Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowaMasakra, PISZ PODANIE JUZ TERAZ ! (WL) KwadratowaMasakra dla kazdego !


mic319

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko!

Mam okazję zaprezentować wam serwer podobny do Kwadratowej Masakra

;)

 

Diamond_%28Gem%29.pngKwadratowa MasakraDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

 

de2zjo.gifAdres IP: Jesli twoje podanie będzie dobre to podam ci IP.

de2zjo.gifTyp Serwera: Kwadratowa Masakra

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 10

de2zjo.gifBiala Lista: Tak

de2zjo.gifNether: Tak

1337425569-U363900.png

20LifeMC,AuthMe,Essentials,BorderGuard,WorldGuard,WorldEdit

1337425578-U363900.png

Nie ma adminów admin to gracz ;)

(Chyba ze zauważę że używasz hacków = BAN)

1337425590-U363900.png

Serwer Dedykowany na którym jest White-List, tzeba napisać podanie aby się na nią dostać. Gramy na mapce podobnej do tej z 2 sezonu Kwadratowej Masakry.

 

Serwer narazie OFF ruszy za 2 tygodnie :( Ale podania możecie juz pisac.

 

Wzór podania:

Nick:

Wiek:

Konto na YouTube: [Tak/Nie]

Dlaczego taki typ serwera ?:

|| Już ponad pół roku na Mpc ||

|| Zapraszam na serwer minecraft CraftyPL ||

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: mati2421

Wiek: 15

Konto na YouTube: Tak, tylko do oglądania

Dlaczego taki typ serwera ?: Ponieważ lubię grę zespołową

Opublikowano

Nick: SpeeKis

Wiek: 13.5

Konto na YouTube: Tak

Dlaczego taki typ serwera ?: Kocham serwery takiego typu zazdroszcze graczom z kwadratowej masakry chcialbym sam zagrac na takim serwerze mysle ze ten jest odpowiedni ;)

Opublikowano

Nick: Blade_Break

Wiek: 23

Konto na YouTube: Tak

Dlaczego taki typ serwera ?: GRam w minecrafta juz sporo czasu mimo swojego wieku gra mnie wciągnęła. Taki typ serwera jak kwadratowa masakra to dobre miejsce pokazania swoich umiejętności i zaprezentowania je wam i na YT. Myślę ze swoja skromna osoba będę w stanie dobrze działać na waszym serwerze i sprawić zeby byl tak popularny jak kwadratowa :) a dodatkowo teraz mam 3 tyg urlopu od dziś to będę bardzo aktywny ;)

Opublikowano

Człowieku, czy już na prawdę nie masz mózgu aby plagiatować serwer skkf'a ?

Najlepiej zamknij ten serwer zanim ja to zrobię -.-!

Takimi postami na MPCFORUM psujesz reputację innych serwerów!

Jak chcesz zrobić "fajny serwer to zrób według własnego pomysłu.

To jest moje zdanie na ten temat jeżeli ktoś uważa podobnie niech kliknie "Lubię to"

bottom-separator.png


Pogadaj ze mną na...


blxoosm.png


bottom-separator.png

Opublikowano

Człowieku, czy już na prawdę nie masz mózgu aby plagiatować serwer skkf'a ?

Najlepiej zamknij ten serwer zanim ja to zrobię -.-!

Takimi postami na MPCFORUM psujesz reputację innych serwerów!

Jak chcesz zrobić "fajny serwer to zrób według własnego pomysłu.

To jest moje zdanie na ten temat jeżeli ktoś uważa podobnie niech kliknie "Lubię to"

 

Każdy robi serwer jaki chce :) A ty za przeproszeniem masz gówno do gadania , i nie możesz nikomu rozkazywać .

 

PS : Leci raport :)

 

A co do serwa to troche mało slota ...

x2n.png

Opublikowano

nick: hiszpan12341

wiek-12

konto na youtube-tak mam bede kręcił filmy-http://www.youtube.com/user/TheBrasilStudios?feature=mhee

chce wejść na takie servery bo niemam pomysłów na serie :(

Opublikowano

Nick: FacePlam

Wiek: 14

Konto na YouTube: Tak, lecz nie wiem czy będę coś wstawiał. :)

Dlaczego taki typ serwera ?: Ponieważ te wszystkie typowe serwery (survival + frakcje, freebuild) zwyczajnie się nudzą. Zawsze chciałem zagrać na Kwadratowej Masakrze skkf'a lecz nie mogłem... Mam nadzieję, że dzięki temu serwerowi to się zmieni ;)

Opublikowano

Nick: DamianexPL

Wiek: 14

Konto na YouTobe : Mam konto ale jestem raczej subskrybentem niż przesyłającym.

Dlaczego taki typ serwera ?: Bo nie lubię gdy ktoś płacze gdy się go zabije. Poza tym mini-sojusze mogą być ciekawsze niż frakcje.

Opublikowano

Osoby które się dostały:

Jet421, michalsolaris, MsPatrick908, xTreeemeR, Engineer,Mati129000, SpeeKis, mati3464

:)

Nie długo napisze do was na PW.

Chociaż może to trochę potrwać, ponieważ jak już mówiłem serwer zostanie włączony za 2 tygodnie

;) Jak wszystko dobrze pójdzie to za 1.

 

Oczywiście dziękuje wszystkim którzy próbowali się dostać.

|| Już ponad pół roku na Mpc ||

|| Zapraszam na serwer minecraft CraftyPL ||

Opublikowano

Nick:Erlaim

Wiek:12 lat

Konto na YouTube: [Tak/Nie] Tak

Dlaczego taki typ serwera ?:Dlatego ze takie serwery lubie i jak bede morze na nim gral to bybylo zajeb....

prosze o pszyjecie pozdro

Opublikowano

Nick:GrubyTheBest

Wiek:14

Konto na YouTube: Posiadam Ale Nie Kręcę ;d

Dlaczego taki typ serwera ?:Ponieważ chciałbym Spróbować na tego typu Serwera ;)

Opublikowano

Nick:RRabel

Wiek:14

Konto na YouTube: [Tak/Nie] Tak ( Niedługo zamierzam coś nagrać , nie koniecznie minecraft )

Dlaczego taki typ serwera ?: Takie serwer to w jakimś znaczeniu wyzwanie a ja lubię wyzwania , a po za tym prezka ogarnięta wiec serwer raczej tez .

Opublikowano

Baton19 i szczurass przyjęci ! :)

 

Erlaim nie przyjęty. (ortografia)

|| Już ponad pół roku na Mpc ||

|| Zapraszam na serwer minecraft CraftyPL ||

Opublikowano

Nick:Tostem

Wiek:12

Konto na YouTube: Tak ale tylko do oglądania

[Dlaczego taki typ serwera ?:Ponieważ chciałbym zagrać na serwerze podobnym do takiego na jakim grają youtuberzy.

1334680042-U393063.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...