Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Underworld (Wielkie Otwarcie 14.10) - 80 Cap EU&CH|11D-Egy items|Job+PvP Server You last visited: Today at 14:20


rojasek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@EDIT DOWNLOAD!

CLIENT: http://wtrns.fr/459dKtCpKxPx9E

 

REG: http://www.silkroad-underworld.de/UnderWorld/?register

 

 

 

 

Ogólne informacje ~ Nazwa serwera:

  • Xerxes

~ Rasy:

  • China & European

~ Level/Skill Cap:

  • 80

~ Solo EXP/SP raty:

  • 15x

~ Party EXP/SP raty:

  • 20x

~ Item Drop raty:

  • 5x

~ Gold Drop raty:

  • 5x

~ Alchemia:

  • 1x

~ Job Raty:

  • Zmienione

~ SOX 8D:

  • WYŁĄCZONE!

~ Magic Pop:

  • Wyłączony

~ Fortress:

  • Hotan (na razie)

~ Terytoria:

  • Jangan, DW, Hotan

» Bot: Dozwolony

 

Na start dostajemy:

 

- 20 Global chat

- 50 Reversescroll

- HP / MP pots

- Pet 28 days

- Dress

- 5m gold.

- 150k sp.

 

 

Reszta informacji na stronie

http://www.elitepvpe...pvp-server.html

 

 

Myślę ,że możemy się spiąć i nowy serwer ogarnąć.

 

 

edit: No możecie wywalić z nazwy serwera moją ostatnią wizytę :D

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Rekrut
Opublikowano

Kopiuj/Wklej, no ładnie..

@2UP

Download link: Zostaną dodane 14.10

Rejestracja: Zostanie dodana 14.10

 

Ale co się czepiasz? Przetłumaczył i tyle.

BIG FUCKIN' DEUCE!

Opublikowano

wszystko ładnie pięknie ale 5kk na start nie bardzo mi pasuję, 20 Globali też nie bardzo.. noobki będą spamować.. Reversów powinno być mniej moim zdaniem

150k sp też przesadzili.. przecież tu farmić nie bedzie trzeba jak cap 80...

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Rekrut
Opublikowano

Tylko. Jangan , Downhang i Hotan-.- Lipa, to mnie zniechecilo, mysle ze to nie bedzie jakaś tam rewelacja...

 

Zdziwisz się... Takie servery są najlepsze bo będą walki thief vs hunter, na iSRO przy 3,5k osób były puste miejsca a co dopiero przy servie z 200+ osób. Mogliby zrobić jak na Salvation - Jangan i Hotan lub Jangan i DW lub samo Hotan(+ RM). Cap jest okej itd, ale tyle golda na start te sp itd. To jednak jest niepotrzebne. Brakuje takiego serwa, żeby się trochę pomęczyć żeby być FF(mówię o cap 80). Wie ktoś czy będą skille 80+ zbalansowane dodane?

BIG FUCKIN' DEUCE!

Opublikowano

Nie powinno być Globali na start, będzie masa kont tylko po to by je pisać -.-

Też nie dali konkretu co do Job rate, jak będzie odpowiednio większy to może server się rozkręci.

ItgMSFz.gif­

Opublikowano

gracie już ? :)

 

Players: 26 of maximum 2000, a na stronie pisze, że 15 otwarcie :D

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Rekrut
Opublikowano

Dziwny ten DL ale ściągam, bo ten ze stronki nie działa... Anyway, powodzenia na servie wszystkim :)

BIG FUCKIN' DEUCE!

Opublikowano

Exp/SP: x50

Party Exp/SP: x350 spora różnica. Dużo osób teraz pobiera clienta ? Może skroimy eu pt ?

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

to ja ogarnę warka i clera

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...