Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak spolszczyć League of Legends


^.^o0o^.^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie dziś pokaże wam jak spolszczyć League of Legends [LoL]
Poradnik jest bardzo prosty i nie wymaga zbytnich doświadczeń smile.gif
Szukałem i nie odnalazłem takiego tematu, więc daje.
Ok przejdźmy do rzeczy.

Ścieżki :

Mój Komputer >> Dysk C: >> Riot Games >> League of Legends >> RADS >> System >> locale

Odpalamy locale jako World Pad, Notatnik (według własnego upodobania).
Kasujemy wszystko co jest w środku, czyli :
locale=en_gb
Zmieniamy na :
locale=pl_pl

To wszystko mamy spolszczoną grę League of Legends!

Opublikowano

@Up dzięki :] mam nadzieje że zaakceptujecie mój temacik, jest przejrzysty i wiadomo ocb.

Nie wiedziałem że jest sry, ale chyba przydatny?

 

Bylo wiele razy,kopiuj-wklej + youtube.

Tak się składa że z yt nie wziąłem, kolega mnie nauczył a ja przekazałem info.!

Opublikowano

@Up niestety bywa, nie zauważyłem.. gdybyście tylko dawali trochę lepsze nazwy to by było ok, i dzięki za krytykę zawsze trochę jej nie zawadzi.

Opublikowano

Yeee juz 5 taki temat.

Tam już wymieniłem 3 poprzednie

http://www.mpcforum.pl/topic/370300-tutspolszenie-do-lola/

<- ten jest 4

A ty zrobiłeś 5 gratulacje...

 

@edit

Lepsza nazwa od "[tut] Spolszczenie do LoL'a"?

 

 

PS: Zróbmy wszyscy taki temat "jak spolszczyć LoL'a

"Więcej czytam niż pisze"

 

x070x = 0 poczucia humoru.

 

 

2chxdoj.jpg

Sygna by Me

 

Opublikowano

A mimo to kazdy spamuje zeby nabic posty ile juz bylo tych tematow.

Ten jest najwyzej , i jak dla mnie banalny do zrozumienia..

+

Opublikowano

Wieelkie dzięki : D aż ciężko uwierzyć że nie opcji wyboru języka w launcherze skoro wystarczy podmienić 2 słowa ; p [+]

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Działa. Lecz nawet mając spolszczonego lola używam angielskich nazw itemów, skilli itd. :D. Poleciał plusik :)

errorforlife.jpg

 

Sygnatura oraz avatar stworzone przez @xamizo

Opublikowano

przez polskiego clienta nie dogadasz się nigdy z nikim (chyba, że używa tego samego)

imo najlepiej grać na ang, a jak chcecie mieć polskie skill wystarczy wejść na strone główną LoL'a i zmienić język na polski

35205.jpg

 

Drixu to sra w gacie, pisalem mu na pw jak chce solo niech zapoda swoja wioche i spenial...

 

33071.png

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tak z ciekawosci zobaczylem czy dziala wyskakuje mi blad w patchowaniu przy 96%. Moze jest inny sposob?

Moje AMV:

 

Arpeggio Of Blue Steel:

https://www.youtube.com/watch?v=tMZDfT2ds4I

5 Centimeres per second:

http://www.youtube.com/watch?v=4UFHW47oIwc

Gun Gale Online// Sword Art Online 2:

https://www.youtube.com/watch?v=fP2gEn28_cY

Postaw +, właśnie plusy motywuja mnie do dalszego działania

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wiem mam pomysła !!

Gdyż wszyscy się boją Kid Modów i to że dadzą im bana , prawda ale Kid Mod to ranga zasłużona więc może niech kid mod zrobi taki poradnik żeby się nikto nie czepiał co?? Będzie przypięty i nikt nie będzie pisał kolejnych , kto jest

za Minusik , kto przeciw ehhh. przeżyje , plusik :(

 

 

/razor130: Kidmod nie może banować i jest to ranga testowa : )

  • 4 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...