Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak spolszczyć LOL'a w pare sekund bez pobierania niczego ?


Crytek023

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Chciałbym zaprezentować Wam sposób do spolszczenia lol'a w kilka sekund.... może niektóży znają ten sposób.... a więc zaczynajmy :

 

Wejdz w następujące foldery :

 

- folder z lolem ---> RADS ---> system ---> locate

 

i zmieniamy tam na pl_pl

 

Mam nadzieje że się przydalo :D

Opublikowano

"bez pobierania niczego" - nie prawda bo się lol zacznie aktualizować więc jest z pobieraniem :] A po za tym było :]

 

musi zaktualizować język..... a jaki masz win ?? bo u mnie nic nie pobiera jak zmieniam.

 

a pozatym mi chodziło o to że nic sie nie pobiera np. jakiś programik.

Opublikowano

locale, nie locate.

No i lol musi pobrać polskie pliki. Jeśli zmieniasz to już za którymś razem to nie pobiera, ale za pierwszym tak. Ten sposób przydaje się jedynie jak gramy na innym serwerze niż N&E. I raczej jest powszechnie znany.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Łatwiej jest wejść w launcher i zmienić na język Polski, szybciej, łatwiej a efekt ten sam

 

 

Zwrócę Ci uwagę, że nie tylko ty po twoim wnioskowaniu grasz na Nordicu ok, ale inni grają na Brazlii, EU West, Ameryce, a tam nie ma na POLSKI, więc jak nie wiesz to nie pisz.

 

Przydać się przyda, jednak mógłbyś dodać ss co i jak, wtedy nie będzie tyle hejterów :D

A no tak :D

 

ps: czytaj PW

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

Łatwiej jest wejść w launcher i zmienić na język Polski, szybciej, łatwiej a efekt ten sam

 

Zwrócę Ci uwagę, że nie tylko ty po twoim wnioskowaniu grasz na Nordicu ok, ale inni grają na Brazlii, EU West, Ameryce, a tam nie ma na POLSKI, więc jak nie wiesz to nie pisz.

 

Przydać się przyda, jednak mógłbyś dodać ss co i jak, wtedy nie będzie tyle hejterów :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...