Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Underworld (Wielkie Otwarcie 14.10) - 80 Cap EU&CH|11D-Egy items|Job+PvP Server You last visited: Today at 14:20


rojasek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Rekrut
Opublikowano

Ten name przy rejestracji nie ma nic do gadania. Prawdziwy name masz w grze, pewnie ten przy regu jest do forum które na razie nie działa.

BIG FUCKIN' DEUCE!

Opublikowano

Bardzo dobry serwer. Nie grałem dawno na old'ach w sensie 80cap, ale przy takich ratach to pewnie pogram tu trochę :>. Co do postaci, to robię rogala pewnie z clerem albo bard, ale raczej cler. Nick podam jutro jak się pobierze :).

Rekrut
Opublikowano

W razie potrzeby mogę potaxowac moim roguem na sniperach. Jakieś pytania dotyczące serwa itd możecie pisać do RF_Booyaka lub KingOfKings

BIG FUCKIN' DEUCE!

Opublikowano

Alchemia mnie denerwuje na tym servie. Chyba 500elkow albo wiecej poszlo zeby wbic na +6 bron ... a i tak na 7 spalilem . Teraz to na +5 niemoge wbic... chyba 400elków poszlo i +5 niema -.- Like isro

farah.png

Opublikowano

Czekam aż oddasz moje elki : D

Ułomnych miliony trwających by trwać

Bękartów Kościoła bez wiary w ten kraj

Spaczonych Chrystusów, w cierpieniu ich cel

To wszystko zniszczymy by spłonął ich świat!

W dziejów zamęcie jest droga przez noc

Ostatnia nadzieja by wolnym się stać

Ukryta przed okiem upiorów za dnia

Mozolna i trudna - idziemy nią tam!

Opublikowano

@Up

Jak gm pisał, nie mają one dużo większej szansy na powodzenie alchemii.

Gram tutaj od początku i od jakieś 3-4 dni pierwszy raz na oczy zobaczyłem koleszkę o nicku "Terrorist". Miło, że od razu miał cały set +6 i blade +9. Dziś w grze widziałem ,że ma cały set +7, a broń egy b + 9, a może więcej ? Śmierdzi mi to korupcją, ale nie dziwie się, bo serwer nie ma z czego się utrzymywać. Dzięki za gre, pozdrowienia.

Rekrut
Opublikowano

Korupcja? Nigdy. GM'a znam od roku a Terrorist grał ze mną na Zeusie/Osiris/Loki itd. po prostu chłopak ma szczęście do alchemii. Co odchodzisz, bo jedna osoba potrafi Ci dojebać na pvp? Ludzie na prywatnych serwerach za szybko się poddają... Raz fail na 1 item i już ludzie wielki rage i odchodzą...

BIG FUCKIN' DEUCE!

Opublikowano

Ja też dziś zrezygnowałem : D i boli mnei dupa

Ułomnych miliony trwających by trwać

Bękartów Kościoła bez wiary w ten kraj

Spaczonych Chrystusów, w cierpieniu ich cel

To wszystko zniszczymy by spłonął ich świat!

W dziejów zamęcie jest droga przez noc

Ostatnia nadzieja by wolnym się stać

Ukryta przed okiem upiorów za dnia

Mozolna i trudna - idziemy nią tam!

Opublikowano

Nikt mnie jeszcze nie położył na pvp, możesz na ten temat pogadać z Vincentem. Nie poddaję się, bo ktoś mnie "dojebał na pvp". Po prostu nie mam czasu na grę. Tak na marginesie to śmieszą mnie Twoje posty, aż chce się zadrwić. Silkroad to nie życie bro.

Rekrut
Opublikowano

Kiedy ja powiedziałem, że SRO to życie? :O Ja gram dla zabawy, mam mało czasu na grę dlatego nawet nie mam full egy seta. Jednak czerpię z tego przyjemność.

BIG FUCKIN' DEUCE!

Opublikowano

niby nie ma korupcji na tym sevie ;] no ale dziwne jest to, ze niby z demona od 3 czy tam 4 dni nie leca juz egy B gradowe...dziwnym trafem zabilismy chyba z 5 demonow no i nie polecialy nam egy B...lecz na kolejnym demonie gdzie inne pt zabilo demona (jakis tam znajomy gma byl w pt) i polecialy im az 2 egy B weapony...nie wiem, moze mieli szczescie a moze szczesciu pomogl troche GM :) tez zrezygnowalem z tego servera bo szalu to on nie robi :) 294 elki i wbilem 1 item na +5 ;] have fun & good luck :)

Rekrut
Opublikowano

To po prostu pech. Byłem 2x warkiem to nic nie dostaliśmy, poszedłem roguem to dostałem LA male butki.

BIG FUCKIN' DEUCE!

Opublikowano

@Up

I co, pewnie myślisz, że +5 to wyższa pułka ? Proszę Cię, wyraził swoją opinię, nie musisz pisać, że tak nie jest. Widziałem, że jako jeden z pierwszych latał ze staffem +7, wtedy, gdy mi się udało wbić 2h na 7. Dziś wbijam, PornFlakes biega sobie w +9, dam sobie łape uciąć, że niektórzy płacą za itemy albo dobrze znają gma. Takie realia menciu, serwer musi żyć.

Rekrut
Opublikowano

Żadnej korupcji kurwa nie ma. Nie grasz już na servie, nie wiesz co się dzieję to się zamknij i nie opowiadaj głupot nt. serva.

BIG FUCKIN' DEUCE!

Opublikowano

Witam serwerek wporządku.

 

Ale mam pytanie skąd tu wziąc itemy 11dg? skoro max lv 80.

~~Crystal Silkroad~~ >>>>>>>>>> Azonicowned <<<<<<<<<<

Opublikowano

hmm no z ta +7 to sie zgodze:D bo chyba 2 mialem na servie +7 :) ale to mniejsza z tym ^_^ ogolnie to dziwne jest to z tymi devilami...bo z Isy leci devil ktory dodaje po 5% hp/mp a ostatnio koles z dziwnej guild (nie pamietam nazwy) mial devila +2 ktory daje 15% hp/mp i nie gadajcie mi tutaj ze nie ma korupcji bo z isy taki devil nie poleci ;]

Opublikowano

Żadnej korupcji kurwa nie ma. Nie grasz już na servie, nie wiesz co się dzieję to się zamknij i nie opowiadaj głupot nt. serva.

Tylko nie rozklej mi się tutaj. Mówisz, że grasz dla przyjemności, to dlaczego się tak spinasz? Co, jak wyjdzie na jaw, że jest korupcja na serwerze to Twoje życie legnie w gruzach ? Kończę tę polemikę, a Ty tam żyj w swoim świecie silka, beka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...