Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowaMasakra, PISZ PODANIE JUZ TERAZ ! (WL) KwadratowaMasakra dla kazdego !


mic319

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Likayac

Wiek: 14

Konto na YouTube: [Tak/Nie] Tak

Dlaczego taki typ serwera ?: ponieważ wszystkie serwery FB , Frakcje są takie same wiec po jakimś czasie wszystko na nich staje się nudne dlatego takie serwery typu kwadratowej masakry są lepsze

ŻYCZĘ MIŁEGO GRANIA ;)

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Esseynarin

Wiek: 15

Konto na YouTube: [Tak/Nie] Nie

Dlaczego taki typ serwera ?: nudzą mnie serwery typu FB czy RP, chcę jakiegoś dobrego Harda najlepiej typu Kwadratowej Masakry :)

Opublikowano

SIEMA

MÓJ NICK: SHOEL0 (NA KOŃCU JEST ZERO NIE O A WSZYSTKO Z WIELKICH LITER)

WIEK: 15

KONTO NA YouTube: TAK

DLACZEGO TAKI TYP SERVERA: PONIEWAŻ LUBIE SERVERY TEGO TYPU A SERVERY TAKIE JAK FB CZY RP ZACZYNAJĄ MNIE NUDZIĆ

SKEYP: MAM

MIKRO: MAM (SPRAWNE)

CZY OGARNIASZ ?: TAK

DOŚWIADCZENIE W MINECRAFCIE: GRAM 2 LATA

Opublikowano

Nick:SerusssMc

Wiek:13

Konto na YouTube: [Tak/Nie] Tak SerusssMc

Dlaczego taki typ serwera ?:lubie takie typy serwera ponieważ są nowe i żadko się w nie gra są takie tajemnicze niewiadomomo co można na niej zrobić i wogóle kocham takie typy

Opublikowano

Nick: zzgredekk_PL_

Wiek: 14

Konto na YouTube: Nie

Dlaczego taki typ serwera ?:

Ponieważ grałem na jednym i mi sie spodobał

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

Nick:WhR

Wiek: 14

Konto na YouTube: [Tak/Nie] Oczywiscie

Dlaczego taki typ serwera ?: Uwielbiam tego typu serwery uważam że serwer jest ogarnięty bo opisie podoba mi się to że ip podajesz wybranym, nie grifuje ani nie zabijam (chyba że ktos mnie zabije lub okradnie (jeśli nie pokryje kosztow xD) Mam nadzieje że mnie przyjmiesz :)

Opublikowano

Nick:4everrrr

Wiek:15

Konto na YouTube: [Tak/Nie] : Tak, mam zamiar nagrywać ale od końca października[/font]

Dlaczego taki typ serwera ?: Ponieważ interesuje mnie takie granie ( balansowanie na krawędzi czy znajdę diaxa czy nie). Jest bardziej realne niż np. serwery gdzie budujesz domek na cuboidzie a potem go opuszczasz ponieważ wszystko masz.[/font]

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nick: filko120

Wiek: 13 xD

Konto na YouTube: mam ale zapomnialem passow :)

Dlaczego taki typ serwera?: bo raz gralem na takim i mi sie spodobal... :huh:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...