Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy serwer Minecraft 24/7 z dowolną ilością slotów!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logocraft.gif

======================================================================================

Witam,

Dziś chciałbym Wam przedstawić darmowy hosting serwerów CraftShell.pl.

Macie do wyboru 4 konta :

Free - Całkowicie darmowe konto z 512MB RAM, procesorem 4x 2.8GHz, 300MB dysku. Można ustawić ile chcesz slotów. Zalecam do 15 - 20 slotów. Testowałem i przy 11 osobach, TNT, redstone itp zero lagów.

Basic - Za 20zł. Otrzymujecie 2GB RAM, procesor 8x 2.8GHz, 5GB dysku. Można ustawić ile chcesz slotów. Zalecam 30 - 40.

Pro - Za 35zł. Otrzymujecie 3GB RAM, procesor 8x 2.8GHz, 10GB dysku. Można ustawić ile chcesz slotów. Zalecam 45 - 60.

VIP - Za 45zł. Otrzymujecie 6GB RAM, procesor 10x 2.8GHz, 15GB dysku. Można ustawić ile chcesz slotów. Zalecam 80 - 100.

Dodatkowo mamy bazy MySQL, FTP, E-Maile itp.

Możemy oprócz serwera Minecraft postawić TeamSpeak itp.

Strona CraftShell.PL :

http://craftshell.pl/

Poradnik jak zainstalować serwer Minecraft na tym hostingu :

http://craftshell.pl/index.php/pomoc/konfiguracja-serwera-minecraft

Jeśli poradnik Ci się przydał nie żałuj lajka. ;)

Pełny VideoTut autorstwa PatrykZVlog :

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IRMAa5u8Yt8

Pozdrawiam,

Risen.

5465845486.png

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm... może dzisiaj w nocy albo jutro dodam jakiś obszerniejszy poradnik. ;)

Na stronce masz wszystko napisane no a rejestrować każdy potrafi...

No ale. Zobaczę. ;)

5465845486.png

Znawca
Opublikowano

Mimo że są obrazki itak nie bardzo rozumiem jak to zrobić ;p

Tam zakładanie konta shell kończy się czymś takim: ''Już jesteśmy na shellu''

Ale co dalej? Jak zahostować serwer itd?

Jeśli to rozwiniesz to dostaniesz like

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Założyłem konto ale jak chcę się zalogować w tym czarnym oknie nic nie pisze a po chwili wyskakuje informacja network error connection timed out

Opublikowano

@UP

Ziomek, bez wulgaryzmów. Zrobię może dzisiaj poradnik video chociaż nie wiem, bo chory jestem i mój głos jest co najmniej dziwny... : D

 

@rifresh

5465845486.png

Opublikowano

Za kilka min będzie poradnik video z głosem. Jbc to dam EDIT

 

 

Cóż... jest problem. Założyłem już jedno konto tam i nie mogę zrobić nowego. Ale napisałem do admina, żeby usuną moje konto.

 

Chyba że ktoś wie jak to obejść.

Tak. Nic tu nie ma.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...