Halso 12345

x2n.png

Opublikowano

 

 

 

 

Coś o sobie :Hej jestem Dawid, mam 13 lat, staram sie unikać konfliktów, jestem miły dla innych graczy, lubie placki :O

Co mógłbyś zrobić dla serwera :Mogę opiekować się serwerem gdyż siedzę od razu jak wracam z gimnazjum na Majnkrafcie :D,potrafie dawać działki jak automat ok 35 sec >.>, mógłbym zbudować wiele ciekawych dzieł architektury i pilnować serwera przed cheaterami wszelkiego rodzaju :)

Pozdro

 

Jak mówiłem, każdy tak pisze a gówno robi..

Opublikowano

Jak mówiłem, każdy tak pisze a gówno robi..

 

Matrix własnie jako jedna z paru osób wbiła na bete z tych co się zapisali i pomaga :)

x2n.png

Opublikowano

Beta hamachi serwer.. ;)

 

A powiesz mi jaki sens jest stawianie bety na dedyku ? Żeby tylko ważność tracił ? Wole na spokojnie wszystko przygotować ;)

x2n.png

Opublikowano

Stawiają oj stawiają, mają fundusze, ale jak tutaj beta jest na hamachi to funduszy zresztą slotów też za dużo nie masz.

Tyle ode mnie.

 

Zobaczymy ;) Już miałem nie jeden serwer i jakoś miałem na nie kase :) wystarczy że wklepiesz w google Camorra Skyblock ... :)

x2n.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...