Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer "Sześcienne Przygody" typu "Kwadratowa masakra cz. 2" WL, Nether, 10 osób


jjabloss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek:14

Nick MC :Rebuck

Premium :tak

Skype :Gonzo4515

Imię :Paweł

Wiek :14

Czy lubisz serwery tego typu ?: tak bardzo lubię

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 15

 

 

Nick MC : TwistedPL

 

 

Premium : Oczywiśćie Posiadam

 

 

Skype : tak oto on "tictasq"

 

 

Imię : Jacob

 

 

Czy lubisz serwery tego typu ?: Tak, nawet bardzo !

Opublikowano

Wiek: 13 i 15

Nick MC : KamilLukPL and XLuzIKx

Premium : Posiadamy.

Skype : johnmc12321 kamillukpl

Imię : Kamil i Jakub

Czy lubisz serwery tego typu ?: Lubić lubię, ale jeszcze nie grałem - więc mamy nadzieje, ze nas dodacie.

Opublikowano

Nick MC :

KidzBlackPL

Premium :

nie

Skype :

dimincarb

Imię :

Dominik

Wiek :

13 lat

Czy lubisz serwery tego typu ?:

Uwielbiam, szczególnie chciałbym na nim nagrywać!

Opublikowano

Wiek:11 ;/

 

Nick MC : FrequX

 

Premium : nieee ;/

 

Skype : Mam!.

xD

 

Imię : Dawid

 

Wiek : Yyyy , 11?

 

Czy lubisz serwery tego typu ?:Bardzo lubie!.

 

 

O sorki , nie zauwazylem , no coż szkoda. :P

1338015184-U67463.png

 

Pomogłem? możesz dać + lub wejść na www.pustamiska.pl i uratować życie psom i kotą

 

 

Moje TuTy :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/327521-tutpolaczenie-z-baza-navicat

 

 

 

 

 

mca.png

Opublikowano

Wiek: 15

Nick MC : Drewniak

Premium : nie

Skype : xlordx97

Imię : Dominik

Wiek : Było 15

 

Czy lubię takie serwery ? : Tak lubię grać na takich serwerach.

Opublikowano

Wiek:14

Nick MC :WujcioCreeper

Premium :Niestety ... NOOO !!!!

Skype :radagastmetin - rzadko jestem :/

Imię :Michał

Wiek :A na co ci 2 raz mój wiek ??

Czy lubisz serwery tego typu ?:Ja ich nie lubię... Ja je KOCHAM !

Opublikowano

Wiek: 14 lat

Nick MC : lee06

Premium : Tak

Skype : Posiadam podam w grze ;]

Imię : Tomasz

Wiek : yy ? 14 lat :D

Czy lubisz serwery tego typu ?: Pewnie że tak

Opublikowano

Wiek: 12

Nick MC : Archerowy

Premium : Mam.

Skype : Mam. ( archerowystudio )

Imię : Krzysiek

Czy lubisz serwery tego typu ?: Oczywiście, że tak grałem na kilku, ale padły na szczęście znalazłem ten serwer.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...