Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najgłupsza rzecz którą zrobiłes


GAEleris

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od czego by tu zacząć hmmm

 

-Urwałem drzwi od wc w szkole

-Złamałem lawke szkolna

-Złamalem klawiature

-Prawie wyrzucilem brata przez okno

-Bawilem sie na placu zabaw dla 3 latków

-Ktos nagrywal jak dzieci sie bawily to podlazlem i krzyknalem ,,Co tam kurwa?!''

 

Mam jeszcze inne ale nie chce mi się opisywać ;3

?????

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

N

 

 

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Wypiłem w Liceum kiedyś z Kumpel chyba 3lata temu lub 4 nie pamiętam 0,7L weszliśmy do budy naj*b*n* i nas z tej szkoły wyrzucili i na drugi dzień naganna była :DD

Opublikowano

Zacząłem zadawać się z Botaniciem (To taka rzecz z MPC, mojej prywatnej wyjawiać nie będę :P)

Pozdro Roślinka <3

Kurwa zadawać się z typem na forum, haha. Po takich postach, to chyba zarejestrowałem się na tym forum.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Ah, pokazałeś jaki jesteś inteligentny i jak potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Pozdrawiam :)

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Ah, pokazałeś jaki jesteś inteligentny i jak potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Pozdrawiam :)

Kcesh to moshemy sje zapszyjasnidz ;3

g0Tef.jpg

Opublikowano

Wzruszające te wasze Historie ,co do mnie jeździłem kiedyś samochodem bez prawa jazdy, a teraz pracuję jako policjant xD

Opublikowano

Zbyt dużo aby to ogarnąć..ale 3 najgorsze:

-Urodziłem się(to takie męczące)

-Wybrałem się do szkoły...

-Kupiłem komputer...a miałbym takie fajne życie

Opublikowano

@UP miałbyś fajne życie gdybyś się nie urodził?! No taak...

@TOPIC dużo by wymieniać, powiem tylko tyle: wlałem wodę do palącego się oleju... 8S


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Ja miałem dużo takich głupich sytuacji :P

Kiedyś (jeszcze jak byłem w podstawówce) babka mnie pilnowała jak jeździłem rowerem po czym jej spierdoliłem i szukała mnie z matką przez 4 godziny haha :D

Wracając ze szkoły (zima) przywaliłem starszej kobitce w ryj śnieżką i poszła na skargę do dyrektora :P

To już w gimbazjum: Koleś z EDB wziął mnie do odpowiedzi ^^ Kolega, który siedział obok na 1 ławce coś do mnie gadał a ja na całą klasę "Co Ty pierdolisz?" (przesrane było xD)

I pamiętam jeszcze jak kiedyś koledze jedynkę wybiłem niechcący z łokcia jak się odwracałem...

Opublikowano

Stojąc i rozmawiając z kumpelom na schodach, spadłem z nich i rozwaliłem staw skokowy :) <To było wczoraj :D>

Opublikowano

Zalanie lazienki z kumplami , wywalenie drzwi w lazence.

Kiedys popieralem barcelone gdy jescze nie znale

m Realu Madryt ;)

HALA MADRID!

I duzo rzeczy , ktorych nie pamietam,

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

hrabia ja spirytus na W-F rok temu w zime na rozgrzewkę, ale gdybym miał whisky to bym się skusił na złocisty trunek bo lepiej rozgrzewa ;)

@Topic

Wczoraj wyjebałem się przez okno (1 piętro)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

A kto czegoś mocniejszego w gimbazie nie pił, to jest Polska przecież.

 

Ja kiedyś słuchałem piosenki firmy, przyznaje się.

Twoja stara robi catch the clowny w Game Makerze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...