Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer "Sześcienne Przygody" typu "Kwadratowa masakra cz. 2" WL, Nether, 10 osób


jjabloss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek: 14 lat.

Nick MC : AxeV13

Premium : Nie

Skype : axezmc

Imię : Patryk! < 33

Bardzo lubię tego typu serwery! ;3

Masz jakiś problem? Bez żadnych komplikacji udzielę Ci odpowiedzi.

Pisz na GG: 44369097

Dzwoń na Skype: axezmc

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick MC : Arcy

Premium : Tak

Skype : arcylukasz

Imię : Łukasz

Wiek : 14

Czy lubisz serwery tego typu ?: No raczej, inaczej bym nie pisał podania ;]

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

Wiek:15,,,17

Nick MC :LanSuJ,,,Arikes

Premium :Nie,,,Nie

Skype :Tak Tak

Imię :Dawid,,,Albert

Wiek :15,,,17

Czy lubisz serwery tego typu ?:Tak,,,Tak

PRosze o dodanie tych 2 nickow

Opublikowano

WIEK : 15

Nick z mc : eSeMgie

Premium : narazie nie

 

Wiek: 15

Nick MC : eSeMgie

Premium : W okresie tygodnia bedzie :D

Skype : wojtek.brot

Imię :Wojtek

Czy lubisz serwery tego typu ?: uwielbiam

 

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :D

Opublikowano

Wiek:14

Nick MC :spokim

Premium :nie

Skype :spokimcraft

Imię :Patryk

Wiek :emm poco 2 razy???

Czy lubisz serwery tego typu ?:Oczywiście

Opublikowano

Wiek: 14

Nick MC : magik

Premium : nie, ale mam zamiar zakupić

Skype : posiadam

Imię : Marcin

Czy lubisz serwery tego typu ?: Każdy serwer mi pasuję, szczególnie nowe

:)

Opublikowano

Wiek:13

Nick MC :LolowatY

Premium :nie

Skype :sebastian-lolowaty-

Imię :Sebastian

Wiek :13

Czy lubisz serwery tego typu ?:tak i chcialbym na tym serwerze bardzo zagrac

Opublikowano

Wiek: 13

Nick MC : CapitanBecon

Premium : Mineshafter

Skype : joker19952323

Imię : Paweł

Czy lubisz serwery tego typu? : Bardzoo :D

Opublikowano

Wiek:14

Nick MC :Spayki

Premium :Tak

Skype :Tak

Imię :Tomek

Wiek :14 ( Było już to pytanie

xD )

Czy lubisz serwery tego typu ?:Tak

;)

[center][color=#00ff00][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif][size=3]Jestem nowy na forum :) [/size][/font][/color][/center]

Opublikowano

  • Wiek: 14 latek


  • Nick MC : Scoobany98


  • Premium : Taak


  • Skype : Tak


  • Imię : Damian


  • Wiek : 14 (to pytanie już było

    :D)


  • Czy lubisz serwery tego typu ?: Tak


sygnadlamalinowy.png

Opublikowano

@Zajebiście admina kolega myśli że kozak bierze jakiegoś pedała i mnie zabijają i oddaj życie i znów mnie zabijaj a kurwa chciałem se pograć japierdoleeeeee ogarni ich

 

Padł sam kilka razy a ja go ani razu nie udeżyłem. Szukamy osoby na jego miejsce. Ktoś kto złożył podanie może być przyjęty :)

Opublikowano

Wiek: 17

Nick MC : zielu71

Premium : nie

Skype : zielu

Imię : Łukasz

Wiek : 17

Czy lubisz serwery tego typu ?: Lubię, a jeszcze bardziej gdy są ogarnięci gracze. Szukam właśnie takiego serwera

ZBIERAM PLUSY +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...