Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowaMasakra, PISZ PODANIE JUZ TERAZ ! (WL) KwadratowaMasakra dla kazdego !


mic319

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Luriix

Wiek: 13 i pół

Konto na YouTube: Tak , ale nie nagrywam

Dlaczego taki typ: Zawsze interesowałem sie serwerami takiego typu , więc chce to poczyc na własnej skórze

Opublikowano

Nick:suhar

Wiek:13

Konto na YouTube: [Tak/Nie]: nie

Dlaczego taki typ serwera ?:a dlaczego nie chcę przeżyć jakąś przygodę a nie jak to na większości serverach bywa wejdziesz i ciągle to samo tylko ciebie zabijają 1 kratkę za spawnem sądzę że ten server różni się od nich tym że jest na tym servie miło spokojnie ale z dreszczykiem emocji :)

Opublikowano

Nick: Hartownik

Wiek: 21

Konto na YouTube: [Tak/Nie] tak, nie nagrywam (mikrofon bardzodobry)

Dlaczego taki typ serwera ?: Bardzo sopdobała mi się atmosfera na Kwadratowej masakrze, a przy okazji mozna poznać ciekawych ludzi. Zabawa w podobnym towarzystwie to by bylo coś

4cd6a4a1babf4730999d11e5c7852c10.0.gif
Opublikowano

Nick: freshb0y

Wiek: 14

Konto na YouTube: [Tak/Nie] nie

Dlaczego taki typ serwera ?: bardzo lubie takie typy serwera

beznazwyzb.png

Ninja Defuse to mój nowy nick.

 

Zbieram plusy.

 

Chętnie pomagam w różnych grach, aktualnie gram w

 

play4free Battlefield

play4free Need For Speed World

Opublikowano

Nick: DrKarolPL

Wiek:12

Konto na YouTube: [Tak/Nie] Nie

Dlaczego taki typ serwera ?: Ponieważ lubię zdobywać przygodę bez żadnych wspomagaczy

Opublikowano

chwile chwile czy to jest pewny server czy kolejna pusta zapowiedz ,która okaże się FAKE ?

NIE BĄDZ ŻYŁA DAJ DIAXXA !!!

(KLIKNI NA OBRAZEK)

HAHHAAHjp_xshxhsq.jpg

TROLOLO

Opublikowano

Nick:greg_pl

Wiek:12

Konto na YouTube: TAK od czasu do czasu nagrywam

Dlaczego taki typ serwera ?: Bo chciałbym zagrać na innych serwach a nie tylko FB FB i FB

Opublikowano

Nick:Swiety_4

Wiek:12

Konto na YouTube: Tak

Dlaczego taki typ serwera ?:Poniewać jest to ciekawy typ który mi się bardzo podoba

Opublikowano

Nick:xOski55

Wiek:14

Konto na YouTube: [Tak/Nie] tak

Dlaczego taki typ serwera ?:Ponieważ chciałbym pograć na takim serwerze typu kwadratowa ;)

Uczeń
Opublikowano

Nick: MinecraftJFG

Wiek:13 lat.

Konto na YouTube: [Tak/Nie] Tak.

Dlaczego taki typ serwera ?: Gdyż lubię gdy jest ogar na serwerze,a nie gdy podchodzi do mnie jakiś koleś pod nickiem (to tylko przykład) "jestemprzemyslaw" i noobi ode mnie itemki. A tak poza tym, to lubię serwery tego typu. :]

Opublikowano

Nick: VenoM

Wiek:14

Konto na YouTube: [Tak/Nie] Nie

Dlaczego taki typ serwera ?: Ponieważ chce pograć na fajnym serwerze i taki znalazlem :)

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...