Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Z angielskiego na polskiego LoLa.


SommerPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,w tym tutorialu

pokaże wam jak mieć polskiego lola,

na serwerze NA i WEST.

 

 

Bez zbędnego pitolenia przejdzmy do rzeczy ;d.

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

A więc :

 

 

1.Przechodzimy do głównego folderu z grą,

w moim przypadku jest to :

C:\Riot Games\League of Legends

 

 

2.Następnie przechodzimy do folderu : Rads>System

 

 

3.Będzie tam plik o nazwie locale,

otwieramy go i w przypadku serweru NA i WEST będzie tam napisane :

"locale = en_us"

zmieniamy na : "locale = pl_PL"

 

 

 

 

GOTOWE !!!

Twój lol jest już po polsku :>!

 

 

INFO:NIE TRZEBA POWTARZAC FOPO PATCHU.

INFO2:NIE SPRAWDZALEM,ALE TA BRAZYLIJSKIM TEŻ PEWNIE DZIAŁA.

 

 

Jeśli pomogłem daj like ;).

Tak wiem krótki tut :(.

Wszelkie uwagi pisać :O.

Opublikowano

Łatwiej:

Patcher>change region>Language:Polish

 

Łatwiej:

Patcher>change region>Language:Polish

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Masz ustawiony serwer na Nordic, zmień na West i wtedy spróbuj zmienić na Polski. Co do poradnika przydatne, aczkolwiek Angielski lol mi się bardziej podoba.

Opublikowano

A jak mam na East język polski, chciałbym zmienić na angielski to jakbym zamiast tego

"locale = pl_PL" zmienił na

"locale = en_us" to by się udało ?

 

I jeszcze jedno pytanie, czy to zmieni się i nie będzie trzeba patchować, bo ostatnio mój net wyciąga 1,5mb/s prędkości, a prędkość pobierania wynosi ok. 150kb/s więc krucho.

Opublikowano

Aż takie trudne to nie jest. Jeśli chcecie na West i NA język polski, to korzystacie z tego poradnika, bo inaczej się chyba nie da. Jeśli chcecie na EU-NE polski, to jest w patcherze opcja od tego, tak samo z angielskim na EU-NE. :rolleyes:

7m9a.png


Opublikowano

udało mi sie dorwac na chwile do komputera :DD.

chcialem napisac ze nie trzeba tego powtazac po patchu ;d.

dopisze to tez w toturialu ;d.

 

 

Polski lol to jest porażka totalna.

 

Zgadzam się , jednak nie wszyscy znają angielski ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...