Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer "Sześcienne Przygody" typu "Kwadratowa masakra cz. 2" WL, Nether, 10 osób


jjabloss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:12 Lat

Nick MC :kubex001

Premium :TAK

Skype : kubattx

Imię :Kuba

Czy lubisz serwery tego typu ?: Bo lubie takie serwer bede nagrywał z niego filmiki jak mnie zaakceptujecie a więc mam 17 widzów CZEKAM NA ODPOWIEDZ

Opublikowano

Nick MC : Arcy

 

Premium : Tak

 

Skype : arcylukasz

 

Imię : Łukasz

 

Wiek : 14

 

Czy lubisz serwery tego typu ?: Tak, ponieważ można pograć co-op'a na multiplayerze, no i są życia, dzięki którym musimy dbać o zdrowie;d

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

JJablos czy można się z tobą jakoś skontaktować na pw? bo na mpcforum już nie można do Ciebie wysyłać wiadomości, bo chyba nie masz miejsca w "skrzynce". Pozdrawiam.

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

Cześć, mimo iż konta premium nie posiadam - spróbuje złożyć podanie :)

 

Wiek: 19

Nick MC : hris7ow

Premium : Brak.

Skype : Dla zainteresowanych mogę podać już na serwerze.

Imię : Adrian

Czy lubisz serwery tego typu ?: Tak, bardzo lubie takie serwery. Zresztą chyba jak każdy kto interesuje się Minecraftem, chciałbym pograć na KW u skkf'a . Lecz tak samo wiem, że jest to awykonalne :) Więc Ty, tworząc taki serwer dajesz mi/nam namiastkę tego, co czeka nas u skkf'a :) Nie mam problemów w komunikacją na lini ja - inni gracze. Wiem na czym polega współpraca.

 

Pozdrawiam, hris7ow (:

Opublikowano

Wiek: 13

Nick MC : SpeeKis

Premium : Tak

Skype : Posiadam. Podam Ci na pw.

Imię : Mateusz

Wiek : 13

Czy lubisz serwery tego typu ?: Czy lubie? Kocham

;)

Opublikowano

Wiek: 13

 

Nick MC : SpeeKis

 

Premium : Tak

 

Skype : Posiadam. Podam Ci na pw.

 

Imię : Mateusz

 

Wiek : 13

 

Czy lubisz serwery tego typu ?: Czy lubie? Kocham

;)

Opublikowano

Wiek: 13

 

Nick MC : MieluPL

 

Premium : Nie

 

Skype : Niestety . ;/

 

Imię : Piotr

 

Wiek : Przeszło 13 ( 1 klasa gimbazy )

 

Czy lubisz serwery tego typu ?: Oczywiście. To bardzo dobra okazja na zawarcie nowych znajomości

;).

Nie mam skype i premium , więc żeby pokazac się z dobrej strony napiszę coś o sobie ;)))

 

 

Mam na imię Piotrek. Mam 13 lat i chodzę do 1 klasy publicznego gimnazjum. Uwielbiam minecrafta , a także wszelakie sporty. Jestem ogarnięty i miły... ( Oczywiście miły w miarę odwzajemniania tego.) Gram w minecrafta juz 1.5 roku , jednakże znam go bardzo dobrze bo pogrywam w niego intensywnie.

Opublikowano

Wiek:17

Nick MC :sh00t3r

Premium :Nie

Skype :mine angelv

Imię :Konrad

Wiek :17 ( to pytanie juz bylo)

Czy lubisz serwery tego typu ?:Tak szczegolnie te z mclive

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...